bugün

Ayrıca Judas klibi hristiyanlığa yöneliktir ihanete değil. Aslında çarmıha gerilen de Judastır bazı bilgilere göre.(kalkıpta incilde yazmıyor demeyin gülerim)Yazılanlara göre de isayı öldürmek isteyenlere bir yer bildirmiş ve öpeceği kişinin isa olduğunu söylemiştir. Ancak isa'nın kendisini öpmesini sağlamıştır. Ha kaşar mıdır o duruma birşey diyemem.
şarkı sözlerinden müziklerine davranıslarından konuşmalarına giyiminden ruh haline kadar her şeyi anlamsız olan insansı.
hemen her fırsatta o malum selamını çakan hırsız şarkıcı.

görsel

judas adlı şarkısının 1:20'nci dakikasında görülebilir bahsettiğim selam.
az daha az makyaj yapsa bir şeye benzeyecek şarkıcıdır. ama sanırım burnunu kamufle etmeye çalışıyor.
Asla normal göremeyeceğimiz ünlüdür. Hayranlarımın beni normal görmesi yerine ölmeyi tercih ederim gibisinden sözü vardır.
bu da gidici.

demedi demeyin.
her bakımdan itici bir kadın.
2009 yılındaki montreal konserinde çok güzel bir ayin yapmış insan.
bunu dinleyenleri anlayamadım anlayamam da.
lan olum şarkı sözleri bu kadar dandik olan birisi daha var mı ya?

--spoiler--
genç olduğumuzu biliyorum.
ve beni sevebileceğini biliyorum
ama artık seninle bu şekilde olamıyorum
alejandro
--spoiler--

bu nedir allah aşkına?
bizim, "le le le sakine, bak gidiyor makine" şarkısının neyi eksik bundan?
sadece söyleyen izzet yıldızhan diyedir eminim.

neyse gel gelelim 2009 montreal'daki konserine.

http://www.youtube.com/watch?v=cOnORKAlPP0

başından aşağı izlerseniz, sex içerikli sübliminal mesajların çok fazla olduğunu farkedebilirsiniz.
yazmaya kalksam sözlük çöker. başından aşağı şehvet içerikli.
bugün yabancı müzik piyasası zaten bu şekilde işliyor.
aç bakalım mtv'yi (masonic tv) bak ne göreceksin?
hala daha "lady gaga'ya talim" diyen zihniyetin kafasına sokayım.
asıl dikkatimi çeken yer bu olmadı tabi konserde.
dakika 1:44 olduğunda "yok ebesinin amı" nidayısla sandalyeden fırladım.

görsel

horus'un gözü olan piramitin üzerindeki gözü görmeyen yoktur.
elindeki işaret de 666'yı sembolize ediyor.
o işareti veya onu andıran birkaç işareti dünya yapıyor şu an.
mason kraliçesi madonna,
görsel
katolik lideri papa:
görsel

metal müziğin simgesi olmuş işaret de şeytanı simgeleyen masonik bir işaret.
onu bulan, daha doğrusu bulduğunu sandığımız adamın adı da ronnie james dio. kısaca "dio" diye geçiyor.
dio da tanrı demek. neyse.. bu işareti metalciler mi yapıyor sadece?
sarkozy,
görsel
bill clinton,
görsel
bush,
görsel

hala illuminati'nin bir komplo teorisi mi olduğunu düşünüyorsunuz?
bu 1,2,3 değil, milyon tane yerde var bunlar. açın gözlerinizi.

(bkz: #12438869)
(bkz: lady gaga nın anlaşılamayan klibi/#12379276)
(bkz: illuminati/#12455986)
michael jackson'dan sonra popüler müziğin başına gelen en orjinal, en sanatsal, en aykırı; kısacası en iyi şeydir. evet artık bu cümleyi kurabiliyorum. subjektif düşüncem gaga madonna'dan daha yaratıcı ve yeteneklidir, madonna'nın açtığı yolu takip edip onu en iyi anlayan kişi gaga olsa gerek. madonna bir efsane ve asla unutulmayacak bir öncü. ama kendisinden daha iyisinin geleceğini belki madonna'nın kendi bile tahmin etmemişti. oluyor işte. iyi bir ses, yaratıcı şarkılar, klipler, iyi dans, iyi sahne performansı, cesur mesajlar ve sosyal aktiviteler, sosyal medyada güçlü olma... gaga bunların hepsini başardı ki daha önünde çok uzun bir yol var.

daha önce herkes gibi ben de gaga'nın madonna'yı taklit ettiğini düşünüyordum, ama aslında bu sadece özenme ve madonna'nın geçmişte yaptıklarına duyduğu saygıdan ve hayranlıktan kaynaklanan bir gönderme. ona benzer kıyafetleri ve şarkıları sadece müziğine kattığı nostaljik, sanatsal bir renk. insanlara evet ben bu işlerden etkilendim hepiniz gibi, demesi, o kadar. madonna'nın yaptıklarının boşa gitmediğini ve kuşkusuz etki bıraktığı gerçeğini gaga'nın saygıyla kabul etmesi olay. yoksa bu kadar göz önünde olan benzerlikleri kasti olarak yapmayacak kadar salak biri değil. öyle olsa zaten bu konumda olmazdı. benzediğini zaten biliyor, eminim madonna'nın da gayet hoşuna gidiyordur. hatta madonna'yı yorumlayışı bile orjinal! madonna'dan etkilendiğini söyleyen çok şarkıcı var ama daha önce başka şarkıcılarda gaga'nın yaptığı şekilde göndermeler görmedik hiç bir zaman. ileride daha da iyi albümler yapacağını düşünüyorum. sadece 3 sene içerisinde bile müzikte inanılmaz bir yol aldı ve müthiş işler yaptı. yaptığı işler asla baştan savma ve sıradan olmadı, beğenilse de beğenilmese de olmadı. önemli olan gaga yeni bir şeyler katmış mıdır eğlence dünyasına, evet katmıştır. onun hakkındaki bütün tartışmaları bir kenara koyarak düşünmek gerek ki gaga gerçekten iyidir ve başarılıdır.
mtv nin son oyuncaklarından birisi. aynı amy winehouse, michael jackson, bob marley, tupac gibi.

o da sadece bir oyuncak.
bu kadının dönme olduğuna dair söylentiler var. eğer dönmeyse igrenç, değilse gideri var.

tanımda yapalım formaya uyalım: son zamanların en dikkat çeken popçularından bir tanesi.
http://galeri4.uludagsozl...-korkmas%C4%B1_171008.jpg
"bana gözlüklerini verdiğin için çok teşekkür ederim stephen. ne zamandır düzgün göremiyord... siktir! ben ne giyiyorum böyle?!"
giydiği, yaptığı her şeyi kendisine yakıştıran mükemmel kişilik.
popüler olmak için etten elbiselere ihtiyaç duyan zavallı.
27. yaşını beklediğim sanatçı
you&I klibi çıkmıştır. isteyenler youtubeden izleyebilir.ilgilenen olursa; Philip Treacy şapka, YSL ceket, Chanel pantolon, Pleaser ayakkabılar, Millennium FX yüz aksesuarı, Hussein Chalayan özel yapım elbise, Dior Homme pantolon ve Chanel botlar.
en doğal görünümü yoü and i single'ının videosundadır.
http://www.mtv.co.uk/arti.../149949-we-love-lady-gaga
http://www.youtube.com/watch?v=x9ymu0webwu
poker face şarkısıyla sesine hayran olduğum bayandır.
Mtv Vma da sahne alacaktır. http://www.youtube.com/watch?v=bQMUVqydJ48
Ayrıca bugün,Lady Gaganın ilk albümü The Fame' nin çıkış günüdür. Bize öyle mükemmel şarkılar kazandırdığı için kendisine minnettarız.
(bkz: estetik harikası ünlüler)
britney spears tributesinde circus performansı yapacaktır.
çakma madonna, "sansasyon yaratmam lazım o halde popomu açarım" şeklinde ne yapacağını şaşırmış pop aromalı çirkin ördek.
mtv de bir şaka programında gördüm kendisini daha ünlü olmamış sanırım ozamanlar ve gerçekten makyajsız
sade giyimli biraz daha genç hali gayet güzelmiş. yani olay şu ünlü olup kendini çok çirkin yapan bir şarkıcı lady gaga...
Güzel değildir ancak iyi işler çıkarır. 5 Grammy Ödülü, 2 Guinness rekoru dünyada en etkili 2. isim, twitter ve facebookta ilk 10 milyonu geçen ünlü,iTunes'te 23 ülkede en çok indirilenler konumunda(ciddi bir rekor),bir gecede 8 ödül aldı ki sanırım mtv hatırlamıyorum.Bu sadece blizzardbnin şuan aklındakiler,daha niceleri de var.