bugün

Böyle diye diye harika tatlardan mahrum kalıyorsunuz ya ona acıyorum.
Yanında da viski içiyor ise (bkz: dimple) hakiki allahın ayısıdır (bkz: ben).
lahmacun sevenlerin tipine bakınca apaçık ortaya çıkan gerçektir. bakın arkadaşlar bu para meselesi değil, tamamen vizyonel bir olay. evet.
tespitte tavan yapmak acaba nasıl olur diyerek düşünülürse işte böyle olur amk. ağır mübarek gün dememe neden olan tespit mıçma durumudur. şimdi ben ya da o, bu , şu lahmacunu çok seviyor kıro mu oluyor, köylü mü oluyor, köylü olsa milletin efendisi demiş atamız var mı daha ötesi.
(bkz: köylü halkın efendisidir)
hassiktir amk.
pizzaya, hamburgere on basar lahmacun.
king chicken yiyen kişinin burjuvazi duygulara kapıldığı yerde lahmacun yiyip varoş kalmayı yeğlerim.
boş genellemedir.
Ne kadar da köylü ve kıroyum dedirtir.
Tabi senin baban suşi ile büyüdüğü için sen sıkıntı yaşıyorsun..
yav he he.
bodrumda 1 lahmacuna 60 tl verince de sosyete olunuyor.
Ekmek arası suşi yer gelip burada lahmacun yiyenlere laf eder. Ne biçim adamlarsınız siz be.
Sonra kiz demis ki ne kadar da koylu ve kiro bir erkek.
lahmacunu kıro işi sanan cahil varlık tespitidir. lahmacun sanılanın aksine baya çeşitli bir gıda maddesidir. her şeyden önce anavatanı urfada közlenmiş patlıcan ile yenmesi bir detaydır. ayrıca urfa ve mardinde soğanla yenilen lahmacun gaziantepte sarımsakla yenir, kahramanmaraşta ise hem soğanlı hem sarımsaklı yenir. şimdi bu zavallı cahil bunları nereden bilsin gariban.. üzüldüm şu an bu tespiti yapana.
hocam domatesi, maydanozu ve soğanı döşeyeceksin sonra onu dürüm yapıp ilk lokmayla birlikte kolanı yudumladıktan sonra bu birleşimin verdiği haz ile birlikte bu başlığı hangi vitaminsiz açtı diye düşünebilirsin.
Araya kasar attırın..koylu ve krolardan belki farkiniz olur.. birde kebabciya röpteşambırınızla gidin..mezeyi bol koyarlar..
Istakoz yiyenlerin kansız olmasından iyidir!
noluyoruz lan ıstakoz, lahmacun falan ? bir kere kıro olmakla medeni şekilde yiyecek yemek arasında kıyaslama olamaz. madem lahmacun bir kıro yemeği, amerika'nın yaklaşk %65 ı süzme kıro ile dolu. (brutto, taco) ama gel gelelim bizim medeni bilgiler kitaplarını yazan kardeşlerde bunlar. şimdi köylü, kıro olmak yeme şekliyle biraz alakalı.
Lahmacun bu devirde yenebilecek en güzel yemeklerdendir. Zengin olup lahmacun, çiğ köfte yiyenleri çok gördüm. Alışsanız iyi olur.
bi de el ile yer bu allah'ın kıroları. salatayı içine doldurup limon da sıkarlar ıyyhhh yazamıcam daha pis varoşlar.
Burger king yiyip elir olacağıma lahmacun yer köylü olurum efendim.
bodrummda tanesi 50liradan yiyenlerde kıro yada köylümüdür sorusunu akla getiren olay.
Numara yapmaya gerek yok aslında hepimiz seviyoruz. Ben de severim. Küçükken babalarınız sanki sosyetik yerlere götürürdü sizi.
tartisilmaz gercektir. bir de elleriyle yerler. catal bicak kullanmayi ogrenememis barbarlar sizi.
lahmacun milletin efendisi olsa gerek? lahmacunu çatal bıçakla yemek, hiçbir kıyafeti ve aksesuarı çıkarmadan yapılan penetre olmadan yapılan seks gibidir.
dişler lahmacunun mayalı lavaşının yumuşak tenine geçecek, otlar çıtır çıtır edecek, soğan kokuları buram buram sizi kroluğa geri götürecekse, lahmacun lahmacun gibidir evet.

bu kadar saçmaladığım zaman kendime kızıyorum.
fonda bach tınıları, masamda la bohem ve yanında lahmacun ile çürüttüğüm iddia...

ayrıca köyün yolunu bilmem...
güncel Önemli Başlıklar