bugün

çok boş entryler giriyor bu troll yazar. böyle boş herifleri görmek sıkıcı, şurada kaliteli yazarları görmeyi çok seviyorum. donuzlayın gitsin.
Edit. Kendisi ergen bir yazarmış btw.
Sözlüğe yeni gelen boş beleş zatlardan biridir. Senden burda zaten fazlasıyla var çocuğum git incideki yaşıtlarınla oyna. Donuz.
terörist doğukan modelinin 192837456. dönüşü galiba.
yazmasa daha iyi olacak.
kürt faşisti ve hdpkk yalakası bir tip.
tez uyutulması lazım.

Toplumun zararına bir şahsiyet.
Yeter be. Sabahtan beridir susmadın. Bi susta motorun soğusun yav.
yeni gelmiş bir yazar kimdir bilmem ama en kısa sürede önce çaylak sonra silik yemeni sağlamak görevimiz oldu biz sana bulaşmadık gelmiş önüne gelen yazara atar gider yavaş ol evladım babana kızıp baban seni sevmeyince atarını sinirini burayamı atıyon evlat olsan sopayla sevmem lan seni bebek yüzlümüsün bilmem ama aklın bebek(çocuk) aklı. daha çok şey derdimde yazmak için klavyemi yormaya deymezsin be sen.
Kırmançi heralde bu.

bide dikkatimi çekti girdiği entryse “bakmayın 12. Nesil olduğuma yıllardır buralarda yazarım” demiş.

Aq dum yerinde zaten hepiniz eskisiniz en yeni biziz kimse yeni gelmedi.
Onun fakesi var bu hesabından silik yerse gelir fakesinden yazar. Gkgjfjfjdujfjdsh.
https://m.uludagsozluk.com/e/42747711/

Ama ben ağzımı açarsam ortalık karışır.

O yüzden sen en iyisi uzaklaş burdan.

Yoksa anlatacağım çok şey var.
Ne güzel söyledin beeeee. Favladığım nadir entrylerden oldun bravo.
Turkiyenin sayılı seri katıllerinden biri.
klasik dikkat çekmeye çalışan ergen işde aldırmayın beyler bayanlar.
Ulan kimi donuzlasam olay karakter çııkıyor. *
(bkz: taytlı doğukan)

Kesin bilgidir.
Ted bundy dir.
Gerek yok kardeşim. Bakın işinize.

görsel
Allahsiz dinsiz kitapsiz nickli nam-ı değer sosyalist dogukan nın yan hesabı ya da arkadaşı kullanıyor bu hesabı. Sosyalist doğukanı tanıyorum. Takip ediyordum kendisini. Üç aşağı beş yukarı entrilerini iyi bilirim ...

Yalnız dikkatimi çeken bir şey var. Bu bebek yuzlu katil de ne hikmetse doğukanla aynı başlık altına yazıyorlar. Yani doğukan nereye gidiyorsa bu da at kuyruğu misali oraya gidiyor. Sanki doğukan ın ikizi ya da yan hesabı ...

Sahi siz ikinizin derdi ne ?

Bu arada profil fotoğrafını doğukan daha önce kendisi kullanıyordu. Yani foyanız ortaya çıktı. Kaybolun.
istanbulun en tehlikeli semti nurişin mekanı karagümrüklü yazardır. eleştiri yaparken dikkatli olun aklınızı alabilir evet..
görsel

Akşam akşam önüme çıkma ezerim seni.
Eski sevgilim.
tüm katillerin ortak noktası. nedense insanlar hep bu yüzlere inanır ve sonucu hüsran olur. o pis şeytanın ardından ne garip bir insan var, bilmiyorsun!
(bkz: dağ artığı)
hakkımda ipe sapa gelmez teoriler üretip yayan bir hewal, katıksız ahlaksız olanından.
bu gerzek yüzünden adım çıktı bir merve tribi nin yan hesabına.
bir üstteki diğer gerzeği de tanımam etmem. (ruskekosunun yeni hesabı olduğunu düşünüyorum.)