bugün

ben bunu laikteyze denen kişiliğe değil diğer sevgili sözlük yazarlarımıza yazıyorum.
biliyorsunuz ki cinsiyetiyle ya da şöyle diyelim bize gösterdiği cinsiyetiyle burada gerçek hayatta tatmin edemediği ilgi açlığını doyurmaya çalışan sıçmıklar sözlüğümüzüden hiç eksik olmamıştır. dün ıpekgorgun bugün laikteyze yarın başka biri burada asıl önemli olan şey sözlüğün bu tür durumlardaki ortak tepkisidir. sözlüğümüz bu tür insanları istemiyor bu kesin ve güzel bir şey ama ne yazık ki bunu onların nickaltına yazıyor başlıklarına kapaklar diziyorlar halbuki bu insanların amacı onları desteklemeniz sevmemiz değil sadece başlıklarına yazmamız.
yani kısacası sen gerçekten bu tür tiplerden kurtulmak istiyor musun kardeşim? bil ki ona vereceğim en büyük ceza açmış olduğu başlığa hiç entry girmeden sol framenin çöplüğüne postalamaktır. bırak onun nickaltına, başlığına yazdığın kapaktan medet umma. aynı hataya bazen bende düşüyorum ama bu işin sonu yok. olmaz mı arkadaşlar bu konuda el birlik etsek bari bu konuda be olmaz mı?

edit: bazı geri zekalı arkadaşlara söyler misiniz bu elzem konunun hatırlatılması için bir başlık gerekiyordu yani benim amacım ilgi falan değil gerçekten rahatsız olduğum bir konuyu tekrar ve tekrar dile getirdim amacımı ben biliyorum gerisi önemli değil. ben şimdi şu başlıktan sonra bir daha bu tür tiplerin ne başlığına ne nickaltına kapak niyetiyle dahi tek bir nokta bile yazmayacağım haklarında da bir tek başlık dahi başlık bile açmayacağım diyen kız lı başlık açarım daha iyi demem o ki sizin de gerçek niyetiniz onlardan kurtulmaksa gelel birlik olalım bu konuda umarım derdimi anlatabilmişimdir.
Alakası yoktur, ipek gorgun bir bağyen iken laikteyzenin pipisi vardır.
Edit:ayrıca laikteyze mesajlara cevap verir takip eder.
(bkz: ilgi orospusu erkek)

bende ilgi istiyorum versenize ibneler.

latife şöyle kenara dursun adam bu sefer haklı beyler. entarinin kokusundan bile tahrik oluyorsunuz gidin 31 çekin rahatlayın mk.
laikteyze kim, ipekgorgun kim, basligin acilma amaci ne ?
bu gibi gerizekalilara baslik acip da bir taraflarini kaldirmayin. ama kime diyorum ben. ne kadar mal insanlarsiniz ya. konusmayacaksiniz olucak biticek. ama yooook illa birileri feym edilecek yani. edilmezse olmaz. sonra niye twitterda sacma sapan komiklikler yapan adamlar unlu oluyor. iste bu yuzden.

gerizekalilar.
bir onerme.
güncel Önemli Başlıklar