bugün

aslında serseriden değil kızlar güçten hoşlanıyor bence .
umursamaz olmak zaten çekicidir. hem hayata karlı hem de kendine karşı olmak açısından zor kişi gibi görünmek bir meydan okuma yaratır. bazı kızlar sırf bu meydan okumaya cevap vermek için sahaya inerler.

bir de hayat sıkıcıdır. heyecan en önemli motivasyonlardan biridir. yani polisten kurtulabilecek miyim diye merak edip seri katil olanlar var o derece.
(bkz: bazilari sert sever)
gücü seviyoruz.adrenalin istiyoruz ve güvenli hissetmek. Tekdüze hayat yaşamayan erkeklerin çekici gelmesi hep bundan.
Bunca yılın çapkınıyım inanır mısınız ilk kez duyduğum bir gerçektir.

Arkadaşlar nasıl serseri oluyoruz?
yeterince serseri tanıdıktan sonra serseri görünce midesi kalkıyor insanın.
mesela mecnun çınar'ı ele alalım. ilk leyla'nın babası metin amca sürekli ona serseri der babası ona serseri der çünkü mecnun serseridir. peki serseri olmak demek ne demektir,(neden tüm leylalar ona aşıktır mesela), bir yerden sonra yüreğinin götürdüğü yere gitmektir.

mecnun mesela bir bölümde memur olur. dizi memurlukla inceden dalga geçer. mecnun memur olduğunda hayatında süprizlere yer yoktur. serseri mecnun ise gözlerini kıstığında ismail abi'nin tabiriyle olaylar olaylar meydana gelir.

tabi bu kurgu bir yapımdır. gerçek hayatta insanlar serseri aşık olmaktan bir gün gelir sıkılırlar. zaten faturaların ödenmediği bir evde kadın durmaz. aksine inanmak umut verici olsa da ben o kadar iyimser değilim. serseri adamda para durmaz çünkü o parayı akılcı kullanma derdinde değildir. bu anlamda milyon dolarları yakan the dark knight filminin bence ana karakteri joker hem unutulmazdır hem de en büyük serseridir.

olmaması düşünülemeyecek durum.
Kızlar kendilerini bile anlamıyor ki sabahları ile akşamları bile bir değil o yüzden serseriden de zenginden de doğalından da sarışınından da zencisinden de gayinden de yeri gelir hoşlanır. Bu açlık gibi birşey o zaman neye ihtiyacı varsa ondan hoşlanır misal para mı zengininden çük mü zencisinden eğlenmek mi serserisinden vücut mu kaslısından.
kısaca kızlar sadece ama sadece kendine deli divane aşık erkeklerden hoşlanmaz denendi görüldü.
18 yaşındaki kızların durumudur bu . aynı o yaştaki erkeklerin olgun kadınlardan hoşlanmaları gibi bence tamamen yaşla ve tecrübesizlikle alakalıdır.
Doğru düşüncedir, nedenini bilmiyorum, efendi erkekleri sevmezler genelde.
Serseri erkeklerle daha rahat takılabildikleri, böyle insanların aşırı geniş olamalarından dolayıdır.
doğrudur. kendimden biliyorum. ya kendin gibi efendi kız bulacaksın yada bekar kalacaksın aga.
özgüven eksikliklerinden kaynaklanır.
başka türlüsü mü çıktı sanki karşımıza?
nceip fazıl üstadın sözü bu hemen sil lüfen.
Sait faik abasıyanık'ın sözü bu sil hemen.
Evrimsel olarak bakarsak serseri hayatta kalır. Ahlaklı olan ölür.

(bkz: diğer yanağını çevirmek)
Serseri olmayan erkekleri fena halde sinirlendiren durumdur.
şimdi hak vermemek elde değil. şimdide lisede de öyleydim. ulan en eğlenceli aktivitem okuldan eve gider gitmez knight online oynamaktı. şimdi kız benimle ne yapsın. sevgili olsak en fazla gider apostle slotuna ks atardık.
ciddiyet insanları korkuttuğu içindir. serseri insanlar bugünü yaşar, umursamaz. kızların hoşuna giden bu boşvermişliktir.

2 gün sonra suratlarına bakılmadığında da "bütün erkekler şirifsiz" kafasıyla yaşarlar.
belli bir yaş grubuna kadar, işsiz güçsüz serseri erkeklerden hoşlananları, belli bir yaş grubundan sonra ise, işi gücü olmasına rağmen, kendisine kötü davranan, serseri ruhlu erkekleri seven kızlar olduğunun durumudur. efendi erkeği seven kız da, efendi erkeklerin hatırı sayılır bir kısmının cesaret eksiliğini göz önünde bulundurup ve de, kendinin gidip efendi erkek ile konuşma, iletişime geçme ihtimalinin düşük olduğunu var sayarsak sıfıra sıfır durumu olacağından oluşabilen durumdur. ama bütün bunların hiç bir nedeni, serseri ruhluluğa teşvik yapmamalıdır. olmamalıdır kızlar serseri seviyor diye, serseri havalarına bürünmeye çalışan ve efendi diye sayılan erkek, zaten kendisi bizzat serseri olan erkekten, daha saygı görmeyen bir konuma gelebilir.
O kızlar da zannediyo ki ilk aşkı olcam beni sevcek falanıma filan kızlar ayın artık ayın öyle dizilerdeki gibi aşklar yok uleyn.
Belkide serserilerin mala iyi vurduğu içindir. Ama normal bir erkekte mala iyi vurabilir.
yanlış anlamadan kaynaklı ön yargı. ergen olmadığı sürece bir kadın serseri bir erkekten hoşlanmaz. serseri erkek önüne gelene yazdığı için sürekli sevgili sahibidir. serseri erkek sürümden kazanır şöyle anlatayım; aynı anda 10 kıza yazar isen illa bir dönüş alırsın. onuncu kız da seni reddederse on birincisi kabul eder hepsi bu.
Neden böyleyiz anlamadım. Berduşluk kanımızda var.