bugün

Bugün bir arkadaşım bu durumdan şikayetçi olduğunu söyledi ve bende bu başlığı açmaya karar verdim. Öncelikle bu durum kişinin yapısına, yetiştirilmesine, çevresine vs. bağlı olduğunu düşünüyorum. Öncelikle karşınızda ki kişininde sizin gibi bir insan olduğu unutulmamalıdır. Sonuçta oda sizin gibi yiyor, içiyor, kaka yapıyor. Bu sorunu yenmek için yapılabilecek en güzel şey sosyal olmaya çalışmaktır. Sinemaya gitmek, konsere gitmek, sıs sık gezilere katılmak, topluluk önünde konuşmaya çalışmak,(korkunun üstüne gitmek) vs. Zaten bu sosyalleşme çabası size gözle görülür farklılıklar katacak, sizi istediğiniz gibi özgürce konuşmaya itecektir.
dert etmeyin. konuştuktan sonra sıkılacak birşey olmadığını hatta o kızın ne kadar boş olduğunu görüyorsun.
olduğunuz gibi görünün.
Konuşmayın.
Utanmaya devam edin çünkü boyle daha tatlısınız.
utanmasının bir diğer nedeni ise aslında kendisini çirkin veya itici bulması olabilir. kendinizle barışık bir hayat yaşarsanız herkes sizi olduğunuz gibi görmeye alışacak sizi bu şekilde kabul edecek.. kimseyi gözünüzde büyütmeyin ay ben onla konuşamam, utanırım.. falan ayaklarına yatmayın hepimiz aynı dünyadayız!
Mastürbasyon yapmayın.
Bunun vajinası var bilmem ne diye bilinçaltınızda onu ötekileştiriyorsunuz.
Onlar bir sex objesi değil bizim gibi insanlar.
Az rahat olun ya.
Burayi terket.
Yapış dudaklarına gitsin.

Konuşup ne yapacaksın, cevap vermeye bir başlarsa susturamazsın lan.
(bkz: ben değil bir arkadaşım)

birinin arkadaşına tavsiyelerdir. Arkadaşına ama he. Ona göre. Değil mi maykıl? Arkadaşına. Aaah ah. Arkadaşın aah.
Utanmayin az yavsak olun. Baskin olmak istiyorsaniz bunu yapmak zorundasiniz.
Utanan erkek bence sonsuza kadar sussun hic hos degil. Bence bayanlar daha cok ozguven sahibi insanlardan hoslanir.
Utanmak en iyisi bence.
Çünkü utanmayan insan yüzsüz olur tabi kızlarda ki mantık gereği böyle tipler daha çekici olabiliyor ama arkadaşlarınız tarafından tamamen dışlanırsınız ve bir kız için bu göze alınamaz bir şeydir.