bugün

giyindiği halde çıplak olan, zenci gırtlaklı güzel bir sanatçı kendisi.
insana çok benziyor.
tıpkı insan gibi.
telephone adlı şarkısına beyonce ablamızla birlikte kısa film çekip 10dk boyunca combo yapıp ortalığı kopartan hede.

insanlar bir daha klip çekmeyecek bunların yüzünden.
pokerface şarkısını isteyen arkadaşıma şarkının adını leydi kaka - pokırfeys olarak kaydedip gönderdiğim güzel bir şarkıcı.
insani korkutan bir tipi var. ben tek basima izlemeye korkuyorum. *
güzel bir sesi olmasına rağmen tipi berbat bir şarkıcı. zaten önemli olan da sesi güzel olması.
sesi gerçekten güzeldir. ancak vücudu çok kötü ya. çirozumsu bir vücudu var. bir de aynı hatayı 2.kez yapmış. video phone şarkısının klibinde de beyonce ile beraberdi telephone şarkısının klibinde de. ve iki klipte de bacaklar gösteriliyor. şimdi lady gaga'nın bacaklarıyla beyonce'un bacaklarını yanyana getirin, bildiğin komik oluyor. bu beyonce'un bacakları at baldırı gibi. lady gaga'nın ise normal ebatlarda. ama beyonce ile yanyana gelince 0.7 uç gibi kalıyor.

tüm anlatılmak isteneni video phone klibinin yönetmeni tek bir karede anlatmış aslında;

http://i44.tinypic.com/de4968.jpg
telephone şarkısında britney spears ile düet yapmak istemiş ancak ret cevabı aldıktan sonra beyonce ile düet yapmış şarkıcı. klipte başlarken görüldüğü üzere** erkek olmadığı mesajını vermiş. ama bu kendinin de şarkısında söylediği gibi "i'm a freak bitch.."(ucube) olduğu gerçeğini değiştirmez. yine kendi açıklamalarına göre bu kadar sürede bu kadar meşhur olmasına giydiği(giymediği de denebilir) kostümlerinde etkisi varmış. ki bu da youtube'da 100000000(yüz milyon) rakamlarının üzerine çıkmış kliplerinin izlenme sayılarının nedenini de açıklıyor gibi.
telephone adlı şarkısı acayip süperdir klip daha da süperdir son zamanlarda çekilmiş en iyi kliptir.
seksilik denilince akla gelen, eve kapatıp seks makinası yapılası şarkıcı.
son klibini izlerken pussy wagon u gördükten sonra şok geçirmeme neden oldu. yanlız bu kadındaki zehirleme fetişizim çözemedim. ve son olarak bu shemale söylentileri bu ünlüleri kanıtlama çabasına dahil böyle şeyler yaptıracaksa ben adriana lima shemale demek istiyorum.
edit: imla
gossip girl de konuk oyuncu olarak oynamış ve blair ın karizma yapmasına sebep olmuş çirkin ama iyi şarkıları olan hatun kişi.
piyasadaki diğer göt-meme-bacak kombinasyonlarından ne farkı olduğunu göremediğim şarkıcı.
tabularını yıkmamış adeta amına koymuş kişi.
bu hatunu ünlü olduğu zamandan beri takip ediyorum diyebilirim.hakkında okuduğum entryleri her zaman abartılı bulmuşumdur.(misal madonnanın tahtına aday; yok efenim britney ile christina karışımı falan fişmekan)bu düşüncem telephone klibini izlememle tamamen değişti.
o nasıl bir kliptir yahu??!!!beyonce bile sönük kalmış yanında.ayrıca o göndermeler o danslar bir numeroydu kanımca.ki bu şarkı ve bu klip onun dönüm noktasıdır bence.2010lu yıllarda bu hatun alıp başını gidicek demedi demeyin.madonnanın yaşlandığını düşünürsek kendisini durduracak başka bir hatun göremiyorum.(britney her ne kadar küllerinden doğsada yarın kafasını kazımıycağı ne malum,rihanna son zamanlarda düşüşte,christina ortalarda yok)
ayrıca;
(bkz: very bad girl gaga very bad bad girl gaga!)
tuhaf, enteresan, korkutucu ve sesi güzel olan kadın.
Moda'dan anlayan sanatçı. Sıradışı,aykırı ve çatlak bayan normallik kavramını alt üst eden kişi.
(bkz: lady baba)**
"emaneti varmış, öyle diyorlar."
telephone klibinde quentin tarantino filmi havası yaratmıştır. *
ötekiler * * kadar güzel değil ama sesi alayına basar.
erkek ya da kadın ya da hayvan her ne ise ben bu şeyle sevişmek istiyorum.
son açıklamasıyla bizleri şaşırtan ve paçalarımızdan akıtan, dişi michael jackson. bu kadın yeryüzündeki en büyük star. en iyi olmayabilir ama en büyük stardır. açıklama için ;

http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=633
müziğiyle, sesiyle, tarzıyla dünya müzik piyasasına bomba gibi giriş yapan 86 doğumlu kişilik.
bizim türk dizilerinde ki tercümesi (bkz: lady kuka) dır. bu ne lan. leydi gaga diye okunuyor. kuka nerden çıktı. 1 yaşındaki bebekmisini (bkz: kuku kaka) diyorsunuz.
güncel Önemli Başlıklar