bugün

bi siktirgit denilecek dinci zırvalarına güzel bir örnek.

Bana kafa kesen bir tane laik göstersene boncuk ?
(bkz: türban yasağı)
gazi mustafakemal'in gösterdiği hiç bi yol faşisliğe çıkmaz.
(bkz: kalın kafalı)
Faşizm olsaydı bazılarının kafası hala yerinde olup da burada laf sıçıyor olamazlardı. Kafası kesilenler vatan hainleriydi, tıpkı şimdi bazı vatan hainlerine yapılması gerektiği gibi.

Türban ağlamanız da yetti bitti. Diyoruz ya adamlara tecavüz et, donlarına kadar soy, ülkeyi baştan aşağı yangın yerine çevir, bunlara karşı tek diyebildikleri ama türbanı serbest bıraktı olsun.
faşizmin ne olduğunu bilmeyen sadece karalamak maksatlı iddia. din ve devlet işlerinin ayrılması faşizm değildir. ama sizide anlıyorum laiklik din sömürüsü yapmanıza en büyük engel onun için bu kadar saldırmanız normal.
Tamam durgun suyu bulandirmaya calisan akil yetmezligi cekenlerin actigi baslik olabilir.
okan bayülgen sigara yasağını bile faşistlik olarak görüyorsa, türban yasağı da faşistliktir. şapka kanunu da faşistliktir. şapka takmayanlar vatan haini miydi?
namaz kılmak isteyenin namaz kıldığı,
hacca gitmek isteyenin hacca gittiği,
dini bayramların özgürce, herkes tarafından kutlandığı bir ülkede, faşizmden anladığı kamuda türban yasağı olanlar için geçerli bir yargı.

öncelikle laikliğin ne olduğunu, sonra da faşizmin ne olduğunu öğrenin amk. bol keseden sallamakla "milli irade" olunmaz.
takmışsınız 12 senedir başörtüsü, türban. diyanet işleri başkanlığı mustafa kemal atatürk'ün emriyle kuruldu zır cahil.
Iki kelimenin de anlamını bilmeden ben de söz söylicem yhaa subaylarının başlığıdır.

Recm etmiyim de besliyim mi?
sazan, ot, koyun, kömürist beyanıdır. iki kavramın anlamını bilmek gerekir genellemeden önce.
bir asalak iddiasıdır. fazla birşey beklememek lazım adamın ömrü hayatı diğer canlıların rızkından nemalanmak, itina ile siktiriniz gidiniz iranda yaşayınız demek gerekir.

adamın nicki bu ben napıyım.
iran'ın laik olmayıp faşist olmasıyla çürütülebilecek önermedir.
Bu tanımı yapmak için insanın bazı şeylerden yüksek miktarda yoksun olması gerekiyor.