bugün

karşılaştığım her kızda fazlasıyla olan eğilim.
lan sizin olayınız ne? ya sevgili olarak görün ya hiçbir şey görmeyin!!! arkadaş olarak görmek neymiş?
sevgilinizle her şeyinizi paylaşıyorsunuz bir de gelip bizimle arkadaş oluyorsunuz. kızlar, aklınızı başınıza alın. adamı hasta etmeyin.
begenmemekten kaynaklıdır. erkekler kusura kalmasın ama dost acı söyler.
eğer 2 3 kez seni arkadaş olarak görüyorum diye reddedildiysen, çirkinsindir genç.
+ memeet üzgünüm seni arkadaş olarak görüyorum ben yanii
- tamaam bişey demedik kızım. arkadaşınım yani dimi?
+ evet memet.
- ben de onu söylüyorum zaten. sapına kadar da erkeğim yalan mı?
+ canım erkekliğine laf etmedik ki
- tamam işte onu diyorum. erkek arkadaşınım yani ???
+ ^+^%+&??!!
kendini olaydan sıyırıp tüm ağırlığı karşı tarafa yıkma stratejisidir.
(bkz: kardeşimsin sen benim yaaea)
tam aşkını itiraf ettiğinde koyulmayı hafifleten laf.
'beğenmemekten kaynaklı' olabilir. eğer bu nedenle arkadaş olarak görüyorsa;
'bir bayan, asla arkadaşlığın ne olduğunu bilemeyecektir.' sonucunu çıkarmamız mevcuttur...
bunu yapan kızlardan tiksiniyorum.bir de bunların bir üst modeli olan kızlar var ki gelip yanına kanka,kardeşim filan derler.fakat bilmezler ki onlarda o göğüsler olmasa hiçbir erkek onunla konuşmaz.hem niye konuşsunlar?hiçbir cinsel cazibesi olmayan bir kızla arkadaş olacak erkek şahsen ben tanımıyorum.
--spoiler--
şu çocuğa biri versin artık
--spoiler--
erkeklerin sevgili olarak görme eğilimiyle paraleldir.
--spoiler--
- Bir kadını ne kadar çok isterseniz o kadar uzaklaşacaktır sizden.
--spoiler--
(bkz: murphy kanunları)
peşinde koşan erkek sayısıyla orantılıdır. aralarından birini seçene kadar, diğerleri de bir kenarda dursun mantığıdır.
kadınları ne kadar arkadaş canlısı, sevgi dolu ve erkeklerden farklı olarak, çevrelerindeki her karşı cinsi potansiyel sevgili olarak görmediklerinin kanıtıdır.
tamamen erkeğin hatasıdır,o kadar samimi olmayacan arkadaş,mesafen olacak arada kaile almıycan ,yok öle ''lan o kadar iyi anlaşıyorduk tüm sırlarımızı paylaştık niye gidip de o salak herifle beraber oldu'' diye hayıflanmalar.azcık gizemini koru uçar yoksa başka diyarlara.
orospuluklarından kaynaklanır. erkeklere stepne muamelesi yapmayı pek bir severler. bir erkeğin bir kıza çıkma teklif edebilecek cesareti toplayabilmesi için karşı cinsten bir takım işaretleri alabiliyor olması gerekir. öte yandan bir erkek karşı cinsten cesaret almaz ise, karşı cinsin hal hareket ve tavırları onu bu yola sevk etmez ise bir erkek bir kadına çıkma teklif edemez.(istisnalar kaideyi bozmaz) şimdi bu kadın tüm bu doneleri bu er kişiye verecek, onu cesaretlendirecek, ümitlendirecek, tabir-i caiz ise fingirdeyecek, sonra adam çıkma teklif edince de "arkadaş olarak görecek". bunun anlamı ne, birlikte yiyişelim, gezip tozalım, beni içir içir becer fakat iş ciddiye binmesin, ben daha iyilerine layığım. elinin tersiyle ağzına ağzına vurulasıdır bu kadın. tamam sakinim.
piyasada erkekten bol ne var felsefesinden kaynaklanan eğilimdir.
erkeğin beklediği şekilde karşılık vermeyecek, arkadaş olarak görmenin ötesinde farklı bir duygu besleyemeyecek kızların eğilimidir.
normal bir davranıştır, erkekler içinde geçerli olabilir ama kızlarda daha çok görülür.
her erkeği potansiyel av olarak görmemelerinden kaynaklanıyor olabilir.
'seninle çıkmak istemiyorum , ama kaybetmek de istemiyorum yedekte kal' demenin başka bi şekli.
boyle bir egilim mevcuttur,dogru.sacma bir seydir bu da dogru.netlikten uzaklastiran,olayi flulastiran kafa karistiran bir egilimdir.
anlam veremem bu tiplere. kimse de veremez anlam. erkek kıza açılmışsa eğer cidden bir güven ortamı oluşmuştur. kızdan gerekli işaretleri almıştır illa ki. kız buna ümit vermiştir kısacası.
herkes yazmış, döşemiş çirkindir filan diye. lan kim çirkin? belki de kız çirkindir? nerden biliyon? erkek sevdiğinden güzel görüyor kızı.
beklentisi yokki erkek adamın fazla! hayallerde yaşamıyor. ama kızın aklında jude law. e o zaman nolacak?

bu konuda aklı karışık olan arkadaşlara tavsiye.
sevdiğinizden dolayı kızı adrianadan da güzel gördüğünüz doğru ama öyle değil beyler...
kız sizi hak ediyor mu bari? kızın güzelliği sizi karşılıyor mu? neyse dönelim konuya...

çocuk da ne yapsın? kendi tipini de biliyor kızın tipini de? karşısında adriana lima yok ki. o da average, erkek de average.

ben yüksek oranda kızların dış görünüme açık ara önem verdiklerini düşünüyorum.
ama kusura bakmasınlar, kendileri gibi makyaj yapan erkekler yok karşılarında ve sanmasınlar ki o kadar da güzeller.

hani bir laf vardır:
güzelliğin beş para etmez bu bendeki aşk olmadıkça...
cuk diye oturdu.
hem karnım doysun hem pastam dursun şeklinde özetlenebilecek durumdur.*
Kızlar arkadaş olarak görüyor? duydunuz mu, kızlar arkadaş olarak görüyormuş. haha.
yok öyle bir dünya.
şöyle söyliyim birkaç gün önce bir hıyar aramızdaki 2 yaş farkını sorun etti. daha doğrusu bahane olarak kullandı.
Şu anda sürtüğün teki yüzünden aşk acısı çekiyor.

sorarım size a dostlar, hangi cins haklı?
Tamamiyle saçmadır. Kız eğer arkadaş olarak görüyorsa, karşısında ki erkek niye çıkıpta ona açılsın? Eğer arkadaş olarak görüyorsan, o güveni vermeyeceksin adama.
sevgilinin gelip gecici, arkadasligin daimi oldugunu algilayamayan erkek bunyelerce hos karsilanmayan durum. ***
bide bunların durup dururken sürekli arkadaşım diyeni vardır. lan sen benim sende hoşlandığımı veya birşey beklediğimi nerden biliyosun. dünyanın kendi etraflarında döndüğünü sanmalarından olsa gerek.
aslında olay şöyledir; kızlar onlara göre çirkin olan herkesi arkadaş olarak görmektedirler.
kendilerinden hoşlandıklarını bal gibi bilirler*ama bunu karşı tarafa söylediğiniz zaman,abartılı bir şekilde şaşırarak ama ama ben seni arkadaşım olarak görüyorum berkcan **derler.