bugün

güzellik ve temizlik amacıyla vücuttaki tüyleri almaya yarayan madde.
yapılan bir araştırma ağdayı sadece bayanların kullanmadığını ve 2006 yılında doğu anadolu'da erkekler arasında ağdanın %21 yaygınlaştığı gerçeğini ortaya çıkartmıştır.
(bkz: sir ağda)
kaptan mağara adamının fena halde ihtiyacı olduğu temizlenme maddesi.
(bkz: uludağsözlük ağda yapalım zirvesi)
görünüme yararlı hede. üniversite kampüsünde bahar yarıyılınında gelmesi ile birlikte, arkadaş grubu ile ana kafeteryadan çıktığımızda promosyon amaçlı sadece kızlara verilmiş, bizede gırgır malzemesi olmuştur. fakülteye gidene kadar aynı promosyonu yapan elemanlardan ikişer tane daha bant kapan kız arkadaşlarımdan birisi "bir bacak çıktı işte roy" demek suretiyle beni gülmekten yarmıştır.
bir de yiyecek türü vardır bunun..ekmeğe sürülen tatlı kahvaltı yiyeceğidir..
bir cesit iskence aracıdır. bayanlara helal olsundur. *
hayatta yaşamadığım tecrübelerden biri. pürüzsüz, temiz, şirin bi bacağım (daha doğrusu iki) hiç olmadı ve olmayacak... (üç nokta sitem amaçlı)
Deneme amaçlı kullanımda aslında o kadar da acıtmadığı görülmüştür. Ama belli bölgelerde nasıl etkiler yaratacağını tahmin edip, uzak durmakta fayda vardır. **
acı çığlıkları seramonisi eşliğinde, kıl-tüy işlerine kolaylık sağlayan hede.
tüylerin soykırımını yapan yapıskan madde sesu sesu modern bayanın tutkusu diye bir ağda markasının reklamı nedense akla geliyor....
kadın ırkının kurtarıcısı.
(bkz: epilasyon)
(bkz: lazer epilasyon)
kişiyi umutsuzluğa sürükleyen ,"yap yap nereye kadar,ne zamana kadar" dedirten ,büyük efor ve zaman kaybı hadisenin baş aktörü olan bileşim.
acısını anlaması ve ufacık tüylerinizle dalga geçmemsi için sevgilinize de yapmanız gereken şeydir. bakın bakalım bir daha laf edebilmekte midir?
hangi kadının ilk olarak ortaya attığı şiddetle merak edılen hededir.

yanı kabul, biz erkekler olarak ağda neticesinde oluşan duumdan hayli memnunuz, amma ve laki o acıy her ay her ay da katlanmak, ne bileyim.. insan haklarına aykırı desem değil, neticede kendi rızalarıyla yapıyorlar.

nitekim garip birşey. sakın bana aldanıp bırakmayın ağdayı falan.

küçükken mahallesnin kadınları toplaşırdı babaannemin evinde, bir de ortaya kazan... misler gibi de kokardı meret. kadınlar cart cart yolarken tüylerini, aynı zamanda dedikodu da yaparlardı. hem de en mahrem sırlarına kadar. hüseyin amcanınki kalmıyormus, o zaman duymustum. ah bu kadın mılletı. bana da bi kaşık verirdi babaannem ağdadan, sus payı. iğrenmeyin gencler, bildiğin akıde sekerı, sadece sıcak halı.

yaslandık mı ne. benım oğlum anasının buzlu epilasyon makınasını tadına bakamayacak kasıkla..
Yazın yapılmaması gereken şey. Zira 35 derece sıcakta söz konusu zerzevat eriyecektir. Bu durumda en iyisi profesyonel bir sir ağdacıya gidip yolunmaktır. Bu da dişilerin birbirine nerelerini emanet edebildiklerinin şaşırtıcı bir göstergesidir..
"aaaaaaaaaaaaaaaaggggggggggggggggggghhhhhhhhhhhhhhhhhhh!" bilmem anlatabildim mi?
acısından korkup lazer epilasyon yaptırmaya kararverdiğiniz ama onun da çözüm olmadığını görüp tıpış tıpış geri döndüğünüz kişisel temizlik maddesidir. kimyasal içermez. doz aşımı falan da yok. bütün evin yapış yapış olmasını istemiyorsanız çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. kullanımdan önce ısıtınız, kullanırken karşınıza bir vantilatör alınız, zira üfle üfle nefes de bir yere kadar.
bayanlara acı çektiren şey.

+napıyorsun
-ada yapcam,canım sıkkın acı çekmek istiyorum
+hönk...!
bir iddiaya göre; sürekli ağda yapılan bölge birçok şeye karşı duyarsızlaşırmış. anladın sen
(bkz: paranla rezillik)
(bkz: acı çekip üstüne para vermek)
aşk acısı gibi acı çektiren şeydir.**
epilasyon makinesi varken neden kullanildigini anlamis degilim. sahsen asagi yukari 5-6 senedir epilasyon makinesi kullaniyorum ve cok tavsiye ederim. bir keresinde bir arkadasima "agda nasil acitiyor mu?" diye sordugumda "bi dene istersen" deyip elindeki agdayi bacagima yapistirdi. cikarirken off.. allahim yok boyle bir aci.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar