bugün

tatli bir opucukle ifade edileni en belirgin ve en guzeli olanidir.
baktığımı anlamasın diye başka taraflara bakıyor ve sen onun dikkatini çekecek bir şeyler yapsan da sanki seni hiç görmemiş,sen orda yokmuşsun gibi gibi davranıp ,sağa sola bakış atıyorsa...
gece 1 de durup dururken iyi geceler mesaji atmalari.
gizli gizli bakarlar. sen hiç aşık oldun mu derler.
size kendi gözlemlerimle şunu yazayıım arada olabilme şansı oluyor. mesela; bir kız bir diğer kız arkadaşlarıyla durmadan sana bakıp gülüyorlarsa önce tınlamıyorsun. ne alaka ki diye tepki verebilirsin hatta. fakat bu gülmeler gittikçe artarsa şüphelenebilirsin. çünkü bizzat benim başıma geldi meğersem kız gerçekten benden hoşlanıyormuş. fakat ben salak bunu anlayamamışım. bana bakıp bakıp arkadaşlarıyla o kadar çok gülerlerdiki sözlük, derdim acaba tipimde bi mallık mı var diye. kız bana hoşlandığını söyledi ama ben onun hoşlandığına inanmadım. herneyse aşk hayatımı anlatmak yerine size ufak bir ipucu vermiş oldum. iki üç tane kız, sana bakıp bakıp gülüyorlarsa bilki muhakkak olmasa bile içlerinden birisi senden hoşlanıyor olabilir.
her esprinize gülmesi.
en bilinen, açık-seçik olanı; mesela bi arkadaş ortamındasınız ve muhabbetin en koyu olduğu yerde, hiç oralı değildir, salak salak gözlerini size kaydırır ara ara, lan yüzümde bişey mi var acaba niye bakıyo bu bana dersiniz, rahatınız kaçar, söylediğiniz her şeye gülümser, budur yani...
durduk yere gülümsüyorlarsa hoşlanıyorlardır.
göz ucuyla süzmeler, göz göze gelmeler ve her boktan esprinize bile gülmeleri buna delalettir. ayrıca kız arkadaşlarınla da sizle ilgili birşey konuşuyorsa ve ''dün zall ile msn'de nasıl ağda yapılır diye konuştuk, hehehe aay.'' gibi cümlelerle, sanki çok büyük bir ayrıcaklıkmış gibi anlatıyorsa, tamam bu kız verecek size.

amaaaa.. aman dikkat: (bkz: alenen yüz verip teklif edince reddeden bayan)
Donunuzu indirip oral yapıyosa bilin ki çükünüzü koparacak kaçın ordan. La her kızın farklıdır nerden bilecen. Valla paranoyak olursun bütün belirtileri bilirren.
saçlarıyla oynaması,

en saçma şeye bile katıla katıla gülmesi,

en gereksiz soruları sorması,

gözlerinizin içine uzun uzun anlamlı bakması ve sonrasında gözlerini kaçırması.
kıçlarını öredek gibi sallamaları.
napıyorsun gibi basit sıradan bir soruda bile ağzını yarım metre açarak sırıtmaları.
denilen her boka gülmesi.
hiç belli etmediklerini zannedip , aslında senin için delirmektedirler.
ve bu daha hoşlanan kızla edilen ilk cümlelerden anlaşılır.
vayy beee, demek böyle oluyormuş yaaa.

not: entryleri okuyunca gülmekten karnım ağrıdı. özellikle ilk 20-30, falan.
hareket ve size karşı tavırlarının %90 civarı oranda değişmesi. bunun oldugunu düşündünmü korkma hacı aban o kız senindir.
sizinle konuşurken sürekli saçlarıyla oynamaları.
ondan birşey istediğinizde ellerinin titremesi, soğuktan değil ama.
avuçlarının içi terler.
eğer bu kız sizden hoşlanıyorsa sürekli size bakma halindedir. ayrıca yaptığınız her türlü iğrenç espirilere gülüp çok komiksin diyerek kendini belli etme çabasındadır. yolda yürürken kolunuza girer ve sürekli bir iltifat halindedir.
Beden diline göre sürekli saçlarıyla oynamaları karşındakinden hoşlandıklarının belirtisidir.
(bkz: gözlerdeki pırıltılar)
gereginden fazla alakadar görünmesi.
kız arkadaşlarıyla kıkırdayıp sözde size çaktırmadan size bakarak gülmeleri.