bugün

günümüz gerçeği olan cıvık durumdur.
şimdi kızlara bakıyorum evlenmek için koca arıyorlar. sap erkeklerin peşindeler.
birileri bu kızlara söylesin dursunlar.
yok farklı renkte ojeler, konuşurken çocuk taklidi yapmalar, mini etekle sokaklarda gezmeler.
oha diyorum ey sözlük. bu kızlara birilerinin dur demesi gerekiyor. ahlaksızlık desen almış başını gitmiş.
her şey bu kızlar yüzünden. kendilerini erkeklere beğendirmek için takla atıyorlar.
inşallah bütün kızlar evde kalır.
kadinlar once kendileri,
daha sonra da tum oteki kadinlara guzel gorunmeye calisir.
rekabetin tatli cekismesinde gucunu kabul ettirmeyi dener.

hala kadinlarin erkekler icin guzel gorunmeye calistigini dusunenler yalnizca yeterince kadin tanimamis olanlardir.
kızlar birbirlerine güzel görünmeye çalışıyorlar ben ne zaman bir kızla dışarı çıksam salaş giyinir ama kızlarla toplancaksak hepsi ayrı bir şık.
kadınların büyük oranı erkeklere hoş görünmekten ziyade kendi aralarında gizli bir rekabeti göstermek amaçlı öyle giyinirler.
"bak saçımı şu renge boyattım ,şurasını böyle açtırdım. Nasıl olmuşş? "
tarzı sorular dönüp durur. Erkeklerin bu kadar önemsediği söylenemez. Hatta istenmez kız arkadaşın mini etek,tayt,askılı giymesi. Ağır makyaj yapması ,istenilen durum değildir.
sanıldığı gibi kızlardan meydana gelen bir durum değildir , yani bu arz talep meselesidir.erkek ister kadın güzel görünür.
bi insanın süslenmesi tabi güzel.özellikle de hatunlar süslenicek tabi.hayır ben mi süsleneyim erkek halimle.hatunlar güzelce süslensin ama kendileri için yahut sevdikleri insanlar için.