bugün

şimdi buna da karşı gelmek isteyen arkadaşlar olacaktır.
neymiş efendim; cin kardeşimiz lambanın içinde yaşıyormuş , kimse lambayı okşamadan içinden çıkarmıyormuş , lambadan çıkınca da '' dile benden ne dilersen'' diyormuş..
yahu sormazlar mı adama,
dile benden ne dilersen diyebilecek öz güvene sahip bu herif kıytırık bi lambadan mı çıkamıyor?
pehh.. ulan o cin istese gider victoria secret mankenlerinin giyindiği kuliste yaşar be. adam her şeyi yaratabiliyor , kıtaları yerinden oynatabiliyor , mevsimleri değiştiriyor ama lambadan çıkamıyor öyle mi?
bırakınız efendim bu işleri..
hunharca dalga geçildiğimizin farkına varın artık. hele o piçin bir de 'sahip' demesi yok mu , öldürüyor beni.
bir parmak hareketinle 'sahip' dediğin adamı balık bokuna çevirebileceğini sen de biliyorsun cin birader. birbirimizi kandırmaya hiç gerek yok. ya daha yaratıcı şakalar bul ya da bu piçliklerine artık bir son ver.
aslında cin in lambaya nasıl girdiği merak konusudur. efenim bu cin 3 dilek için mi dışarıya çıkıyor? tamam verin 3 dileğini bir daha lambaya girmesin böylece ortalıkta cin min olmaz.
"dile benden ne dilersen" demesi bile başlı başına bir kafa bulma nedenidir. sanki her şeyi yapabilecekmiş gibi.
hadi iste fenevin türkiye kupasını almasını. sana ıssız bir adadan kadıköy' e köprü yapsın 4 şeritli, türkiye kupasını o bile veremez.
okşama olayı da başlı başına bir iğrençliktir. niye okşuyorum arkadaş ben lamba'yı içinden çıkan tipsiz bir herif için mi ? şöyle güzel bir bayan çıksa hadi neyse.