bugün

her ne kadar klişe bir muhabbet olsa da önemini yitirmeyen bir durumdur. en güzel örnekleri güzel kalpli bir kutu içinde süper tatlı görünen çikolatalar veya özenle toplanan kır çiçekleri ya da en olmadı bir pırlanta yüzük bu örneklere girebilir.
beraber çekildiğiniz fotolardan oluşan bir albüm.
mezarınızdan bir parça toprak gönderin.
topuklu muhteşem bir ayakkabı ve ona uygun güzel sexy bir elbise.
saç düzleştiricisi yada saç maşası kesinlikle on numara bir hediyedir.
ilk duyulduğunda kulağa itici gelen bi hediye biliyorum. kız arkadaşıma kaktüs aldım. böyle ağız burun şapka falan yapmışlar, kıza veriyosunuz, kızın dibi düşüyo ayy aşkıım çok tatlı bi şey bu gibi tepkiler almanız olağandır. hem bir sürü faydası var en basitinden ortamdaki radyasyonu emiyo. * *
gazoz açacağı.
kar küresi.*
(bkz: 6 35mm tabanca)
plak oldukça güzel geliyo kulağıma bunu yapmaya düşünüyorum o zevke sahip biri olduğunda.
oyuncak ayı vs. olmasın da, ne olursa işte.
kızlar görünen şeylerden hoşlandığına göre güzel bir yün kazak olabilir bu mevsimde.

şunun gibi:

görsel
1 kilo çilek alın yeter. oh miss.
(bkz: at)
Çekiç tabi ki daha kolay kalbimizi kırmaları için arada kafamızı.
(bkz: Yarak afedersin)
işlemeli kaliteli bir ayna alın sana senden güzel bir hediye bulamadım anlamında.
kahvaltılık malzeme al . parka götür kahvaştı yaptır .
--spoiler--
ben hiç hediye almazdım . küçük şeylerle yetinirdik .
--spoiler--
Kızlara Hediye alınmaZ kızlara Hediye yapılır.

Bi öğrenemediniz.
Kolye alındığında mutlu olmuyorum. Gümüşe para verilmesinden yana değilim. Ha kolye ikinizi temsil edicek bir ifade barındırıyorsa alınabilir. Bence ihtiyaçtan yola çıkılmalı. Ne almak istiyor neye ihtiyacı var gibi. Hiç bir şey bulamıyorsan özel bir şeyler yaz karala ver deftere, bastır fotoları yapıştır deftere. Bütçe bolsa güzel bir çanta alınabilir. Çanta aşktır.
görsel
Molped . ne yararlı şeyler almak lazım peluş ayıyı napcak.
Edit : eksilemenizin sebebini sorabilirmiyim neyi yanlış bunun?
Edit 2 : bir tane babayiğit çıkmadı mesaj atan haydi bekliyorum
görsel

Olsaydı bundan alırdım. Sağlık ayaktan başlar. Usumesin sevdiğimin ayakları...
instax mini. Çok şirin.
Seni iyi hatırlatacak herhangi birşey. Çünkü bu hediye kısmında bir kere sicarsan devamı olmuyor. Kolye küpe yalan abi.