bugün

sizi böyle dinliyorsa geçmiş olsundur.
görsel

benim ağzım ayrılır sırıtıcam diye. püh...
sonra da daha fazla kepaze olmayayım diye söylerim zaten.
Size salak diye hitap etmeleri. Bunu söyleyen kız vurum vurum vurdurmak istiyordur size. Abinizden tüyo.
kızına göre değüşür.
"ben herkes miyim?" diye trip atmaları.
Gülümsemeye engel olamamak, cana yakın davranmak. Dinlerken ilgiyle dinlemek, mimiklerini incelemek o konuşurken.
The eyes chico they never lie.
Kürt olmayın da öyle ya da böyle hoşlanırlar.
Aniden karşısına çıkınca ilk 2 saniye verilen tepki, mimik., göz bebeği hareketleri...
iyi akşamlar derkenn abartili bir şekilde 32 disini göstererek siritiyorsa boş değildir.
Isaret parmagini agzina dogru götürüp isirmak.*
Tiktok videosu çekiyorlar.
Müzikli story atıyorlar.
Hoşlandıkları erkek bireyle fok balığı gibi konuşuyorlar.

Çok gizli top bilgilerdir.
Tüm erkekler cevap vermiş ...
güzel gözleriyle sizi süzerken alttan da hart hart amını kaşıyorsa hoşlanıyodur.
kızdan kıza değişen hoşlanma belirtileridir. ama mesela ortalama ideal bir fikrinize, nahif bir ses tonuyla hafif utangaç, sıkılgan ama sizden ötürü değil bilakis hoşlandığından bir tonla " olur, tamam" diyorlarsa hoşlanabilirler. dedim ya değişiyor.
Yanınızda size bakarak saçlarını havalandırmasıdır.
Kesin belirti. Yüzde yüz.
görsel
Erkek sevse anlaşılırda bu kızlarda çok zor devamlı bakıştığınız bir kızdan bile red yiyebilirsiniz.
O nasil bir betimleme kirmizi odadaki boncuk ve muzisyen can'i bulup izlemem lazim fikir sahibi olabilmrk için. Link biraksaydin bari.
sürekli sorular sorup muhabbet etmeye çalışmaları.
Hiç hoşlanan kız belirtilerine denk gelmedim yüz yüze.
Diğerlerini bilmiyorum ama ben kaçıyorum. Korku hissediyorum uzaklaşıyorum.

Edit: bu senelerce uzaktan sevmenize neden olabilir.
Ha acılırsinız belki,o zaman çok üzülmek garanti :d.
404 not found olan belirtilerdir.
sürekli muhabbet etmeye calısır. en boktan esprilerinize bile yüksek desibelle güler. cok tatlı konusur. her teklifinizi kabul edebilir örneğin dizi izleyelim kafeye gidelim gibi. bunun dışında bir kız hoslanıyorsa bunu cok belli eder. erkekler eğer kızda ışık yoksa kolay kolay belli etmez. ama bazı kızlar vardır ki hoslanmadığı halde hoslanmıs gibi tavırlar sergileyebilir. biz erkekler, bu tavırları ve davranısları yapımız gereği yanlış anlamaya çok müsaitiz. işte bunları çok iyi ayırt etmemiz gerekiyor.
Nude atıyorsa sizden hoşlanıyor demektir...
Dudagini isirarak urkek bakislar atiyorsa tamam..