bugün

sevgiliyi kapıda ağaç etmek başta gelir.
gece mesajlaşirken uykuya dalmasi.
hem moda olandan olsun ama hem de herkes giymesin isterler.

zaten kim anlamış ki biz anlayalım böyle.
kendisi için süslenmek.
normal olanları için konuşursak;

*kendilerini ağırdan satmaları
*karşılarına çıkan her erkeği mat etme uğraşları
*mat edemedikleri bir erkek çıktığı zaman "bükemediğin bileği öpüceksin abi." anlayışından çok uzak bir şekilde atarlara triplere başlamaları
*kendilerine ters gelebilecek her konuda trip yapabilmeleri. bakın her konu diyorum, bu dünyanın en normal konusu da olabilir.
*aynı anda birsürü düşünceyi etüt edebilmeleri. mesela bir kıza sorun "şu gün bir şeyler yapalım mı?" diye. "hayır." cevabı verirse sebebinde ısrar edin. muhtemelen vereceği cevap karşısında kendinizden utanırsınız "ben hayvanmışım, bu da sorulur mu?" dersiniz. öyle bir anlatırlar ki...
*bahane mekanizmaları aşırı gelişmiştir. bunun sebebi hakkında herhangi mantıklı bir fikrim yok. sadece gözlemleyebiliyorum yani.
*mesajlara smileyle, ufak ünlemlerle ve bilimum siktiriboktan şeylerle karşılık vermeleri. bakın bu kızlara has bir şey işte. herhangi bir erkeğin herhangi bir insanla mesajlaşırken hmm yazıp gönderdiğini göremezsiniz.

bakın kadınlar neden kedileri çok severler, çünkü aynen onlar gibidirler. bu net. bir iki yıl önce bilim ve teknik dergisi'nde okuduğum bir makalede, kedilerin insanlara kendilerini acındırmak için özel bir ses çıkardıkları tespit edilmiş. kızlar da böyledir, ses tonları o kadar değişkendir ki, bir durumdan bir duruma saniyeler içerisinde geçebilirler. kediler her şeyleriyle -duruşlarıyla, davranışlarıyla, sesleriyle- insanları manipüle etmek için varlar, e kızlar da böyle. önemli olan bunlara aldanmamak işte.

boşuna uçkur sevdası denen bir şey yok. bir kadın bir devleti bile çökertebilir. o çok meşhur hürrem sultan örneği artık küflü kaşara bağladı onu vermeyeceğim tabii ki de. eski türk devletleri mesela. çinliler türk otağına bir hatun gönderiyor, allaaaah, bizim devlet erkanı işi miskete bağlıyor otakta anında. lan bu kadar mı safsınız, çinliler öyle böyle atıp tutuyorlar, hatun gelince çinliler adamdır falan. ama şu da gerçek, bu uzakdoğulu kadınlarda da allah vergisi bir şeyler var, atalarımı takdi ediyorum buradan.
niye zayıflayamıyorum ben diye bunalıma girip daha çok yemek.
hemen hemen fevri davranışların bütünü, tamamı, hepsi.
ayda 1 saçını kestirip ''NiYE UZAMIYO YHAAA'' triplerine girmek.

kız arkadaşlarıyla ''amaaagoyum amaagoyum'' konuşurken sevgilisinin aradığını görünce ''efandim aşkıııım'''lı konuşmak
Yalnızca sevgilisiyle buluşacakları zaman, erkeğin istediği gibi giyinirler.
Ellerini burununun üzerinde birleştirmek (sık sık), yazılarının karakteristik korunma ihtiyaçlarından dolayı sola yatık olması, hem hoplayıp zıplamak hemde erkekler bana bakmasın istemeleri, çok kızıp kolay affetmeleri ama yalvartmak hoşlarına gittiği için affetmemiş gibi görünmeleri, özür dileyince yelkenleri suya indirmeleri, çaktırmadan çok iyi yandan bakabilmeleri, utandıkları zaman hemen kızarmaları, sıradan ev yaşantılarını kimsenin bilmemesi(dini inancı, ailesi). Bunların tamamı ortalama aklı başında uçuk kaçık olmayan kızlar için geçerlidir.
regl olmak.
oje surerken hem konuşup, hem de televizyona bakmaktır.
hoşlandığı erkek en mal esprileri yapsada ağzı kulaklarından ayrılmaz.
trip atmak ve altta kalmamak.
ikili ilişkilerde kavgaya dair en ufak ayrıntıyı hatırlamaları.
uzamayacagini bildiği halde bluzunu,gömleğinin,eteğini aşağiya doğru çekiştirip triplere girmek.
ilgi gösterip göstermiyormus gibi davranmak.
hep sürprizler bekleyip,süpriz yapmamak.
ped kullanmak.
Dengesiz davranmak. Bir gün sıcak öbür gün soğuk davranmak.
sikememek. swh
oturarak işemek.
ilişkilerde bitmeyen arkadaş tavsiyeleridir.

Kızlar çaktırmayın da; cidden biz bir acayibiz haa. *
görsel
Aynı pozu 76 kere vermek her seferinde ısrarla boynu biraz daha eğmek ve dudağı biraz daha büzmek.