bugün

Bir yalana ortak olan doktordur. Zaruri durumlar dışında (can güvenliği vs.) böyle bir hastayı kabul etmemesi gereken kişidir. Siktir, diktir, siktir, diktir...
Doktordur dikerde sikerde.

Başlık içerik nick kombo yapmış.
Sahtekardır. Adam öldüren suçluyu savunan avukat gibidir.
delil karartmaktan hapse atılmalıdır.
kizlik zari diktirmeyi dogru bulmuyorum. ancak kadin doktorlarinin kürtaj yapmasi da o zaman katil olduklarini gösteriyor. bunlar o zaman hem katil, hem sahtekar, hem yalanci, hem suc ortagi, öyle mi? meslege bak; resmen günah.
(bkz: dikmeden sikmek)
eli iyi iğne iplik tutan cerrahtır.
Nette yorumları okuyunca ürperdim. Hipokrat yemini bunu kapsıyor mu?

görsel
belki yarın bakire olmadığı için kocası ya da ailesi tarafından öldürülecek bir kadını kurtarıyordur. olamaz mı?

bence doktorun etik davranıp davranmadığını değil de " kızlık zarı dikimi" diye bir iğrençliğin neden varolduğunu tartışmak lazım. daha faydalı.
umarım bunu yaptırmak isteyen orospular bu doktorların merdiven altı, sahte versiyonlarına denk gelir de, oralarda enfeksiyon kapıp geberir. böylece elin garibanını kandıramaz.
Mesleğinin gereğini yapan doktordur. Kızlı zarı dikimi basit bir estetik operasyondan farksız.

Am benim değil mi? ister siktiririm, ister diktiririm.

Bu toplumda bir zar yüzünden cinayet işleyenlere, kadınları bir zardan ibaret görenlere laf söyleyin önce.
kızlık zarı sizin namus kavramınız için oluşmuş değildir, bebekken mikroplardan korunma amaçlı oluşmuş bir mekanizmadır. hiçbi anlamı olmayan küçücük bi zardır. sizin iğrenç beyinleriniz bunu namusa yoruyor maalesef. sizin kendi namusunuz ne alemde beyler? devam mı yatış kalkışlara sonra bakire kız isterim demelere? yok öyle bi dünya. Ayrıyeten çok zorlu bir operasyon bizzat çığlıklarını duyduğum bir arkadaşımın başına gelmiştir. insanları ne zor durumlara sokuyor namus anlayışınız.
doktora laf yok doktor talebe karşı arz için var.

hiç kimse duyar kasmasın arkadaşlar. bekaret meraklısı olan erkeklerden değilim. fakat ben bakireyim diyip olmadığı ortaya çıkan kadını ben de boşarım. mevzu burda insan kandırmak. kız gidip bakireyim ben diye yamanmayacak o halde takıntısı olan erkeğe. bunu takmayanını bulacak. ha bakire olup nelerini yemiş olan da var. zaten o yüzden bekaret önemli bir ayrıntı değil. anal oralı hatmedip bir tek zarı korumuşsa bir anlam ifade etmez.
ben tutup çok zenginim otellerim holdingim var filan desem evlenince hepsinin tezgah olduğu ortaya çıksa, kandırılmanın şekli filan yok. kazıklamayın milleti. bir bok yiyen de o boku yediğini kabullenmeli. sorumluluğunu alamayacağın yarrağın altına yatma bi zahmet. hem ayranım dökülmesin hem götüm sikilmesin. sonra da çıksın beni savunsunlar duyar kasmak adına.

edit: insanların bekaret için öldürüldüklerinden bahsettiğini görüyorum. bakın arkadaşlar insan istediği insanla evlenir. gelişmemiş yerlerde ise durum tersidir kabul ama oralarda zar dikim olayının da sık görülür olduğunu sanmıyorum. bir kadın diyebilir ki evleneceğim adamın boyu 180 olmalı. 175 olup 7 cm topuklu giyen adam o kadını kandırıyordur. o adam o kadınla evlenmemelidir. çünkü ortada bir olmazsa olmaz durumu var. bekaret takıntısı olabilir bir erkeğin ha bu kadın için de olabilir. bakir adam istiyorum diyebilir. mevzu burada tamamen insanların kandırılması ve keriz yerine konulması. hiçbir kız arkadaşıma bakire misin demedim. olan da oldu olmayan da. ve ileriyi düşünürken zerre kadar da sikimde olmadı. ama bana bir şey söylendiği gibi değilse beni kandırıyorsan bedeli ağır olur diye de uyardım hep. çünkü ben buyum. benimle bir ilişkiye başlamak istiyorsan buna göre başla dedim. yani sonrasında çıkıp da kandırdım o aslında lokumdu marshmelov değildi haha hihi gibi bir konudan bahsetmiyorsunuz. bakire olmadığı için öldürebilecek bir erkekle evlenmemek kadının elinde (çoğu zaman) duyarı ona göre kasın.
(bkz: önce siktir sonra diktir)
Psikolojik olarak stres yaşamak da bir hastalık. Tamam belki doktor hasta yaşasın diye ateşli silah yarasını tedavi etmiyor ama bekaret mevzusu nedeniyle takır takır insanların öldürüldüğü ülkemizde doktor bence kamu hizmeti yapıyor.

Eğer bir ahlaksızlık varsa bu bakire olduğu iddiası ile müstakbel eşini aldatan kadının ahlaksızlığı.

Yalanlar üstüne kurulan evliliklerin uzun soluklu olacağına inanmıyorum ama abi dediği erkeklerin tecavüzü sonrası hayatta kalmak için bu yola başvurmak zorunda kalanlar bu kapsamda değil.

Benim şahsen tanıdığım biri üniversitede 4 yıl biriyle karı koca hayatı yaşayıp yıllar sonra evlenmeye karar verince kutsal bakire moduna girmeye soyunuyor ben buna isyan ediyorum.
işini yapan doktordur. Siz ona değil, partnerini kandıran kadına bakın.
doktor yapmasa bunu berber falan yapar ama yine yapılır yani. ille yapılacaksa en azından temiz şartlar altında yapılsın ki enfeksiyondan ölmesin insanlar.
Benim asıl merak ettiğim doktorun cinsel hayatı.

Adam her evlilik yil dönümünde karisininkini dikiyodur ve böylece her sene tekrar baştan bozuyodur.
Karısıyla boşanirken dikebilir karısi kendisini bakire tanıtıp daha rahat evlenebilsin diye annesini diker kendine meryem ana gibi bir anne yapar. Yada kendisine gelen bir bakire hastayı anestezi verip ilişkiye girer sonra onu hiçbişey olmamış gibi tekrardan diker halbuki kız artık bakire değildir ama bunu anlayamaz.

istediği herkesi dikebilecek doktordur.
Cehaletle savaşan doktordur.
insanların, salt seviştikleri için, canlarına kıyılmasını, horlanıp dünyanın en kirli insanıymış gibi yaşamalarına gönlü razı olmayandır.
Evrende onca, hırsız, katil, tecavüzcü, tacizci, yalancı dolancı varken!
işini yapan doktordur. sonuçta tıbben gerekirse sağlık amaçlı olan bir ameliyattır. ama şahsi ricam kenarlara bir yere bir damga veya iz bırakırsa seviniriz.
işi zor doktordur. ne dahiliye, ne hariciye amk tam arasındaki zar.
Bakir olmayıp bakire kız isteyen erkeklere denk geliyordur umarım bu kızlarda. Herkes dengine.
bir yalana ortak olan doktordur
parasına bakar. arkasında duramayacağını bir yaşam sür sonra da de ben temizim. olmaz. karşindakini kandırmaktan başka bir şey değil. doktor da buna alet oluyor.
Yüce gönüllüdür.
istediği kadar diksin yine de kendi söküğünü dikemez efenim.