bugün

sadece sözlük içerisinde değil gerçek hayatta da gözle görülen durumdur.

komedyenler, espritüel insanlar hep erkek.

zaten kızlar çok zarif ve narin canlılar,

onlara güldürmek değil gülmek yakışıyor.

nası kızlar iyi romantik miyim?
(bkz: gülse birsel)
(bkz: avrupa yakası)

Daha söze ne hacet?
Bir ortamda kız espri yapınca ikiyi yarılmayınız o zaman.
öyle deme lan bence gülse birsel çok komik.
kadın başına nice espriler yazıyor.
tutmayan senaryosu yok kadının.
yetişiyor böyle nadiren.

etüt: yukarıda biri daha gülse'den bahsetmiş. koca ülkede bi bu kadın demek ki.
çok önemli bir tespit aslında. vay be.. koca ülkede komedyen kadın yok amk. gel de içme.
doğru diyorsun kank. katılıyorum.
tek kusurumuz esprili ve komik olamamak olsun.

ayrıca olive oyl ile çürütüyorum.
başlığı açan dahil, sözlükteki başarısız ve güldürmeyen troller hep erkek olduğuna göre yalan tespit.

edit: ayrıca, ellen degeneres diyorum.
Benim de katıldığım önermedir. Şu yaşıma kadar komik kız görmedim ayrıca güzel söz falan söyleyince daha da odunlaşıyorlar sanki gözlemlerim böyle.
Tespit edilen doğru bir analizdir. Şuana kadar beni güldüren bir kız olmadı. Televizyonlarda dahi beceremiyorlar. sadece tiyotroda biraz güldürür güldürmek zorundadırlar yoksa aç kalırlar.
Bana burda gülmüştün.
kadınların kendilerini güldüren erkeklerden hoşlandığı tespitiyle paralellik göstermektedir.
olmasın. kadınların bir erkeği güldürmek için espri yapmasına gerek yoktur, gülümsemeleri yeterlidir, o durumda siz de gülümsemekten kendinizi alamazsınız, daha doğrusu aval, aptal bir surat ifadesi gelir yüzünüze.
Kizlardan bunu bekleyen erkegin hislerinden suphe duydurtan olasiliktir. Nitekim kizlar tebessum ettirilesi opulesi varliklardir.
Çoğu insan kendinde görmediği ve eksik hissettiği özelliklerini tamamlamak için eş,sevgili bulur.Kızlarda da durum tam olarak bu kızlar neden Piç diye tabir ettiğimiz erkeklerle,biraz çılgın kızlarında neden efendi erkeklerle çıktığını buradan anlayabiliriz.Kızların çoğu espri yapamaz diye birsey diyemeyiz.
şahsen güldüren kızla karşılaşmadım... espiri yapabilen kız akıllı sayılabilir.

not: zeki değil...
kesinlikle katılmadığım tipik bi' kadın user turnusolu başlığıdır. eski kız** arkadaşımla bi' muhabbet yapardık kahkahalar, espriler havada uçuşurdu... ne günlerdi.

yani özetlersek; bekarım şu sıralar.
bir arkadaşım var absürt komedinin dibine vurduğumuz. kafa yapımızda aynı gayette komik kız.
Çok güldügümden midir nedir bilmem hep komik biri gibi hissederim kendimi. Gerçek olmayan iddadir.
görsel