bugün

ilk etapta önemli olan kişilere göre değişen fiziki özelliklerden hemen sonra gelen özellikler olup tutarlı olmalarıdır.
Güven, kararlılık, anlayış.
(bkz: para)
görsel
kısa ve net temizlik, temiz olmayan erkek ne konumda olursa olsun çekilmez .
dis gorunum herseyden once gelir. ilk mulakat gibi. asamalari gecmek icin bu sart.
yazmakla saymakla bitmez.
akil dir net.
adamlık.
kaslı,adeleli ve zengin olması.
zeki olmalı bir erkek. karşısında ki kadından daha zeki olmalı. kadınlar bunu hissettikleri zaman o erkeğe kesinlikle sıkı sıkıya bağlanırlar.
yalancı olup olmaması.
adige olması.
başka kızlar tarafından da arzulanıyor olması.
paradır. leş fakirin tekiyse siktir ederim ilişiğim bile kalmaz. feysten bile silerim.
Egitim, kariyer, kültür. -genelde bu değil ama bende bu.-
paradır.
leş fakir değilseniz yatırıp kaldırıp küsküleyebilirsiniz.
akıldır, (sadakat, sevgi, fedakarlık)
fiziksel görünüş, adonis madonis diyen bütün kezbanlarında .mlarına koyiyim hiç samimi değilsiniz fahişeler.
birincisi zenginlik yani para, ikincisi de yakışıklılıktır.
eğitim kültür güven anlayış vs gibi özellikler aranmaz.kimse boşuna hikaye anlatmasın.tipin olmasada olur yeterki paran olsun.eğer paran yoksa o zaman tipin olması şarttır.bazen tipin olsa da yetmez eğer paran yoksa.
sevgi..vefa şu bu alayı maskedir..
Paranız olacak ve kullanacaksınız..
Her türlü kullanıp kendisini ortada bırakabilecek tipleri severler..
Yeter ki süslü cümleler duysunlar.. Kandırılmayı severler..
Fln filan..
tabiki fiziksel olarak çekici gelmeli bir erkek ama bu her ne kadar dış görünüş olarak algılansa da tam olarak öyle değildir. erkeğin tavırları, kimseye ihtiyaç duymaması, o kıza tapsa dahi peşinden gerektirdiğinden bir adım dahi fazla koşmaması hep bu haneye birer artı katar kanımca.
ama esas olan o erkeğin kendine ait düşüncelerinin olması.
uzun boy. en az 1 85 sm.
(bkz: para)
bekaret. bakire olmayan erkeğe bakmam misal.
karşısındaki erkek ondan daha üstün olmalıdır.
daha zeki, daha yetenekli, daha güçlü, daha hırslı, daha daha daha...