bugün

trabzon bilmem ne eğitim yardımcısının kullandığı cümle.

(bkz: aynı yoldan geçmişiz biz)

(bkz: çelişkilerin çelişmesi vak ası)

edit: vay benim başıma bu başlıklar.
küçük beyinlerine hava almayı unutan birey söylemidir.
artı;
senin gibilerle aynı havayı solumak beni doğduğumdan beri rahatsız ediyor. onu napcaz?
okullar için söylenilen garip bir cümledir.

ne yani erkekler pencereden halat mı sarkıtsın. mantığa bak.
bu kafadaki insanlarla aynı havayı soluyanları dehşete düşürecek kadar komik bir sıçmık. ulan ne yapacaksınız, merdivenleri de mi ayıracaksınız zihniyetine tükürdüklerim.
Tamer kırbaç beyanı. Merdivenden hallenen kişilerin mevki makam görmesi ne acayip..

O değil de Haberin üzerinde ''erkekler için maximum güç'' reklamı var amk ahuaha.
bir analı kızlı çorbasını aynı kaseden içmeleri değildir. diller temas eder filan. bırraahahohoahaııyy. ürperti geldi.
(bkz: merdivende sevişmek)
ateşle barut aynı merdiveni kullanarak uyumaya gitmemelidir şeytanın vesveselerinden uzak durulmalıdır. müslüman bir ülkede bu tür olaylara izin verilmemelidir.
Bunu söyleyen mekke milli eğitim müdürü bir bedevi midir? sorusunu akla getirmiştir.
Bu kafanın -baş- ı "vapurda kızlı erkekli öpüşüyorlar" falan demişti.

Kafa aynı bıyık aynı.

Biri şanslıymış en baş a gelmiş öbürü en fazla milli eğitim müdürü olmuş.
solda görünce yine biri başlık sıçmış sandığım ama detayına bakınca gerçek olduğunu gördüğüm tamer kırbaç kusmuğu, bu adamı takip edelim yakında terfi alır.
'diken üstünde oturuyorum'
dikkat et de o merdivenlerden çıkarken başka şeylerin üzerine oturmuş bulma kendini.. ne de olsa içerisi kızlı erkekli fitne fücur yuvası.. sapıklık almış başını yürüyor, gruplar, orgyler dizboyu..
Trabzon il milli egitim mudurunun sarfettigi cumle. Nasil milli'lik bu?
memleketin akpli ilçe belediye başkanlarının yarısı eski milli eğitim müdürü olunca kariyer planlaması olarak nitelendirilebilecek bir ağız ifrazatı.
söylenme şekli itibariyle yanlış fakat anlam bakımından doğru tespitler içeren bir açıklamanın bir cümlesi. sonuçta yurtta kalan hatun hamile kalsa ondan sorulacak niye aynı binada bunlar diye.
tekirdağ m.y.o. da okuyan ve yurtta kalmış biri olarak ayrı binalarda kalıp odasına erkek atan kızlardan tutun gecenin bir yarısı polisler tarafından yurda getirilenlere kadar pek çok şey gördüm. aynı binada kimbilir neler yapılır.
not: mutlaka olur demiyorum, içinde varsa her şartta yapar zaten.
erkek erkege kullanipta homo mu olsunlar efenim. her ogrenci icin ayri merdiven olmalıdır.
iyisi mi artık kadınlara ayrı gezegen açalım bitsin bu kepazelik.

sıçtığımın öküzlerine her şey fantezi malzemesi, her eşya, her yapı am göt meme, sikiş sokuş düşündürgeci...

bi ölün amk... bi ölün yokolun bu dünya sizsiz hakkaten daha güzel olacaktır.
günahtır. ama bir kızlı erkekli nefes almak kadar değildir tabiki.

-oksijen burundan girer.
-akciğerlere gider.
-ordan kana karışır.
-damarlarla vücuda yayılır.
-bel altı da vücuttadır.
-oyş tahrik olduk!!
(bkz: kadınlar nefes almasın)
merdiven fantezisi olan bir milli eğitim müdürünün açıklaması. ya yeter artık ne yapmak istiyorsanız yavaş yavaş değil birden yapın, biz de rahatlayalım ona göre paramızı biriktirip ülkeden kaçalım. mesela ''kızlı erkekli nefes alıyorlar'' deyin, ''kızlı erkekli su içiyorlar'' ''kızlı erkekli yemek yiyorlar'' hatta ''kızlı erkekli seksliyorlar'' deyin. dökün bilinçaltınızdaki tüm sapıklıkları.
Fenadir. Ayiptir, birde bunlar ayni anadan doguyolar asil o nolacak!!!
Trabzon il Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç'ın YiBO'da kalan öğrenciler için söylediği sözlerdir.

--spoiler--
“Erkek öğrenciler ile kız öğrenciler aynı binada altlı üstlü kalıyor. Aynı merdivenleri kullanarak uyumaya gitmeleri inanın beni iki yıldır rahatsız ediyor ve diken üstünde oturmama sebep oluyor”.
--spoiler--
işte bunlar hep sex.

http://haber.sol.org.tr/d...bulandiriyor-haberi-77421
taksim gezi eylemlerinde isteen özgürlük talebine uygun bir istek sonuçta aynı merdivenden çıkmak istemeyen kız öğrenciler var onlara da bu alternatifin sunulması gerekir.bunu isteme özgürlüğü var taksim gezi direnişinde özgürlük arayışını öğrenmiş milli eğitime böyle bir talepte bulunmuş.özgürlükleri kısıtlamayın eyy kemalistler.
taksim gezi parkı direnişiyle ortaya çıkan özgürlük arayışının en güzel ürünlerinden biridir.artık kızlı erkekli uyumak istememe özgürlüğünü kullanmak isteyen öğrencilere milli eğitim çözüm üretti onlara alternatif yarattı.ne yani özgürlükler kısıtlansın mı?
bastırılmış fantezilerini farklı bir şekilde dile getirme ürünüdür. ulan aynı merdivende yürüyorlar diye bu yavrularımıza nasıl böyle ithamlarda bulunabiliryorsunuz. içinizdeki fantezileri dökmenin anlamı yok.
çok cahilce bir söylem gibi gelmektedir kulağa ama detaya inersek, olaya farklı çerçeveden bakarsak öyle olmadığını anlayabiliriz. kimlerin bastırılmış cinsel fantezileri olduğunu bilemezsiniz öğrenciler içinde. gecelik gibi daha salaş bir kıyafet giymiş bir kız bir abaza için ağızlarının suyunu akıtacak, benzeri bulunmyacak bir nimet gibidir. bunu nereden anlıyoruz? ben kyk'da kalıyorum ve erkek yurdu ile kızlar yurdunun blokları karşılıklı. geceleri kızları dikizlemeyenleri mi ararsınız, sütyenliyken, açık kıyafetliyken "offf, koşun!" diye yangın çıkmış gibi geceleyin diğer erkeklere haber uçuran bir abazanı/abazaları mı ararsınız, her türlü erkek var. ve bu hallere düşenler üniversite okuyor, yarının babaları olacak yaştaki insanlar, senin "ay ne kadar da sempatik" dediğin erkekler...

ve il milli eğitim müdürünün bahsettiği eğitim kurumu ise lise. yani abazalığın en üst düzeyde olduğu bir yer. eminim, yarın bir gün lisede bir olay olacak, taciz, cinsel ilişki veya o tür bir şey, ve o mağdur olacak kızların aileleri devleti suçlayacak aynı zamanda, siz "aklı başında" yazarlar eleştireceksiniz "liseliler abazayken bir önlem alınmadı mı?" diye...