bugün

sinirlenip ağzını tutamayan terbiyesiz kızdır. kendisinde olmayan bir şeyi sevgilisinde de olmayan bir şeye sokmaya çalışır. ilginçtir.
kadın-erkek eşitliğini sonuna kadar savunan biri olarak yumruklayacağım kız olacaktır. biri bana böyle küfür edecek bende öyle bakacağım öyle mi ? adamın amına korum, akıllı olsun o kız.
kezban diye nitelendirilen kızdır.

(bkz: hiç bu kadar itici olmamıştın ya sen)
malzemenin olmayışı çeneye vurmuş halidir bu. az biriktirde cebine koy derler adama.
küfür hiçbir insanın ağzına yakışmaz ama bir kızın ağzına hiç mi hiç yakışmaz dediğimdir. böyle bir kız ile karşılaşılırsa arkanıza dönüp bakmadan hızlıca olay mahallini hızlıca terk ediniz.
''demeseydin ii olurdu be canım benim'' denilecek kızdır...
çok sinirlenmiştir.
çok sinirlenmiş olsa bile çenesini tutması gereken kızdır. zira bir bayana küfür hiç yakışmıyor.
samimi kızdır.
küfrü erkeğe yakıştıran bünyelerce, terbiyesiz ilan edilmiş kızdır.
Sonuçta küfür hiç bir cinsiyete yakışmıyor, bunun erkeği kızı mı var?***
Tanım şeysi : çok sinirlenmiş, kendini kaybetmiş kızdır.
neyle koyacağı merak konusudur.
Hakli kizdir. Sinirlendirmeyin kardesim.
sinirli kızdır. keşke gel yap diyemeyeceği bir şey tercih etseymiş. sinir işte.
çok iticidir çok.
asla kızılmaması gerekendir. zaten kız bunu diyebiliyorsa yeterince sinirli bir tiptir ve yapamayacağı şey yoktur. ki zaten bu dediği şeyi yapması için seri üretim malları piyasada mevcut. ha küfürde adı geçen yer olmazsa bile başka şeyler yapabilir.

ben daha fazla iğrençleşmek istemiyorum. ama karşı koymayın alttan alın azıcık.
terbiyesiz kızdır.
çekilecek kız değildir. ayrıca kızların küfür olayı da hiç etik değildir.
henüz o organın tadına bakmamış kızdır. kendisinde bulunmayan organı sanki kendinde varmış gibi konuşmasıdır.
iyi bok yiyen kızdır.
küfürbaz kızdır. Kendisini rahatça ifade edebilen birisi olabilir ama ilişkiye küfür girdimi çok çalkantılı devam ediyor. Artı eksi tehlikeli.
pis terbiyesiz utanmaz saygısız sevgisiz apaçi parçası boktur o kız evet evet yalnızca boktur...
Kendinin hangi cinsten olduğunu anlamayan kızdır.
ergendir.
En samimi ve hakiki sevgilidir. Zara gelmez o sevgiliden.