bugün

baş rollerini Quim Gutiérrez, Martina Garcia ve Clara Lago'nun paylaştığı, 2011 tarihli, kolombiya yapımı bir gerilim filmi. Aslında başrolleri yazarak hemen hemen bütün oyuncuları da yazmış olduk zira çok fazla yan rol bulunmuyor filmde. Gerilim filmi de sayılmaz pek ama türü gerilim olarak geçiyor. Biraz empati yeteneği olan bir insansanız etkilenebileceğiniz bir film. Uzun olmayışının yanı sıra akıcı olması ve gereksiz detaylandırmalardan kaçınılarak sade bir şekilde izleyice sunulması filmi güzel filmler kategorisine sokuyor bence. Ayrıca martina garcia ve clara lago gibi 2 güzel hatunu da bünyesinde barındırması ayrı bir çekicilik katıyor filme keza. Ben ofiste sıkıntıdan izledim bugün, boş vaktimi verimli değelendirmemi sağladığına inanıyorum. izlenilesi bir film.
izleyin izlettirin filmidir.
güzel bir vakit geçittirici film. tam gerilim demek doğru olmaz zira yarım saat sonra olay açıklanıyor filmde ki bu sefer film bir drama dönüyor. "izlemeyen bi şey kaybetmez ama izlense de fena olmaz" filmi.
amerikan gerilim filmlerinden sıkılanlar için tavsiye etmekle başlayalım. Gereksiz diyaloglar, ses efektleri, senaryoda açık kalmış belirsizlikler olmadan da film yapılabilirmiş demek ki. tabii ki filmin ikinci yarısında her şey açığa çıkıyor ama , yönetmenin de son ana kadar seyirciyi saçma sapan bir finale bağlama derdi yok zaten. az ama iyi oyuncular, esaslı bir hikaye örgüsü, işini bilen bir yönetmenle bu türün izlenmesi gereken bir filmi olmuş. spoiler gereksiz ama 97 dakikanın çok çabuk geçtiğini söyleyebiliriz.
3 kere izlediğim, en'lerim arasında olan, sexy dil ispanyolcanın konuşulduğu çok iyi bir gerilim filmi. Tüm arkadaşlarıma ilk olarak tavsiye ettiğim filmdir.
çok iyi film. zaten ispanyol yapımı olup da kötü ve basit bir gerilim filmi izlemedim sanırım şimdiye kadar.
öncelikle ispanyol değil kolombiya yapımı olduğunu söyleyelim. dünya üzerinde ispanyolca konuşan tek millet ispanyollar değil arkadaşlar.

konu ilginç, çekimler güzel, film akıcı ve sürükleyici, oyunculuklar çok iyi sayılmasa da iki hanım oyuncumuz hoşlar. gerilim arıyor ve hollywood'dan artık sıkılıyorsanız izleyin. tavsiye edilir.
ilginç bir film. gerilim kesinlikle değil.

--spoiler--
kezbanın milleti olmaz.
--spoiler--
bisi diyim mi asiri guzel filmdi. sonunu begenmedim ama o benim sonu benim dusundugum gibi cikmayan hicbi filmin sonunu begenmiyo olusumdan kaynakli.

----spoiler----

filmden cikardigimiz sey de bazi kadinlarin asiri tehlikeli oldugu. ayrica tam bi gerizekalisin belen. salak yemin ediyorum.

----spoiler----
ortalama üstü akıcılıkta , başrol oynayan iki kız da çok güzel , psikolojik gerilim filmi.
izleyen pişman olmaz.
çok uzun olmadığı ve konu çabuk ilerleyip sonuca bağlandığı için sıkmayan bir film. ayrıca özcan deniz "öteki taraf" adı ile çakmasını yapmıştır bu filmin ve orijinalinden daha güzel olduğunu iddia etmiştir.