bugün

Ya bu benim beyler. Ulan ne olursa olsun suclu da olsa hatali da olsa dayanamiyorum abi. O gozler doluyor da ilk yas dusuyor ya gozden..

Aglayacaksa az otede aglasin, kotu oluyom.
nerde ağlayan bir kız görsem kafasına vurup ne ağlıyon aq derim.
sürtüklüğümüzü üzerinde kullanabileceğimiz erkek çeşidinin özelliklerinden biridir. En azından sözlükteki beyler siz kanmayın.
Ben de erkeklerin ağlamasına dayanamam benim de gözlerim dolar çünkü bir erkek ağlıyorsa büyük ihtimalle ortada ciddi bir konu vardır ve ağlamaya cidden değecek bir şeye ağlıyordur.
O opulesi gözler ağlamak nedir neden öğrensin ki? Neden ağlatılır o gözler.

Hemde beyaz tenli ise. Büyük kul hakkı dir.
Ben dayanamam mesela. Ağlayan hiçbir insana dayanamam, direk o ortamdan uzaklaşırım. En nefret ettiğim şeylerden biri birinin ağlamasıdır.
O ne la öyle dayanamamak, ağlamaya dayanılmazki, başka bir yerdir o.
erkekseniz fazlasıyla masum bir erkek olduğunuzu gösterir. ben de böyle sahnelere dayanamam. sevdiğim biriyse teselli etmeye çalışırım. tanımıyorsam da etmek isterim ama eğer isterse.
anası bacısı ağlasa umrunda olmaz yakın arkadaşı ağladımı teselliye koşar seni gidi tilki seni.
Gaddarlıktır. Bir hemcinsimi ağlarken gördüğümde dayanamıyorum, ağzına bir tane patlatasım geliyor. Öfke kontrolü için ortamı terk ediyorum.
sadece kızların değil tüm insanların ağlamasına dayanamam ki ben.
Bir nedene bakarım neden mi diye bir de ağlayana bakarım "adam" mı diye.
Çoğu timsah göz yaşı döküyor ama neyse.
Kizlar aglamasin seker de yiyebilsinler.
Yeterince ilişki tecrübesi yaşamamış erkek eylemidir. Bir süre sonra bağışıklık kazanıyor insan. Sen ağlasan kızlar hemen her istediğini yapıyor sanki.
Hak eden ağlasın içimin yağları eriyor ama haksız yere üzüldüğünü görünce içime bir öküz oturuyor bu sadece kızlar için geçerli değil ayrıca bir erkek zaten hunharca içiyorsa ağlayamadığı içindir alın bir şişe oturun yanına da dinleyin adamın derdini.
erkeğin merhametli olduğunu ve temiz kalbini gösterir.

yalnız çok üzülerek söylüyorum ki bu ağlama olayını bazen silah olarak kullanabiliyoruz. tabi yok benim sevgilim fena bir kadın değil gayet sakin diyorsanız orası başka.. tekrardan üzülerek söylüyorum ki bu icat şahsım tarafından bir kaç kez kullanılmıştır. gelsin eksiler.
bazıları ağlayarak üzer bazılarıda güçlü kalarak. zira güçlü kadınları severiz.
S.kiyim tum kizlari acikcasi hepsi seytan gibi geliyor.
Bazılarının numara yaptığı çok anlaşılıyor, bu gibi durumlarda güler geçerim. Kız kardeşiniz veya ablanız varsa bu numaralara kanmıyorsunuz test edildi onaylandı.
Ben de hiç dayanamıyorum nerde ağlayan bir kız görsem aslanın avına yaklaştığı gibi usulca yaklaşıp ısırırım.
Muhtemelen ağlayan kız güzeldir. Çirkin olsa kimse umursamaz.
lanet olası zaafımdır. bir kadın ağlıyorsa bir de sevgilimse isterse en ağır suçu işlesin dayanamıyorum. o ilk gözyaşları uzun kirpiklerinden kayıp aşağı düşüyor ya gel de dayan işte. hemen ellerimle yüzünü tutup yakınlaşıp fısıltıyla sakinleştirmeye çalışırken gözlerini ellerimle silip o gözleri dudakları öpüyorum ya içim parçalanıyor. bunu yapınca ya kafa sallayıp sakinleşiyorlar ya da omzum da hıçkırarak ağlıyorlar.

lanet olsun korumacı ve sahiplenici özelliğim işte kız haksız niye bunu yapıyorsun bu sefer kadın kişisi bunu huy haline getiriyor. kızlar az ötede ağlayın ya.