bugün

odun ile olgun kelimesini tam olarak ayırt edemeyen kızların hoşlandığı erkeklerdir.

dışardan bakınca mal gibi duran sağa sola basbas bağırınca adam olduğunu düşünüp ciddi erkek olarak adlandırdığı sonra da esas ben senden daha iyi tanırım insanları bak bu çocuk olgun mesela diye erkek veya kız arkadaşlarına tanıtan, üstelik kendi içinde çelişen (bu çocuk-olgun) kızların; ilerleyen zamanlarda ne kadar kütük bir insana olgun dediğini iş işten geçtikten sonra anlaması üzücü bir ironidir.
kızların akıllı davranıp ön koşul olarak parasının olmasının yeterli bulduğu erkeklerdir. buradan parası olanlar odundur sonucu çıkmasın ama genelde bu böyledir. pardon kızlar yüzleşme zamanı..her ne kadar siz önemli olanın para olmadığını söyleseniz de değişmeyecek olan çoğunluğun dahil olduğu gerçektir.para = karizma, olgun, yakışıklı, sempatik, çekici, seksi, vs vs vs..
14-19 yaş arasındaki kızlarda var olan durumdur.
odun yontmaya bayılıyorlar, her şey bundan ibaret. tek sebebi bu.

sallamıyorum, belgelerle sabit.

edit: bütün her şey yazmışım, oradan bütün kelimesini sildim. çünkü bütün her şey çok sikko bir anlam doğuruyor. haksız mıyım?
Normal karşılanabilecek bir durumdur. insan insandan hayvan hayvandan nasıl hoşlanıyorsa odunun odundan hoşlanması gayet normaldir. Burada asıl sorun odun erkekten hoşlanan kızın daha sonra benim sevgilim çok odun diye haykırarak odunluğunu dışarı vurmasıdır.
dört evreden oluşur.
a. 13-18 yaş arası: muratboz, berkcan, pipican, vs.can tipi erkekler.
b. 18-25 yaş arası: zengin olduğu için direkt karizmatik sınıfına giren erkekler.
c. 25-35 yaş arası: evi, işi, arabası olan erkekler.
d. 35-.. yaş arası: emekli maaşı ve bıyığı olan erkekler.
(bkz: kızların olgun erkeklerden hoşlanması)
kızlarında balta olduklarına delalettir. *
kendi ozguvensizliklerini pisirikliklarini gizli escinselliklerini komplekslerini , dominat erkeklere odun diyerek guya asagilayarak kapatmaya , yansidmaya calisanlarin onergesi.

kizlar alfa erkeklerden hoslanir, bak maco demiyorum sert yada doven de degil anlatmaya calisdigim
yeşile zarar vermemekten kaynaklıdır.
sonra o odunla beraber yanması.
Yok lan öyle bişey, valla yok. Gayet yakışıklı olmama rağmen malum nedenden dolayı ben biliyorum..
yontulduğunda en fazla 5-10 luk bir kalas halini alacaktır.
erkeklerin her yerı oynayan kızlardan hoslanmasına esdger bır durumdur.
kızların akıllanıncaya kadar geçirdikleri salaklık dönemidir. arkadaşlarının gazıyla beraber oldukları heriflerde safi odundur.
(bkz: pinokyo)
ateşiyle odun erkek modelini yakması daha kolay olan kız türünün özelliği.
(bkz: ateşli kızlar)
(bkz: çağatay ulusoy)
bir şömine fantezisi.
malesef kızlar bunu bilinçsizce yapar. ama erkeklerin genelinin odun oluşu bunda büyük bir etkendir.
odun erkekten hoşlanan kız salak bir kızdır. e salak kızlarla iletişim kuruyorsan sen de salaksındır o halde. sendne hoşlanmıyor diye şükret sitem edeceğine.

bir de odun erkeğin tanımı önemli tabii. salakça sevgi gösterilerini romantiklik olarak adlandıranlar bu sevgi gösterilerini yapmayan adamlara odun derler mesela.

sevgi pıtırcığımız ve mal kızımız kafedeler mesela;

sp: aşkım üşüyorsan şalı al bak
mk: yok aşkım ya
sp: ayağa kalkıp şalı kızın omuzlarına koyar ve ''al al soğuk hava''

bu ne ulan bu ne? mal mı bu kız? eşek kadar kız olmuş üşüyüp üşümediğini anlamayı öğrenememiş mi?
Yok öyle bi şey. *
yok böyle dans gibi şaçma bir olgu.
(bkz: kızların maço sevmesi)

ne istediğini bilmeyen, macera arayan genç kızlardır bunlar. yaş itibariyle genelde 18-24 yaş arasındadırlar. bunların da tadına bakıp bir süre sonra efendi erkeğin peşine düşeceklerdir ancak hayat ne acı ki efendi erkekler çoktan "tasmalanmış" pardon alyanslanmış olacaklardır.
ona oldun değil de maço, kıskanç, sert erkek diyelim. sonuçta kadınlar kendilerini sahiplenen erkeklerden hoşlanır bu odunluk değil yani.