bugün

erkekleri hep yerecek cevaplari almak icin sorulan bir sorudur.
yürek burkan, insanı duygulandıran, güldüren, düşündüren sorulardır. ayrıca cevabı olmayan sorular da değillerdir. herkesin kendine göre vereceği cevaplar vardır elbette.
Neden umursamaz görünmeye çalışıyorsunuz? Ya da gerçekten öylesiniz orasını bilemem.
Neden çok sevince gidiyorsunuz?
Edward norton'a benziyor musun?

(bkz: Ciddiyim)
aylık oyunu nedir? küçükken mahallede erkekler aylık oynayalım derlerdi kendi aralarında ben anlamazdım hiç.

edit: öğrendim çok teşekkürler.
Uzaktaki yıldızlar neden parlıyor?
aylık oyunu; ayda bir birimizin evine gidip bilumum fantazilerimizi yaptığımız adına oyun dediğimiz ilginç fantazi.
cevap:yıldızlar uzaktan gelen görmeyip çarpar diye parlarlar.
Aylık oyunu , 9 aylık dıye tabır edılır, topa ıkı kere degen. Kaleye gecer , yanılmıyorsam 9 olan cıkar , ılk cıkan anne olur , sonra dayı , amca , cocuk en sonda babadır.bırde alman kale var .
uzaktaki yıldızlar senin güzelliğini daha yakından görebilmek için parlıyorlar.*
simit senin güzelliğini daha iyi ifade edebilmek için parlıyorlar.
simit: simiiiit diye uzatılarak oynanan oyundur.
Bız odun olabılırız ama sadece sevdıgımız ıcın yanarız.
erkeklerin beklediği sorulardır.
ulan ne çok soru sordunuz be,
başımızın etini yediniz; evde kalmış uzun saçlı yaratıklar.
Neden istisnasız her kıza kezban diyorsunuz?
Kezban nasıl, nerden çıktı?
Size yüz vermeyen bir kızı neden kötülersiniz?
sen sus kezban.
a.neden istisnasız her kıza kezban diyorsunuz?
b.kezban nasıl, nerden çıktı?
c.size yüz vermeyen bir kızı neden kötülersiniz?

a.her kıza kezban demiyoruz elverişli olmayan kızlara diyoruz.
b.bir kezban bir mahmut dan çıktığını düşünüyorum one derseniz dizi derim.
c.kedi ulaşamadığı çiğere mundar der , olay budur.
Tayt giyen kız yolluysa; ne giyen erkek yolludur?

Ekleme: şahsi görüşümü açıklayayım. Bu şartlar altında - tayt giyen kız yolluysa - Şort giyen ve üstüne yapışacak kadar dar olan bir tişört giyen erkek yolludur. Yani... yerse.

Kadın kişisine neden yollu diyorsunuz? Bunun cevabını bulun önce. Aynısını erkek yaparsa o da yollu olmuş olur.
Tayt giyen kız yollu ,oje süren kız yollu,mini giyen zaten kesin yollu. Size göre bu kadar basit mi etiket yapıştırmak?
Tayt manyakları siz erkek misiniz?
Erkek duygusal açıdan dengesiz değildir. En azından kadın kadar.
Duygusal git geller içindesiniz gibi bir suçlamayı ise kadından duymak güldürdü. Aynaya bakınız.
Kim yolludur cevabina ithafen; eger hastaneye gitmek uzereyken yolda dogan erkekler yolludur kizlar. Iciniz rahat etti umarim.
Edit: tamam lan vurmayin. Bi daha yapmayacagim bu espriyi.
sor kızım.