bugün

Her daim cevaplamak için hazır olduğum sorulardır. Şşşt kızlar bi ses edin iki muhabbet eden edelim
Aldatan erkek tüm kanıtlara rağmen neden dibine kadar inkar edip iyice tiksinilir mesela.
neden sifonu çekmeye üşeniyorsunuz?
neden burnunuzu karıştırıyorsunuz ve tatakları orayA buraya sürüyorsunuz?
neden dişlerinizi her gün değil de öpüşme olasılığı varsa fırçalıyorsunuz?
kaç cm?

Şeklinde olduğunu düşündüğümdür.
bir çok sorulardan oluşan sorulardır.

ayrıca;

yaran yanlış okumalar.

Gerçekte olan;

(bkz: kızların erkeklere sormak istediği sorular)

benim okuyup anladığım;

(bkz: kızların erkeklere sokmak istediği borular)
Neden bu kadar bencilsiniz?
saçlarınızın ön kısmını jöleleyip ibik yapınca gerçekten aynada kendinizi beğeniyor musunuz?
genç yaşta yaptığınız göbekten kurtulma çabanız neden yok?
Düşündüm düşündüm bulamadım. Herşey ortada zaten..
Sevdiğiniz kadına kötü davranır mısınız? Yardımlarınızı bekliyorum.
Eski sevgiliniz ile tekrar sevgili olur musunuz?

- Eski sevgiliniz sizi aldatmamış ve kalbinizi kırmamış ise.

Ekleme: bana şunu yap bunu yap diye dönmeyin lütfen. Sadece sizin bu durumda ne yapacağınızı sordum.
Neden beyniniz şeyinizde?
Neden akla değilde kıça başa bakıyosunuz. (bkz: iyi bir kalçanın iyi bir beyinden daha çok prim yaptığı bir ülke)
Neden bu kadar yüzeyselsiniz?
kırk katır mı, kırk satır mı?
göreceli ve kişisel sorulardır.
Neden odunsunuz?.
neden türk kızlarına etmediğiniz hakaret kalmadığı hâlde çoğunuz hâlâ it gibi onların peşinden koşuyorsunuz?
bu nasıl bir yüzsüzlük, nasıl bir kişisel bozukluk?
Paran varmı, araban varmı?
mini etek nerede giyilmelidir?
Şu cumartesi olayı.
sormak istedikleri ama çoğu zaman fırsat bularak soramadıkları sorudur. bu da genellikle kendileriyle eğlenmek için mi yoksa evlenmek için mi ilişki kurdukları konusundadır. soruyu sorsalar bile erkekler hemen her seferinde evlenme niyetinde olduklarını söyler. ama eğlenme fasıllarından sonra bahaneler çıkararak asıl niyetlerini belli ederler.
onlar kim ki, biz sorarız onlar cevap verir.
neden durust davranmiyorsunuz? kimse sizden six pac, adonis istemiyor efendim. kultur abidesi olmaniza da gerek yok. az kendin olsan olmaz mi?

edito: alttaki entry beni baglamiyor efendim. bu benim kendi fikrim. özelden sarmaya gerek yok.
neden six pack yapmıyorsunuz?

editiko: üstteki entry beni hiç mi hiç bağlamıyor efendim. görüşüm mükemmel olmanız yönünde. öyle sadece dürüstlükle filan kurtaramazsınız.
Neden sarısın ?