bugün

belki yarın bakire olmadığı için kocası ya da ailesi tarafından öldürülecek bir kadını kurtarıyordur. olamaz mı?

bence doktorun etik davranıp davranmadığını değil de " kızlık zarı dikimi" diye bir iğrençliğin neden varolduğunu tartışmak lazım. daha faydalı.
Nette yorumları okuyunca ürperdim. Hipokrat yemini bunu kapsıyor mu?

görsel
Mesleğinin gereğini yapan doktordur. Kızlı zarı dikimi basit bir estetik operasyondan farksız.

Am benim değil mi? ister siktiririm, ister diktiririm.

Bu toplumda bir zar yüzünden cinayet işleyenlere, kadınları bir zardan ibaret görenlere laf söyleyin önce.
Doktordur dikerde sikerde.

Başlık içerik nick kombo yapmış.
doktora laf yok doktor talebe karşı arz için var.

hiç kimse duyar kasmasın arkadaşlar. bekaret meraklısı olan erkeklerden değilim. fakat ben bakireyim diyip olmadığı ortaya çıkan kadını ben de boşarım. mevzu burda insan kandırmak. kız gidip bakireyim ben diye yamanmayacak o halde takıntısı olan erkeğe. bunu takmayanını bulacak. ha bakire olup nelerini yemiş olan da var. zaten o yüzden bekaret önemli bir ayrıntı değil. anal oralı hatmedip bir tek zarı korumuşsa bir anlam ifade etmez.
ben tutup çok zenginim otellerim holdingim var filan desem evlenince hepsinin tezgah olduğu ortaya çıksa, kandırılmanın şekli filan yok. kazıklamayın milleti. bir bok yiyen de o boku yediğini kabullenmeli. sorumluluğunu alamayacağın yarrağın altına yatma bi zahmet. hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin. sonra da çıksın beni savunsunlar duyar kasmak adına.

edit: insanların bekaret için öldürüldüklerinden bahsettiğini görüyorum. bakın arkadaşlar insan istediği insanla evlenir. gelişmemiş yerlerde ise durum tersidir kabul ama oralarda zar dikim olayının da sık görülür olduğunu sanmıyorum. bir kadın diyebilir ki evleneceğim adamın boyu 180 olmalı. 175 olup 7 cm topuklu giyen adam o kadını kandırıyordur. o adam o kadınla evlenmemelidir. çünkü ortada bir olmazsa olmaz durumu var. bekaret takıntısı olabilir bir erkeğin ha bu kadın için de olabilir. bakir adam istiyorum diyebilir. mevzu burada tamamen insanların kandırılması ve keriz yerine konulması. hiçbir kız arkadaşıma bakire misin demedim. olan da oldu olmayan da. ve ileriyi düşünürken zerre kadar da sikimde olmadı. ama bana bir şey söylendiği gibi değilse beni kandırıyorsan bedeli ağır olur diye de uyardım hep. çünkü ben buyum. benimle bir ilişkiye başlamak istiyorsan buna göre başla dedim. yani sonrasında çıkıp da kandırdım o aslında lokumdu marshmelov değildi haha hihi gibi bir konudan bahsetmiyorsunuz. bakire olmadığı için öldürebilecek bir erkekle evlenmemek kadının elinde (çoğu zaman) duyarı ona göre kasın.
delil karartmaktan hapse atılmalıdır.
buna ihtiyaç duyan bir toplumda krizi kar'a çeviren yatırımcıdır.
Anasından çıktığı yere babasından önce girenlerden rahatsız olmayan genişlerin gereksiz gördüğü doktordur.

Onun için bu işi dindar ailelerin kızları yaptırırlar. Bu kızların geneli güzeldir. Bundan dolayı zengin ve yakışıklı erkeklerin dikkatini çekerler. Aşk, meşk; evleneceğiz ayağına 3 ay fanfinifinfon tamam. Sonra " seninle olamayız" diye hoop çöpe.

Ama bu cerrahlar sayesinde artık hiçbir kız dul olarak kocasına gitmiyor. Çoğunluğu evlenmeden önce başkalarıyla at gibi çiftleşiyor. Sonra da 0 km olarak kocasına gidiyor.

Büyük hizmet!
istediği kadar diksin yine de kendi söküğünü dikemez efenim.
işini yapan doktordur. Siz ona değil, partnerini kandıran kadına bakın.
kızlık zarı sizin namus kavramınız için oluşmuş değildir, bebekken mikroplardan korunma amaçlı oluşmuş bir mekanizmadır. hiçbi anlamı olmayan küçücük bi zardır. sizin iğrenç beyinleriniz bunu namusa yoruyor maalesef. sizin kendi namusunuz ne alemde beyler? devam mı yatış kalkışlara sonra bakire kız isterim demelere? yok öyle bi dünya. Ayrıyeten çok zorlu bir operasyon bizzat çığlıklarını duyduğum bir arkadaşımın başına gelmiştir. insanları ne zor durumlara sokuyor namus anlayışınız.
doktor yapmasa bunu berber falan yapar ama yine yapılır yani. ille yapılacaksa en azından temiz şartlar altında yapılsın ki enfeksiyondan ölmesin insanlar.
Sahtekardır. Adam öldüren suçluyu savunan avukat gibidir.
işi zor doktordur. ne dahiliye, ne hariciye amk tam arasındaki zar.
Dikiş nakış kursu almış biri de dikebilir.