bugün

Victor Hugo'ya ait olduğu iddia edilen sözde : "Kadınlar, iyi erkeklerle dertleşir; kötü erkeklere aşık olurlar." denir.
Peki kimdir kızların hoşuna giden bu kötü erkekler. Hadi ses verin de çözelim şu polemiği. Sizce doğru mu?
Amk malları.
Paralı.
Zengin.
Ensesi kalın.
Kodaman.
yazıyorum. evet
Bu sözü kız kankanızdan duyduysanız siz de o iyi erkekler arasındasınızdır: " Ama o senin gibi değil işte. Mesela sen evlenilecek bir erkeksin. Sonuna kadar gider insan seninle. Ama o öyle mi? "
yillardir sure gelen sorunsal seysi.

sihirli bir formul araniyorsa oyle birsey yok tabii ki ama birinin karsisinda kendin oldugun ya da olabildigin zamanlarda o kiz senden hoslaniyosa onunla evleneceksin.

eger sen yapmacik oldugun zaman ki halinden hoslaniyorsa onu gibeceksin.

ve eger seni kotu davranislara surukleyip o hareketlerinden de hoslaniyorsa bir kiz, evet onu da gibtir edeceksin.
(bkz: kürek kadar yarra olsun).
komik ve yakışıklı.
7 den 70 e hitap eden biri olarak, dahil olduğum cemiyet.
Kirli sakal. Parlak suratli nedense istenmiyor.
çok değişken ama paran olacak mesleğin iyi olacak karakterinde sağlam olursa çoğu hoşlabilir.
Trip atan, sallamayan, sakallı, gözü hep dışarda olduğu için sadece onu görmeyen tiplerden hoşlanırlar.
Hiçte öyle uzun uzun tanımlamalara gerek olmayan tiptir. Güzel gül yeter şekerim.
kendilerini ağlatan, aldatan açıkçası yapmadığı ibnelik kalmayan erkek tipidir.

bir fizik kuralı olarak; seven s*kilir, s*ken sevilir.
Kirli sakallı
Saçları alnına düşen
Kaslı
göbeksiz
Baskılı tişört giymeyen.
Cool takılan tipler kızlar tarafından daha cok beğenilir.
Kız gördüğünde ağzının suyu akıp şebeğe dönmeyen , cool ve zekice espriler yapan erkekler.
küpeli, entel, zengin, aykırı.
lüks semtte evi olan.
80 bin euroluk porsche'u olan.
ayda 7 bin euro prim hariç maaşı olan.
ulan at kafalı kezo,
böyle birini bul ben evlenecem!
Ergenlik boyunca hayatındaki aşkı arayan kadın ergenlik sonrası hayatını kurtaracağı maddi çıkış kapısını arar.
ya üstün zekalı olucak yada psikopat. bu orta halli arasına aşık olan kıza az denk geldim
(bkz: p☆ç) kılıklı hödük erkeğimsulardır.
nezaket, saygı, temizlik, oturup kalkmasını bilen, sürekli küfürlü konuşmayan.
ergen kızlar, anlayamadığım şekilde ve genellikle hiç takılmaması gereken, insan olmayan insanlar'dan ( erkekler ) hoşlanır.
ergen kızlar psikopat serseri sever, zamanında acı çekmiş aklı başına gelmiş kız olgun aklı başında insan sever.
Güzel gülen erkeklere düştüğüm kadar başka hiçbir şeye düşmüyorum.