bugün

oyle bir sey yoktur.
Doğrudur. Elit insan çatal bıçakla yer.
Ben bıçakla kesip çatala saplıyorum mesela.
Limon sıkacaksın, üstüne de soğan sonra da dürüm yapıp göm, oh mis.
Yalnız pizzada lahmacuna oranla kalori daha fazla. Bir tane lahmacunda 140 civarı kalori vardır. Aynı zamanda son derece sağlıklıdır. Karbonhidrat, protein ve yeşilligi ayni anda vucuda alinmasini saglar.
köylü ve kıroyum hele bide dürüm yapıp yiyince tam bi vahşiyat oluyorum afedersin.
desenize lahmacun yemiyor ama yarak yüyor.
Seni kucuk sehirli bu koyuler senin lahmacuna sarip bicakla dilimleyerek medeniyetin catal bicak kullanima bagli olmadigini tarihin bilmem kacinci devrinde alet kullaniminin sadece ihtiyaclar geregince ortaya ciktigini ve dahi lahmacunun bir sanat eseri oldugunu o ince hamuruyla bir guzel aciklar fakat senin o bakis acin fazla sig kalir malum elit tabaka yaklasimlari pek bi asagidan esiyor bizm koyde dag basini duman filan aliyor .
her nefessiz yutulan lahmacunda bünyede oluşan hislere tercüman olmuş söylemdir.

görsel
öyle miyiz? teşekkürler..
Köylü ve kıro olduğumu söyleyen başlıktır. Lahmacun en güzel yemeklerden biri sıcacık lahmacunu doldur sonra ye (laps laps laps - çocuklar duymasın). Gidin siz burger yeyin daha (hoş hamburger ismi domuzdan geliyor ama herkes adı o gibi kullanıyor).
Elit insanlar sushi ve steak yemeyi tercih ettiklerinden mutevellit dogru bir onermedir.
evet köylü ve kıroyum. var mı sıkıntı? dedirtir.
ooh yine köylülüğüm onaylanmış. Savulun köylülük övmek üzereyim.
Ne mağna.
Bu dağ ayıları makarnayı da elleriyle yerler. Iyy midem bulandı.
Böyle düşünenler gitsinler portakallı pekin ördeği yesinler. Bizler de lahmacuna limon sıkar yeriz.
lahmacunu gerçekten çatal bıçakla yiyen insanlar var mi diye düşündüren başlık. bugüne kadar olabileceğini hiç düşünmedim.
Lahmacun yemek köylülük ve kıroluksa tamam ben sıfatlarımı kabul ediyorum.
lahmacun yiyorum, koylu degilim. lan yoksa..
insanımızı bir yediği yemeğe göre ayrıştırmamıştık o da oldu. istakoz yeyince madam mı oluyosun dedirtir.
O zaman mis gibi köylüyüm.
Lahmacunu çatal bıçakla bana yemeyi öğretene 10 tane lahmacun ısmarlıyorum.
Off bol maydonoz ve limon yaninda aci biber.
Sırf bu egolar yüzünden, lahmacunu eve sipariş edip üç beş tane gömen üstüne kürdanla dişini karıştırırken bir eliyle midesini ovalayan, arada bir ıps diye midesinden gelen sesi bastıran, New York doğumlu bireyin iddiasıdır.
Bu entryi girerken havyar yediğini düşünüyorum. Çünkü köylü ve kro olmamak bunu gerektirir.
kesinlikle doğru bir önermedir.

söylemesi ayıp az önce şantiyede 3 tane lahmacun gömdüm. köylü ve kıroyum. biatçı köpek olmaktan iyidir.