bugün

hükümet değiştiği an değişecek olan söylemlerdir... ülkem halkının ne yazık ki büyük bir çoğunluğu, ağzına her verileni geviş getirdiği için, bu günlere gelmemiz gayet normaldir.

edit : bir de böyle her devrin adamları vardır. kemiğini atan herkesin taşaklarını zevkle yalayan tayfa.
korkarım bir kaç yıla kalmaz gerçekleşecek olaydır. O nedenle ben kendi payıma hazırlıklara başladım, hava yolu daha sağlıklı hem üşümeyiz.
öncelikle izmire gelmeyi gerektirir. lakin izmirden kimin denize döküleceğine biz izmirliler karar veririz. ama siz gene de korkmayın denizimizi sizinle kirletecek değiliz. bir boyoz yedirir yollarız.
g. ö. t ister. ( güven, özveri,tecrübe)
dindarlar padişah efendileri emrediyor diye yunan askerlerini köylerinde konuk ediyor, hürmette de hiç kusur etmiyordu hatta yunanlar isteseler köylerinden kız filan da veriyorlardı.

dindarlar böyle sürüngece yunan askerine sakso çekerken,

izmirliler canları pahasına işgalci Yunan askerine ilk kurşunu sıktı.

(bkz: hasan tahsin)

şimdi yine aynı dindarlar bu insanları hedef alıyor neden çünkü izmirliler onlar gibi yobaz oruspu çocukları değil.
denize yazık olur. başka bir yöntem üzerinde düşünülebilir.
Laikçilerin yunanlılar'a yaptığını laikçilere yapmak isteyen yazar beyanatı

Acaba laiklik nedir biliyor musun?
yalnız güzel kızlarını ayıklayıp cariye yapabiliriz.
(bkz: izmiri islamlaştırmak)
deyipte yapamayan top olsun .

hatta top oğlu top olsun.
türkiye için yeni bir zafer kazanmaktır. açık ve net.
laikçileri(!) *

yüzme biliyorlardır. bir sorun olmaz merak etmeyin. siz önce beyninizi, prezervatifin içinde yaşatmaktan çıkarmayı deneyin. * **
fettullahçıları sikinden tavana asmak.
güldüm ve geçtim denesi bi başlık. hala böylesi sığ beyinlerin nefes alıp verdiğini bilmek hayattan soğuma sebebi.
(bkz: izmir de tecavüze uğrayan adam)
(bkz: şakirtleri iran a yollamak).
bu vatanı düşmanları denize dökerek temizleyen insanları tarihte onlarla özdeşleşmiş şekilde denize dökme düşüncesidir.

vatan hainliğidir...
(bkz: and the nobel goes to)
laikçiler(!) zaten denizden çıkmadıkları için zor olacak durumdur. havaların soğuması beklenmelidir.
(bkz: şimdi sakin ol ve beynini yere bırak)
(bkz: format namına teslim ol)**
Tek tek basaraktan bade süzerekten
inci dizerekten gel canım gel amaaannnn diyerek Güzel izmirlilerimizin bu hayal kurmayı seven zatları çağırmaları gerekir kanımca. yada onların yerine bir 'angaralı' olarak ben de bu türküyü çığırarak çağırabilirim.
dedelerinin yunanla birlikte denize dökülmemelerinin büyük hata olduğunu gösteren tosunların hayalidir.
öyle sadece izmir den dökmek yetmez. ordan döke döke aşağı inmek daha mantıklı bence. bütün sahil şeridini dökdükten sonra. hatay dan aşağı kaptırıp suudi arabistan a gidip yerleşmeleri daha mantıklı kanımca.
seçim sonuçları dikkate alındığında, türkiye'nin geri kalanıyla bu kadar paradoksal bir durumda olan şehir ahalisinin aklından geçirmediği değildir. herhalde ?
boş hayallerdir. zaten anca hayaldir.

onun yerine doğuda ki itleri dağa gömmenin hayalini falan kurun.