bugün

burdan hepsine sesleniyorum: lütfen şu erkekleri yakışıklısın havalarına sokmayın. lütfen. sonra bizim başımız ağrıyor.
(bkz: göz var izan var)
(bkz: sözlükteki kız yazarları bulma yöntemleri)
ojesiz açık ayakkabı giymeyin. gerçekten. yapmayın. yalvarıyorum. elleriniz ojesiz kalabilir ama o ayaklar. hayır. kimse, sizin sararmış ve pedikürsüz tırnaklarınızı görmek zorunda değil. böyle bir ayak gördüğümde tüm günüm berbat geçiyor. oha, abarttım yok öyle bi şey de yapmayın siz yine de.

sürekli siyaset hakkında konuşmayın. siyasi fikriniz olsun ama çok konuşmayın. (hiç konuşmayın demiyorum.) siyaset konuşan kadından daha itici 2. şey yıldız tilbe'dir benim için.

ince çorap giydiğinizde kıllarınızı alın. ince çorabı giyince gözükmeyeceğini sandığınız o kıllar adeta el sallar, nanik yapar. farkında değil misiniz bilmiyorum ama çok pis görünüyor. bacaklarınız pis ise giymeyin o ince çorabı kardeşim. sonra, burda erkekler kıllı mıllı deyince kızıyorlar birde.

bi erkekle gördüğünüz arkadaşınıza imalı bakışlar atmayın. her kızla erkek sevgili demek değildir. arkadaşıdır çıkmışlardır dışarı. tip tip bakıp "oo nbr? ;)" tandanslı imalar hoş olmuyor. bi de yanımdaki sevgilim olsa neyse. gerçekten arkadaşım olan bi yavrucak oluyor, bozuluyorum sonra. bi açıdan rezil de oluyorum tabii.

sevgilisinden yeni ayrılmış erkeklerden uzak durun. sevgi boşluğuna düşmüş, ne istediğini bilmeyecek kadar aciz bu ezikler, sizi kullanmak isteyecekler muhtemelen. kendim yaşadım ordan biliyorum. herkesin aynı acıları yaşamasına gerek yok. tamamen uzak durun kızlar. sonra sizi terk ettiğinde "sana kendimi ait hissedemedim, zaten biticekti. sevemedim." filan derken, sizi kırdığını ve üzdüğünü düşünmez. uzak durun.

bacak bacak üstüne atmayın. varis olur.

the notebook, pretty woman, titanic, runaway bride, bin jip ve how to lose a guy in 10 days'i izlemediyseniz mutlaka izleyin.

cilt bakımınızı ihmal etmeyin. haftada 1 peeling yapın. sonrasında sıkılaştırıcıyla yüzünüzü silin. nemlendirici kullanın. cildiniz ne kadar yağlı olursa olsun nemlendirici kullanın. 24 yaşından itibaren cilt, nemini kaybediyormuş sanırım. bolca su için.

düğününüzde çalmasını istediğiniz şarkıların listesini yapın.

ilgi duyduğunuz bir dansı öğrenin. ben hip hop istiyorum mesela.

bir erkeği peşinizden mutlaka koşturun. köpek gibi davranın. ancak o zaman değerli olursunuz. iyi davranmayın. it yerine koyduğunuzda aşık olurlar size. istisnaları vardır elbette ama geneli böyle bunların cinsinin.

kimseye gereğinden fazla değer vermeyin. kimse, elini kolunu sallaya sallaya hayatınıza girip çıkamasın. haddini bildirin bazı kişilere.

saçlarınızı kızıla ya da mavi siyaha boyatmayın. her ikisini de yapmış biri olarak samimi bir şekilde rica ediyorum kızlar. kızıl, saça yapışır ve neye boyarsanız boyayın alttan kusar kendini. mavi siyah akmaz diye ona boyadım, o da bazı yerlerden aktı yapıştı kaldı. onu da akıtmak gerekiyor. mavi siyahın üstüne de hiçbir boya tutmuyor. saçı akıtıcıyla açmaları gerekiyor. o sırada da saçınız yanıyor. illa saç boyatacağım diyorsanız, gidin gölge filan yaptırın. en güzeli. hem, bizim erkekler sarı seviyor genelde. bana kalırsa, en güzeli doğal saçlarınız. şuan, doğal saç rengimi elde edebilmek için neler vermezdim.

aşık olduğunuz ve size aşkından emin olduğunuz erkeklerle birlikte olun. öbürleri bok yesin.

tırnaklarınızı yemeyin. çok kısacık kullanmayın. biraz uzun tırnak, güzel ve feminen bi hava katar. isterse eva mendes olsun çirkin durur yani. bence..
görsel
sevgilinizle, birlikte izlemekten hoşlanacağınız bir aşk filmini sinemada izleyip romantizm rüzgarına kapılın. çok güzel oluyor.

sevgilinizi kıskandırmak için ekstra bir çaba gösterin ve ne yaptığını, nasıl tepkiler verdiğini izleyerek eğlenin. * çok tatlı oluyorlar.

plajda güneşlenirken (tuhaf kaçacak belki ama) bacaklarınızı camış gibi ayırarak yatmayın lütfen. leş hatun imajı verebilirsiniz. (bkz: paris hilton) bu zaten leş.
görsel
sevgilisi olan birine bakmayın hele ki sevgilisi yanındaysa can güvenliğiniz için kafanızı kaldırmayın. yolarlar, dalarlar, hastanelik ederler. yanlış anlamayın ben değil yani genel konuştum. *
-lütfen ağzınızı yaya yaya konuşmayın(yahaaaa lütfeaaann anneaaammm sıaaaçmılamaa yaa gibii) zira elimin tersine hanginiz gelir ne zaman gelir bilemiyorum korkuyorum elimde kalacaksınız
-topuklu ayakkabı üstünde şekilden şekile girip karşı tarafın ha düştü ha düşecek endişelerine bi son verin lütfen topuklu ayakkabı kullanmayı bilmiyorsanız giymeyin!
-ve sen bidon arkadaşım kilolusun ve ısrarla dar kıyafetleri seçiyorsun yağların ayaktayken bile kat kat gözüküyor ayna mı yok evinde nedir bu görüntü kirliliğinin sebebi?
burnunuz düşse eğilip yerden almazsınız, hiç hoş değil.
biz erkeklerin dalmaması gereken başlık ve içeriktir. **
kendinizi biraz ağırdan satın. zira basit olmaya gerek yok.... hımm bide değer bilenlere değer verin, yakışıklı diye bir erkeğin peşine düşmeyin, genelde fos çıkıyorlar.
menekse, florya gibi halk plajlarina gitmeyin. gitmeyin.
ter kokunuzu parfümle kapatmayın, üşenmeyin ve duş alın. o ne tarifi zor bir kokudur. lanet!
- bişeyi * istiyorsanız mabedinizi kaldırın ve onun için uğraşın, hayat sizin her isteğinizi karşılayan bir uşak değildir.
- karşınızdaki erkekten sürekli onay almaktan vazgeçin o olmadan öncede yaşayabiliyordunuz.
- sevgilinize ilişkinin ilk dönemlerinde maddi meblaları büyük hediye almayın. üstünlük kurmaya çalıştığınız düşünülebilir.
- ince dudaklıysanız ruju dışarı taşırarak sürmekten vazgeçin palyaçoya benziyorsunuz.
- nereye gidelim, ne yesek, bilmem sen karar ver diyen bi erkekten arkanıza bakmadan kaçın.
- konuşurken dudaklarınızı hareket ettirin ve eğer güzellerse dişlerinizi sergileyin. kelimleri ağzının içinde geveleyen kadın erkekleri bıktırır.
- poponuz yere yakınsa asla düşük belli kot giymeyin.
- aldatmayan erkek yoktur bunu göze sokan veye sokmayan erkek vardır bu ayrımın farkına varın
- üst maddedeki ayrımın farkına varmanız aldatılmayı kabullenmeniz anlamına gelmez, imkanınız varsa hemen ayrılın.
3 den az çocuk yapmayın ha birde uyanık olun önce kendinize saygınız olsun.
vermeyin.
evlenmeyin. çocuk yapmayın. hayatınızı yaşayın. * *
(bkz: çirkin kadın yoktur az vod k vardır)
kafanız karışıkken aynı anda birkaç insanla görüşmeyin. iyice karışıyor. gel de sonra toparla.
bir erkek uğruna kişiliğinizden olmayın.gurursuz insanlar inanılmaz mide bulandırıyor.
kızların verebileceği en mantıklı tavsiyelerdir..
bazen susman gereken yerleri bil.
belli bir çizgin, hayat kuralların olsun.
kendini kullandırma özellikle seni sadece cinsel boyutta veya havam olsun diye yanında taşıyanlardan uzak dur.
her şeyden önce kişiliğini, onurunu, gururunu koru.
O bol pantolonunu çizmenin içine sokmaya çalışma.
kaşlarının hepsini alıp kalemle çizme.
Allah aşkına yağlı saçlarla dolaşmayın yıkanınnn !
memelerinizi,bacaklarınızı, oranızı buranızı erkeklere teşhir etmeyin. onlar size oralarını buralarını gösteriyor mu? gizemli olun ülennn. kafamı bozmayın. *
yalvarıyorum su cantayı adam gibi omzunuza takın. dirsege takıp benim sinirlerimi germeyin. yuzunuz kadar olan gunes gozluklerinizi de hadi takıyosunuz tamam kapalı ortamda neden hala o kafanızda hava mı yaptıgınızı sanıyosunuz anlamıyorum. bir de rica ediyorum yürürken herkes size bakıyormus, tüm ilgi odagı sizmissiniz gibi kıvırarak yürümeyin. adam olun lan.
-sevgilim göndermiyor.
-sevgilim giydirmiyor.
-sevgilim olmaz diyor.

sözlerini sakın kullanmayın o kadar küçülüyor ve kendinizden iğrendiriyorsunuz ki!
misal deşifre olmayın. sonra inci sözlük ergen gerileri gidip isimlerinizi yazarlar oraya.

not:ee bu da öyle oldu o ayrı.

edit:hoşunuza gitmedi dimii.. iyi kardeşim olun o zaman !