bugün

Yüce Rabbimin boş gününde yarattığı huriler.. Böyle güzel hurilere kalbini raaş eyleyecek ihsasi şiirler yazılmalı, bahar gelmiş pencerelere nazlı nazlı gülümseyen bir manolya kadar nazenin, ürkek, naif bedenine, gün yüzüne çıkmamış güfteler dökülmelidir. Böyle güzel varlıkarın kalbinde cerh açmaktan, onları incitip kırmaktan katiyen uzak durulmalı, zerre-i miskal düşünmeden yoluna mihman olunmalı eğer fırsatınız varsa bir yastıkta kocamak adını ve Allahu teala hemde devlet mertebesinde nikah kıyılmalıdır.
aşık oldugum kızdır. ve beni terkeden kiz ayrıca. hala deliler gibide sevdiğim kızdırda.
bir de yüzü çilliyse konu kapanmıştır, üstüne konuşulmaz bu güzelliğin, sadece izlenir..
(bkz: entryler arasında hızlıca dolaşıp caps aramak)
varsa alırım bir dal. çilliyse bise yüzünü gözünü mıncırarak severim.
evet, bu entry'den ego tatmini yapacak olanlar buyursun. "seviyorum." "begeniyorum." ama gidip de iki saat dik dik bakmiyorum." yakisani var, yakismayani var lakin kizil olup, kivircik ve dalgali sacli olan bir kadin her zaman dikkatimi cekmistir.
Orijinalse yalarun.
God is a dj'in gelmesi gereken başlıktır. Ayrıca Venüs gamzesi olması gereklidir.