bugün

kızın takmamasıyla sonuçlanır ama içten içe "ay beni beğendiiee.." diye düşünmesine sebep olur.

geçen gün duraktayım, otobüs bekliyorum. sola baktığım an bir kız gördüm. gözleri çok güzeldi ama. 2 tane abazan da "off gözlere bak beee" diye bağırdı. şaşırdım. kız da "çöş" dermiş gibi baktı. benim olduğum tarafa daha çok yaklaşmaya başlamıştı. yakınlaşınca anladım ki gözleri gerçekten çok güzel, ama burnu osmanlı burnu gibiydi. dudakları ince, burnu büyük ve kemerli, gözleri ise su yeşiliydi. ama güzeldi bak gözleri. laf atmadım ben tabi. ben laf atsam "bok gibi lan." derdim heralde.
başörtülü bir arkadaşıma atılan laftır;

kapalılara karşı cazibem var

3 hafta düşündük çözemedik. çözen varsa beri gelsin.
-o bal gözlerinize bir kaç saniye daha bakabilmek için ömrümün yarısını verebilirim !
**
+ pardon bakar mısınız
- efendim
+ bi imzanızı alabilir miyim?
- neden ki ?
+ ilerde dünya güzeli falan seçilirsiniz siz, arkadaşlarıma hava atarım.
(bkz: pardon bayan bakar mısın)

(bkz: meraba bayan tanışabilir miyiz)
hemcinslerime sinir olma nedenlerim arasında yer lan laflar olsa da lafı işiten kızın sırıtması ya da kıkırdaması kadar kızdırmaz beni. tanık olduğum iki olaydan bahsedeceğim:

kaldırımda yürüyen ve üniversite öğrencisi oldukları her halinden belli bir grup kızın hizasında mercedes (modelini bilmiyorum ama yeni bişey idi...) otomobili ile duran gencin, yanında oturan ve camdan dışarı sarkan arkadaşı söze girer:

"kızlar! götürelim mi?* isterseniz bir yere uğrar bişeyler içeriz. yürüyüp yorulmayın."

kızların yaptığı bazen birbirlerine bazen de çocuklara bakmak ve gülmek idi. ne bir "hayır" cevabı ne bir terslenme... sırıtarak çocuklara bakmaları ise beni deli etti. araç gitti sonra.
oldukça meyilli idi kızlarımız. kalabalık olmasalardı, mesela "ikiye iki" durumu olsa idi kesin araca binerdi bunların her biri de.

diğer olayın "pislik" tarafı ise liseli bir kız. çocuk, ısrarla muhabbet etmeye çalışıyor ve bir gün bir yerde sohbet için sözleşmeye zorluyor, parkta gördüğü kızı. ama rahatsız edecek şekilde... "eve atayım mı seni" benzeri cümleler kuruyor. vajinasını, bu terbiyesiz erkek gibiler sayesinde yeni keşfetmiş gencimiz ise bir ötedeki bank'a geçiyor, ufluyor, pufluyor ama cevap vermekten de geri kalmıyor. park içinde, çocuk peşinde olduğu halde dolanıyor. parktan gitmek aklına mı gelmiyor?

evet... dişiler böyle işte. benim gibi çirkin, zengin olduğuna dair bir işaret (pahalı giysiler ya da spor araba gibi) taşımayanlara karşı, masum bir soru sormak için yaklaştığımızda, tecavüz edecekmişiz gibi tepki veriyorlar. bkz.(#7985604)
demek ki zenginlik ve/veya yakışıklılık, kızlara laf atabilirliği de beraberinde getiriyor. kabullensin artık dişiler, bu ve benzeri şekilde adice davrandıklarını. hepsi aynı. evet.
oturduğun residanceın 4 bloğunun girişinin olduğu bina girişindeki koltuklarda bir arkadaşını beklerken arkadaşın geç kaldığı için stresle yerinden kalkarsın ve my club'ın yaz partisinden çıkan iki kendini bilmez sana laf atar.
-ne bu sinir? alalım sinirini vs.
hiç arkana dönüp bakmadan kendi evinin olduğu bloğa gidersin gibi tepkisiz kalınması gereken laflardır.
atanın utanmazlığı.
-bağıra bağıra al beni içine kendi sesimi götüm bile duymasın.
kıyamet yaklaşıyor beyler.
-hövölö löhö völö
+ * kim bilir yine ne diyor türkçesine yandığım
müsaitseniz laf atabilir miyim ?
giydiğin bot olıyım.*
(sapık)- O ğögüslerini 1 kere yalasam kendime gelirim.
(kız)- susar hızlı adımlarla kaçar.
beş kız hemen önümde yürümektedir...
karşıdan bağrı acık, topuklarına basarak yürüyen bir homosapiens...
birden durdu, baştan aşağı hatunları bir kesti,
peşine bir daha bir benzerini duyamayacağım bir lafı kızlara fırlattı...

"gızlar birinize goyayım siz artık aranızda paylaştırırsınız..."

yapma bunu homosapiens, yapma bunu...
offff meleklerin uçtuğunu sanırdım. yürüyeni de varmış.
+ya merhaba size malzemesini versem bana çocuk yapar mısınız acaba?
*
yaklaşık 60 yaşındaki teyze: of maşşalllah, oğluma alırım ben bunu.

(bkz: hönk)
konya selçuk üniversitesi kampüs alanında yaşanan bir olay;
+pilavını yiyim anammm..!
-adet gününde gelde ketçaplısını veriyim.
universiteye hazirlandigim zamanlardi. Dersaneden donuyorum elimde kimya soru bankasi.

+fizigin saglammis, gel kimya calistiriim yavrum.
-tebrik ederim hayvancan. Gercekten kendini astin.
güzel bir kız gördüğümde istemsiz olarak verdiğim bir tepki olarak:

"o ne yaaa ? !"
-hanginizi çatur çutur sikeyim yavrum?
+?! *
atmak isteyip de bir türlü yapamayan insanın içinde ukte kalan laflardır.
"offf, senin g noktanı bulurum yevrum!"
geniş kalçalı bir kıza ; on dakika daha geç doğsaydın tamamen göt olarak doğacaktın güzelim.
-pardon bağyan saatiniz kaç?
-saatim yok salak
-alırızz nihahaha...