bugün

türkiye liglerinde görev yapan bayan hakem...
başarılı bayan hakem, 1. ligde görev alamaması, avrupa'daki başarılarına rağmen şaşırtır insanı.
bu ablanın orta hakem olarak yöneteceği olası bir fenerbahçe - galatasaray karşılaşmasının küfür dünyasında bir mihenk taşı olması yüksek ihtimaldir. yazıktır kendisine, yapmasındır.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Öğretim Üyesi olup unvanı Yrd Docentliktir.
ilk türk bayan eski fifa hakemi. soyadı ile müsemma eski orta hakem.
yeni gözlemci.
kadın başına onlarca erkeği idare edebilecek birisidir.
(bkz: cüneyt tanman/#10643562)
ilk fifa kokart lı bayan türk hakem.
türkiye de futbol üzerine doktora yapan tek kadındır.
frikik verdiğinde diğerleri kadar dikkat çekmeyecek tek kadın.
ilk kez ilkokul kitaplarından adını duyduğum, türkiyenin tek kadın futbol doktoru olduğu bilinen kadın.
Futbol doktoru deyince ben spor yaralanmalarına bakan doktor anlamıştım, meğerse doktorasını futbol üzerine yapmış. *
Bulmacalarda çıkardı.
yeni mhk başkanı.
yeni Merkez Hakem Kurulu Başkanı .
Mişyın compleytıd.

görsel
Muz orta.
Görev yaptığı kısa süre içinde fenere ali koçtan daha fazla faydası dokunmuştur.
dunku yasananlar, su an valencianin elle kontrolunun iptal edilmemesi.

kafaya koymus fenerbahcesine 10 yil sonra bi kupa kazandirmadan gitmeyecek.
görsel
kendisinin göreve gelmesinden beri galatasaray aleyhine ve fenerbahçe lehine artan hakem hatalarından ötürü galatasaray camiasının haklı biçimde teessüf ettiği kişi.
genç ve evli bir hakemle aşk yaşıyormuş.

https://www.posta.com.tr/...-hakan-ceylan-var-2668901
Geçen yılki fener- adanademirpsor macinda mert Hakan'ın topa elle müdahale ettiği görüntüyü var odasından alıp Ali Koç a yollamış. Üstelik mert hakan o macta topa elle müdahale etmesine rağmen sırf Fenerbahçeliler sussun diye macin hakemi Koray gençerlere 1,5 ay maç verilmedi. Düşünün doğru karar verdi diye bir hakem sırf Ali Koç ve fenerlilerin gönlü olsun diye cezalandırıldı.

Lale orta sen Ali Koç un özel kalem müdürü müsün ? Nasıl olur da vardan görüntüyü sizdirirsin ?

Fenerbahçelilerin gönlü olsun diye başka şaibeli işler de yaptınız mı eyyyy Lale orta.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar