-seni yatağa atmazsam ölecekmişim, doktor söyledi!
bu evin en rahat yeri burası biliyor musun.
-osurucam çabuk yatağa gir
+nasıl yani recep
-koku diyorum, fena kokar rahatsız olma diye
+ya recep senin bu hayal gücüne hayranım, beni yatağa atmak için bulduğun bahane bu mu?
-allahım sen günahımı affet, ben bu kızı zorla s..icem
- aşkım bir bakarmısın yataktamıyım?
+ yemedim ama!?
- yersen!!!
şişme yatak alıp içine su doldurmak ve kıza su yatağı diye yutturmak.

(bkz: ben kendimden biliyorum)
türk yapımı şeytan filminde içine seytan giren kızın yatakta hoplayıp zıplamasına engel olmak isteyen annesinin kızın üstüne atladıgı sahneyi canlandırmak isteyen delikanlının, ''şimdi sen içine seytan giren kız ol ben de senin annen oliyim'' diyerek spontane bir biçimde yarattıgı sanatsal bahanedir. hem bu genç o kadar alçak gönüllüdür ki başrolü kıza vermiştir. kız da buna istinaden bir şeyler vermelidir. emege saygı bakımından.
cuzdanımdaki prezervatifin son kullanma tarihi bugun.(denenmiştir ama sonuc alınamamıstır ustune ılıskı bıtmıstır.).
(bkz: beraber uyuyalım mı)

erkek kişinin karşı cinsi yataga atmak için sıraladıgı safsatalar.
bir bahane yaratılacaksa bırakınız o bulsun efendim. herşey de erkekten beklenmez yaa...
agorafobi var bende, açık alanlarda panik oluyorum; hadi bize gidelim
yorgun görünüyorsun, uzan da masaj yapayım...
Malum kişinin güvenini kazandıktan sonra uygulanabilecek , kitabı çıksa her erkeğin göt cebinde taşıması gereken kitaptır.
yatağın kenarında çelme at yatağa düşür.
- iterek
- kucağa alıp yatağa atarak
- omuz vurarak
- yatağın kenarında çelme takarak
- en kolayı ise seni seviyorum evleneceğiz diyerek.
- karga tulumba.
- mancınıkla.
- paraşütle.
dedenizden sekiz tarla beş dükkan yedi tane arsa miras kaldı derseniz o kız sizi zorla yatağa bağlar ciddiyim.
Tövbe de köpek.
evlenmek * *.
Nedir bilmiyorum ama o kıza kapıyı acmamasi gerektigini soyleyin. Bugun arkadas cagirdi gittim ben evde saniyorum. Caldim kapiyi kiz acti. Aaa seni beklemiyordum dedim iceri daldim ve icerden kemer sesi duymamla evden cikmam bir oldu.
kafasının yatağın yanındaki avizeye ya da sehpaya çarpmaması açısından önem arzeden bir durumdur. ayarlamayı iyi yapmak gerek . yatağa yavaşça bırakmak bu sorunu ortadan kaldırır. yani en iyisi atmamak yatağa yatırmak.
-Ben üç diyince yataga atlıyoruz aşkım tamam mı?
+tamam canım.
-son ki üç.
*sonuç (yataktayız).
Vermedimi vermez zalımın kızı ne kadar taktik bilirsen bil.
ittir.

net.
Suratina hiç beklemediği bir anda sol kroşe indirin ama yatakla arasindaki mesafe kisa olsun.. Hem olduğu gibi yatakta, hemde hayir diyemeyecek kadar arafta akskdkfllg.
beyinlerinin yerine penislerinin geçtiği yazarların söylevi.
yapmayın! kadınları metalaştırmaktan ne zaman vazgeçeceksiniz ne zaman mantığınızı,duygunuzu kullanıp insana insan olduğu için değer vereceksiniz.
hele ki seks kadar doğal bir olguyu bu denle ötekileştirmek,bir erkeğin sembolü hale getirmeye çalışmanın amacını ne?
belkide babalarınız analarınızı yatağa atmaya çalıştığı için böylesinizdir?

kısacası kız değil kadın
yatağa atmak değil birlikte sevişmek
gibi gibi.
bunlar küçük şeyler ve ne diyor bu sikko tarzında şeylerde söyleyeceksiniz biliyorum ama kadınlara verilen değeri özgecan ın ölüm yıl dönümünde hatırlamayın artık...