bugün

gerçekten pistirler. özellikle türkiyede ki kızlardır. (diğer ülkeleri saymaya kalkmıcam) evet acı ama gerçek bütün kızlar pistir. dış görünüşlerine her ne kadar hoş bir görünüm verseler de iğrençliklerle doludur dişilik. adet görmeleri, işedikten sonra vajinalarını yıkamamaları, mahrem yerlerinde ki kılları kesmemeleri buna en önemli örneklerdendir.
dişilerin mahrem yerleri iğrenç kokar. evet o yüzüne bakınca 'off bebek gibi kız, yalarım' dedirten güzel kızların mahrem yerleri aslında çok pistir. ve dişilerin çoğu duş alırken dahi vajinalarını yıkayıp temizlemezler çünkü kızlar vajinaları ile oynamayı sevmezler. bu sebepten ötürü oraları hep pistir.

not: dişiler hiç birşeyden tiksinmezler. sex esnasında her türlüğü pisliği yapabilirler. günlük yaşam da yaptıkları triplerin hepsi sahtedir. örn; "ayy iğreenç" gibi söylemler yapan kızlara aldanılmamalıdır.

iğrençsiniz kızlar.

+not: başlık sürekli eksileniyor. abaza arkadaşlarıma kucak dolusu selamlar.
katılmamak elde değil, umuma açık mekanlarda, misalen, lokanta, bar, havaalanı gibi yerlerde bir erkekler tuvaletine bakın bir kadınlar tuvaletine kararı siz verin.
bu sonuca nasıl ve kaç kişiye bakarak karar verildiği merak konusu olan gerçektir.

(bkz: çocuk iyi ama çevresi kötü)
(bkz: bayağı görmüş geçirmiş olmalısın dostum)
Bu başlığı açan çok mu temiz sorusunu getirir.
haklı bir önermedir bir parça. şimdi düşünüyorum da öpüştüğüm her kızın ağzı bir şey kokuyordu ne kokuyordu anlamıyordum ama kötü kokuyordu işte... bir sevgilim vardı fransız'dı onun da ağzı kokuyordu. açtır bir şeyler yedireyim ondan kokuyordur dedim. gittik yedik afiyetle ardından yine öpüşme faslı yok arkadaş geçmiyor o koku. hala anlam veremedim ben çözen bana da ulaşsın.
(bkz: hacı sen hiç am gördün mü)

pis insan pistir, ister erkek ister bayan olsun farketmez.
piç insanda piçtir ister erkek ister bayan olsun farketmez.

edit: bu başlık böyle değildi "kızların amının çok pis olduğu gerçeği" diye bir başlıktı.
eninde sonunda o pis gördüğün mahrem yer için şekilden şekle giriyor musun ? giriyorsun. konu kapanmıştır.
kızlar küfür ederken çok pis yaratıcı oluyorlar halt yemiş erkekler.
hak edeni çok pis terk ederler.
onları her şekilde kabul edecek olan erkeklerin olmasından kaynaklanabilir.nefes alsın yeter olayı var ya hani.
genelleme olarak kabul edilebilir ancak hepsi için geçerli olmayan durumdur zira bütün kızlar bu şekilde pis değildir. bazı kızlar düzenli olarak bu mahrem tabir edilen yeri ağda yaptırır, ayrıca düzenli vajina temizliği ve günlük ped kullanımı sonucu ne bir pis koku ne de mantar ve türevi hastalık tehdidi ile karşılaşırlar. tabi ki bu günlük ped denen olayın kokusuz ped olması önemlidir zira sentetik her türlü şey insan bünyesine zarar verir ayrıca vajinayı sabunlu su, duş jeli v.b maddelerle yıkamak ta oldukça sakıncalıdır, su ile yıkanmalıdır.

ayrıca böyle temizliğine dikkat etmeyen bir kızın da sevgilisi olduğunu düşünmüyorum zira sevgilisi olan bir kız ne yapar eder sevgilisine güzel ve temiz görünmek ister. bir örnek; regl döneminde olan bir kadın, libidosu ne kadar yüksek olursa olsun, erkeğini yanına yaklaştırmaz bunun nedeni erkeğin rahatsız olabileceği endişesidir, kadınlar bu dönemde döllenmeyen yumurtalarla birlikte pis kanı da vücutlarından attıkları için pek hoş kokmazlar.
görüntüye aldanmama gerçeğinin tekrar gözden geçirilip inanma olgusu..
gerçekten bayanlar tuvaleti konusunu destekliyorum.
çok pis kullanıyorlar. nerden mi biliyorum? şirketimizin tuvaleti deyim yerinde ise sıçarken hamburgerini yiyebilirsin tarzı ama aynı standart da olan bayanlar tuvaleti öğlen olduğunda girilmez halde oluyor.
(bkz: olsada yesek)
bundan dolayımıdır kadınların parfüm'ü çok kullanmaları bilinmez. Ama bilinen bir gerçek var o pis dedigin mahrem yerini yeri gelir yalarsın.
(bkz: insanın çıktığı yere pis demesi)
Temizse bayan adet dönemi kokusu sorun olmaz.Değilse kendini direk ortamda ele verir.
Temizlik önemlidir gel gör ki hayatta bir çok şey karşıklıklıdır,unutulmamalıdır.
yabancı ülkelerdeki kızların adet görmediği düşünülürse doğru olan önermedir.* yabancı ülkelerdeki kadınların çoğu mahrem bölgelerindeki kılları bile çoğunlukla almazlar. erkekleri de aynı şekilde. bilen bilir. pis olmanın kızı, erkeği, türkü, yabancısı da olmaz. o yüzden kız yüzü görmemiş, bugüne kadar bir kızla adres sorabilmek dışında diyaloğa girememiş abaza arkadaşların kızlara b.k atmak yerine "nasıl suratıma bakılabilir hale gelebilirim" diye düşünüp, çaba göstermeleri kendilerinin hayrına olur. şimdi klavyeyi bırak, bi aynada çeki düzen ver kendine. hadi yavrum.
son derece gercek disidir. ben en az 5 gunde bir dus alirim.
(bkz: ibnelik belirtileri)
eger birde ogrencilerse ciktiklari ev kiralanmamalidir.
dünya kadar malın olacağına, * fındık kadar kukun olsun.
(bkz: (#16719342))
üstlerine boşalttıkları parfüm şişesinden anlaşılabilen hadise.

yoksa kimse durduk yere o kadar koku sürünmez diy mi erdoğan ?