bugün

erkeklerle kızların eşit olduğunun kanıtıdır. *
erkeklerden fazla beyinleri olduğunu kanitlayan tespittir.
çantayla, sütyenle onunla bununla bir şekilde bir şeylerin önemini vurguluyor olmaları son derece yerinde bir eylemdir.herkesin annesi, kardeşi vesairesi meme kanserine yakalanabilir asıl bunun farkında olmamak mercimek beyinli olmaktır, yazıktır.
koymak eylemi ile her durumda övünen erkeklerin, bu eylemi yapan kızları anlayamaması... koymanın ne kadar mantıksız olduğunu anlayan erkeklerle eşleşen beyin boyutu...
facebook'taki oyun hakkında yeterli bilgim olmasa da, kaba taslak öğrendiğim kadarıyla, katılmamak elde değil. meme kanserine dikkat çekilmiş ama bu tür şeyler bana gövde gösterisi gibi geliyor.

şarkıcılar da övünür ya, "hayır işi için konser verdim." diye. boğazın koptu sanki lan.
yanlış anlaşılmasın katılmıyorum tabii ki ama çok fena çağrıştırmıştır.**
http://img98.imageshack.us/img98/2151/asdgwh.jpg
mercimekten ufak beyinlerinin olması bir yana akla fikre dair hiçbir iz ve emarenin bulunmaması içler acısıdır. zavallılar ya! canlarım!
beyinleri bacak arasında olan erkek söylemidir.
beyni mercimek kadar olan "erkek" tümcesi.
mercimek kadar akılları yok diyoruz ama aklımızı başımızdan alan yine onlar .
illa meme kanserine dikkat cekecekseniz göğüslerinizi açında dikkat çeksin böyle yaparak sadece ne kadar gereksiz olduğunuza dikkat çektiniz çünkü...
(bkz: kızların yer bildirme oyunu)*
(bkz: oğuz çetin)
kızların tepki verdiği görüştür. facebook'ta meme kanserine dikkat çekmişler, oyun oynamışlar. "meme kanseri için 1 ay facebook'a girmeyin." deseler, bunu hemen yapacakları tenzih edelim bari. bu genellenmiyor aslında. sen meme kanseri için çok şey yaparsın, her fırsatı değerlendirirsin ve sonra oyununu da oynarsın, sözümüz olmaz.
kendisinden hiçbir kadının hiçbir şey saklamayacağı üzerine and içen 1500 ıq lu erkeğin kayıp çantayı bulduğunda ki sinirle karışık galibiyet sevinci.

ay nöriyee anladılar kız...

not: uyduruk kampayaya katılıyor muyum? hayır. her kadın mercimek değildir kardeşim bunun bezelyesi var fasulyesi var. genelemeyelim.
mercimeğin içindem cıkan zararlı taşlar olan erkeklerse bu cerceveyi tamamlıyor. mercimek tanelerine özenen taş kafalı erkek sendromu.
mercimek kadar büyük düşünebilen! insanların bir tarafları ile yaptığı yakıştırmadır. saçma sapan bir oyuna icabet eden bir kaç gereksizin yaptığını komple bir türe yıkmak anca böyle büyük düşünebilen! insanların eseri olur zaten.
Facebook'u cok ciddi bir dusunce platformu zanneden cuklu akil danelerinin kit fikridir. Geyik bir is ancak bu kadar mevzu edilip "kizlar da cok beyinsiz canim" gibi aptal bir sonuca varilabilir; bunu da yapsa yapsa cuku oldugu icin kendini dunyanin hakimi sanan salak turk ergenleri yapabilir ancak...
koskoca almanya milli takimi dururken, kariyeri icin alman milli takiminda oynamak daha olumlu olacakken, turk milli takiminda oynamayan 3. kusak almanci bir futbolcuyu vatan haini ilan etmek gibi deha ornegi cikaramadiklarindandir. erkekler cok akillica seylerle ugrasiyorlar canim; akil yaristiramiyoruz...
mercimek kadar beyinli diyen bir erkek olduktan sonra kızlar tarafından asla dikkate alınmamalıdır. çünkü bu dünyayı yaşanılmaz kılan ne kadar kötülük varsa, %90 ı hindistan cevizi kadar beyni olan erkekler tarafından yapılmaktadır. ayrıca önemli olan beynin boyutu değil kullanabilme kapasitesidir. oda erkeklerde penisiyle orantılı olduğuna göre ciddiye bile alınmamalıdır.
mercimek kadar pipisi olan erkek tanımlaması. büyük olacak illa kızdan. koçum.
(bkz: genelleme yapan aciz insanlar)
(bkz: mercimek kadar sike sahip olmak)

selam olsun azizim!

edit: üstüne alınan beyler olmuş farkettim eksilerden!
azim yaptım meme kanserine çare bulacağım.
yeter ki hatun milleti her sene böyle bir saçmalık uydurmasın.
sadece sütyenlerini nereye koyduklarını hatırlasınlar yeter.
canlarım benim.
(bkz: sözlükteki kızların sazan olması)