bugün

onları zihinlerinde büyütmelerinden kaynaklanır.
sesten etkilenme meselesidir.
genellikle radyocuyu gördükten sonra biten bir duygudur.
suratlarını görse, yaşayacağı hayal kırıklığı kendisini bir süre kendine getiremeyecektir. karizmatik erkek sesinin, erkekte "seksi" olarak algılanan en büyük öğelerden biri olmasından ötürü "ses" her kadını cezbetmektedir. yalnız, benim bu zamana kadar gördüğüm, neredeyse tüm karizmatik sesli erkekler tipten kaybetmekteydi. ama yok "ben kulağıma fısıldamasını, benimle konuşmasını istiyorum" diyen kızlar varsa, önden buyursunlar.
garip bir aşktır.

sms le başlar. mesaj atarlar hergün ve genelde de liseli ergenlerdir bunlar(üniversite öğrencileri de vardı ama oranladığında liseliler ağırlıklı). hergün ama hergün istisnasız şarkı isterler. bir zaman sonra, şarkı isteğinden sonra radyocuya iltifatlar başlar. 'choq tatlısınnn, çok şekersin, gayet iyisin... vs' akabinde ve detayında birkaç dala ayrılıyor kızlar;

- mesajın sonuna telefon numarasını yazıp, aramanızı isteyenler.
- msn de fotoğrafınızı da görüp garantiye alıp sonra sizinle görüşmek isteyenler
- çıkıp radyoya gelenler.

işinizi ciddiye alıp yapıyorsanız; ne o telefonları ararsınız ne de msn leri eklersiniz. hatta yayında da düzgün bir dille, dinleyicilerinizle görüşmediğinizi de söylersiniz.

radyoya gelenlere bir şey yapamazsınız, çay söylersiniz, sohbet edersiniz, çaktırmadan bir arkadaşınıza 15 dk sonra sizi araması için mesaj atarsınız ve telefon geldiğinde ''tamam aşkım çıkıyorum şimdi, radyoda ufak bir işim çıktı da'' diyip gelen(ler)e teşekkür edip kibarca kovarsınız. öyle her sesi güzel olanın tipi bozuk olacak diye bir kaide yok be güzelim, bu aynı benden yakışıklı olan şarkıcılara ''onun boyu 1.70 falandır lan, bodur lan bu herif'' demem gibi bir şey...
şahit olduğum dönemin kızlarında, cüneyt tek * ile sona eren durumdur. yıllarca aynı saatte aynı programı yapan (gitar çalıp şarkı söylemekli bir programdı) şahsiyet, kızların aklında nasıl bir yer edinmişse, bir zaman sonra video klipten gerçek görüntüsünü görenlerden dayanamayıp bayılanlar olmuştur. o kadar yani