bugün

Boş olduğunu düşündüğü bir kutuya nasıl bakarsa aynen öyle bakar.
yetiştirme tarzının sonucudur.

evi erkek geçindirir anlayışı sonucu erkeğin mutlaka iş yapması, bir noktada çalışıyor olması gerekir. böyle öğretilmiştir çünkü.
görsel
takım arkadaşkarı Ofsaytı bozan defans oyuncusuna nasıl bakıyorsa öyle bakarlar.

Sadece kızlar değil toplumun bakışıdır.
Bunlar da aşkın karın doyurduğunu sanıyor heralde. Yetiştirme sekliyle değil mantıkla alakalı bir şey bu. Eşim çalışsa da çalışmasa da ben her türlü calisirim ama bu zamanda tek maaşla ev gecinir diye konuşanlar var. Evet gecindirenler var ama ne kadar mutlu ne kadar memnun oldukları tartışılır. Bu konunun gözümüzü paranın bürümesiyle(!) hiç alakası yok herkes daha iyi şartlarda yaşamak ister. Bence artik erkeklerde çalışmayan kızlara aynen bu şekilde bakmali.
Ters ters bir bakistir.

Istediği kadar yakışıklı olsun, akşama kadar sanat konussun çocuğuna ayakkabı alamiyorsa kıymeti yok.
isterse simit satsin ama ailesini gecindirmek için emek harcasin. Calismamak nedir yaaa?
sinirlendim bak...
seda sayan'a bağladım. *
adam olmaz bu.
EĞER insansa ve kocasını da seviyorsa içinden geçen şu olmalı. işsiz kaldığı için zaten içi içini yiyor bir de ben onu bu konuda daraltırsam adam iyice depresyona girecek bu yüzden bu zor zamanları beraberce atlatmak için ona destek olmalıyım.

Evli değilim. karakteri böyle olmayan biriyle de asla evlenmem zira hayat müşterek ve burası Türkiye.
Bence olumsuzdur. Yani evleneceği erkeğin en azından guzel bir iste calisiyo olmasını ister. Bunu para için düsünmeyin. Sevdiği kisiye o iai yakistirdigi icin ister.
Bakmam bile.
Erkek mi ? Ne erkeği ayol? Erkek adam çalışıp kadınına bakar. Erkek değildir iyi bakın onu en fazla pipi dir o. Anasının kuzusu dur.
Erkeklerin de yemek yapmasını bilmeyen kızlara bakışıyla aynıdır.
solcu kızlar bile çalışmayan, boş beleş erkeğe bakmazlar.
olmayan bakışlardır. zira günümüzde erkekler katı kalpli karaktersiz kadınların gözünde sadece birer inektir.
Bakılmaz.
parasına bağlıdır, orospular çalışmaya diil bakiyeye bakarlar. bakiye tamamsa, çalışsa da çalışmasa da hiçbişey farketmez. adamın cebinde 250 bin euro varsa ona...aaa çalışmıyo muymuş, bakmam bile ayol...demezler.

türk karısı fersah fersah kaçılması gereken türden bir şeydir.