bugün

isveçli bilim adamlarının araştırmalarına göre o pantolonlar ortalama 45 dakika uğraşı sonucu çıkarılabiliyormuş.
(bkz: sanane lan bekçi)
götü güzel göstermesi.
bakıyoruz, giyiyorlar.
modadır da o sebepten giyilir.geniş moda niye sunulsa geniş kot giyerler,seksilik ise ikinci planda düşünülebilinir.
"bazı kızlar" daha zayıf gözükmek için dar kot giymeyi tercih ederler. en büyük hatayı burda yapmış olurlar. olduğundan daha kilolu gözükürler hafif dökümlü giymeleri gerekmektedir.
(bkz: tayt modası)*
foseptik çukurunun derinliği ne kadardır... dışkılar suyun içinde de yapış yapış mıdır yoksa dağılgan mıdır? çukura sokulan el ne kadar mesafe katedebilmektedir? kat edilen mesafenin geri dönüşü var mıdır yoksa girilen yolda dışkıya dönüşmek gibi bir kader de var mıdır? foseptik çukurunu başka bir niyetle kullanma imkanı varmıdır? acaba mide ile, karın doyurmak ile alakası var mıdır?

şeklindeki soruları sormakla eşdeğer/ özdeş /türdeş bir başlıktır kanımca kararınca...
toplum tarafından rüküş seçilmeme için yapılan anormal davranışlardan biridir.
(bkz: o göte bülbül öte)
kadınların ilgiye aç yapıda olmaları neticesinde güzel olduğunu düşündüğü vücudunu sergilemesi ve bu sergi ile ilgi toplama çabası.
yüz kadına sorulası bir sorudur .

cevap : beyim bilir .

lan bakıyoruz diye giyiyorlar sanırım .
vücudu güzel olan giyebilir. kızmıyorum, bi şey demiyorum. ama götü dağları tepeleri andıran kızlar yok mu...

(bkz: kız götünde büyük baş hayvan otlatmak)
(bkz: sana ne)
şimdi bunların etler sarkık ya onları anca topluyorlardır böyle.
- babam böyle kek yapmayı..
+ sus lan !
- üğğğ
arkasından ağzının suyu akarak bakan yobaz erkeklerin, kedinin ciğere erişemediği salyalı dilinden küfürler savurmasını keyifle izlemek.
anlayamadığım sebeplerdir.
şahsen sahip olduğum en dar kot pantolon bile dapdar olmamakla birlikte, o bile bir süre sonra sıkıntı vermekte, oturulunca dizleri ağrıtmakta, bağdaş kurmak hareketine izin dahi vermemektedir.
hele ki yazın sıcağında giyilmesi, sürekli şort/etek-sandalet çiftiyle gezen bendeniz için gerçekten bir muammadır.
mal varlıklarına güvenmeleridir. *
şalvar giyen tipler de vardı bi' ara. levent'te şalvarlı kız gördüm lan. ayarı tutturamıyorlar azizim.
ilk bakışta dapdar diye bir markanın olduğunu düşündüren başlık. aslında telaffuzu da akılda yer eden bir ayrıntı.

(bkz: dapdar jeans)

iyi bir girişimcinin elinde 5 yılda marka olur.
kendi vücutlarını teşhir etmekten başka bir şey değildir.
bu genel itibariyle kadının doğasında olan dikkat çekme arzusundan gelmekte.
doğal olmayan ise abazanların ağızlarının suyu aka aka bakmasıdır.
kendilerine neyin yakıştığını düşünürlerse onu giyerler efendim.
dapdar kot giyerlerse içinde g-string olmasıda allahın emridir, tabiki erkek milleti baksın diye giyerler tabi birde tayt modası vardır şimdilerde göt görmekten bıktık iğreniyorum hemcinslerimden..
uludağ sözlük bilim insanlarına göre kevaşeliktir.
Cunku guzel ve rahat.