bugün

yaran bir olaydır.. şahit olunmuştur ve oha tepkisi verilmiştir.. çok sert bir küfür..
olmayın şeyin davasını yapmak diye yorumlanır, söyletmeyin diyerek olay kapatılır.
deli atar yapmış delikanlı kızdır.
(bkz: işte taraftar işte şampiyon)

Bence kız haklı olabilir. Ne kızlar var, ne erkeklerin hayatlarını sikilmisten beter ediyor.
o anda ne diyeceğini bilememiş kızdır.
şöyle düşünüldüğünde kızların gerçekten de direk atak yapacağı bir söz yok. yani erkek olsan sikerün, koyarın, ederin diyebilirsin ama kızsan bunu söylediğinde komik olur. güzel bi laf koymak için de ya çok düşünmek lazım ya da hazır cevap olmak.
işimiz her alanda zor vesselam.
bu şekil atarlandığına göre, arkasını dayadığı sağlam bir dayananı vardır.
"e durduğun kabahat amuğa goyyim" diye kontra ile laf atmaya devam edilir. mal gibi kalacak değilsiniz yani hatun küfür etti diye?
bi erkek için daha acınası olan diyaloglarada şahit olunmuştur.* * intihat sebebidir.

Köpek gezdiren kıza;

Erkek: Köpeğin olayım tasma tak gezdir beni yavrum.
Kız: Adam olsaydında koluma takıp gezdirseydim.

Not: O arkadaş buralardaymış meğer. Görür görmez tanıdı kendini.
Kahkaha attirir.
magandanın gel azıma sıç gel diye karşılık vermesine neden olur.
ilk duyulduğu andaki şok,san marino milli takımının gol attığını duyan insandaki şokla kardeştir.
(bkz: laf attıgını qorem bacın siqem)
doğaldır.
Farkını ispatlayan kızdır. Ayrıca o küfürle kalmayacaktır, Lafı yiyen kişiyi, hep saygıyla anacaktır.
siker. sonra siz oha kızlarda yapabiliyormuş bu işi diyerek genleriyle oynanmış japon balığı gibi etrafı izlersiniz.
yapar, doğrudur tecavüz etti dese yalan olsa dahi en az 5buçuk ay yatarsınız.
Direksiyonu kullanan beynin, dolayısıyla ellerin çarpılıp, direksiyonu kıvırması sonucunda 3 ölü ve 4 ağır yaralıya sebebiyet verebilecek sözdür.
tanıdığım çoğu kız, önce güler sonra da yanındaki kızlara erkeğin duyabileceği bir ses tonuyla ''ahaha eziğe bak.'' der.
aradan yıl da geçse unutulmayandır.. sağlam ayardır..
ibretlik durum.
Travma sebebi.
gel sik hayatım şeklinde kontracevap verilirse sonucu merak edilen eylem. bi yapın da görelim hadi.
laf atan kişide tokat etkisi yaratabilecek bir cevaptır. oa nasıl bir laftır lan, hayal edince bile göt oldum.
(bkz: o öyle demek istemedi orospu çocuğu demek istiyor)
yerinde bir harekettir. aslında laf atan denyo daha fazlasını hakketmiştir.