bugün

gerçekten içten geliyorsa anlamlı olabilecek durumdur.
eğer kız hırçınsa o çiçeği başında paralayacaktır zaten emin ol.
klasik romantik davranış.
daha orjinali tercih edilesidir.
versem de kurtulsam diye gerginliğe yol açması olasıdır.
öncesinde insana bildiği tüm duaları ettirebilecek bir durumdur.
kıza şarap vermekten hallicedir.
hem hoşa giden hem de hoşa gidilen bir durum ise üzerinize kelebekler konabilir.
gül değil papatya. Unutmamak gerek.
gerçekten mutlu eden bir o kadar da ucuz olan yoldur fakat nedense pek tercih edilmiyor.
afedersiniz ama kızların götünde bile olmayan harekettir.
klasik mi klişe mi tartışılır ama veren kişinin düşünceli biri olduğunu gösteren davranıştır.
''kıza'' kısmı insanı uyuz eden söz.
sadece saksısı ile birlikte verilirse anlamlı olabilecek hediyedir. bir canlıyı mutlu etmek için başka bir canlıyı (bir daha işe yaramayacak şekilde) hediye etmek çok yanlıştır. mantıksızdır.
"ııh sana" şeklinde uzatılırak veriliyorsa pek de romantik olarak algılanmayacak eylemdir.
erkek adam çiçek vermez. çiçek alır yollar.

ya istisnai durumlar olabilir ama mümkün olduğunca çiçek almaktan uzak durun. mesela ben çiçek alıp elinde taşıyan erkeklere vay ipne diyorum. o yüzden elime çiçek alasım gelmiyor.

o bu değilde, ben hayatımda bir kere bile çiçek taşımadım la. mezarın girişinden mezarlığa kadar bile. anneme anneler gününde bile çiçek almadım. hoş hiç hediye almadım. karşıyım onlara kapitalizm oyunları.

neyse işte, çiçek varsa olayın içinde çiçekçiyi sok devreye kurtul. hoş oraya girince de adam suratına bakarken aklından geçenleri hesaplamaya çalışıyorsun.

"erkek olacak bide gelmiş çiçek alacak. hiç utanmıyor bile. püü senin kalıbına."
"bu erkeğim diye geziyor mu acaba?"
"erkek mi lan bu?"
"erkek çiçek alır mı lan hiç götoş!"

şimdi eğer bunları diyorsan çiçekçi birader, sen hiç sevmemişsin demektir. orta yolu o napcaz amk?
kız için muhteşemdir , erkek içinse işkence.
don atlet olarak geri dönecek olan hediyeleşme sürecinin başıdır.
çiçekçilere para erkeklere romantiklik kızlara mutluluk verir yani herkes birşeyler kazanır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar