bugün

klavye mağduru olmaktır. gelecek cevap merak konusudur. halini derdini anlatmak ise ayrı bir güç olaydır.
gerçekleşmeye son derece müsait bir durum zira "k" ve "l" harfleri q klavyede yan yanadır.
soğuk kanlı olunduğu takdirde durumdan kurtulmak mümkündür ama gidip "ay pardon ya, yanlışlıkla oldu" dersen boka sarar iş. inanmaz kız arkadaş. inanacağı varsa da "ay"dan sonra inanmaz zaten.
mematinin "sıkayım mı ustaa?" yerine "sikeyim mi ustaa?" demesi gibi bir şeydir.
belki de işe yarayabilir.
şaka şaka. ama! yok la şaka.
"*sikeyim mi: şair burda sileyim mi demek istemiş. " tarzı bi şakayla durum kurtarılabilir.
- am açsana.
- ne!
-pardon cam yazacaktım.
artılamak yerine eksilemek gibi bir şeydir.
yanlis anlasin diye bilerek atmak gibi. Pardon yanlislikla oldu.
t9 kullanmaktır.
bilinçaltının aklın önüne geçip parmaklara hükmetmesi sonucunda meydana gelen duruma göre geride bazen pişkinlik bazen de yüzkızartıcı izler bırakan durum.
Erkeklerin birbirine yanlışlıkla bu kelimeyi kullaması. Ya büyük bir ask ortaya çıkar. Ya da kan gövdeyi götürür.
Bazen potansiyel ilişkileri başlatan kıvılcım olur.
Az önce yapmış olduğum hatadır. Allahtan kız anlayışlı biri çıktı da konuyu kapattı. Lan varya o giden mesajı ilk okuduğun andaki hass.. hissiyatı, o iletildi sesi... anlayamazsınız.
https://vine.co/v/OdLbFeFTKht
görsel
bir de sıkıldımı türkçe karakter kullanamadığı için sikildim yazanlar var. geçen bir kızlardan bir tanıdık cep ile nette bir yerde "çok sikildim" yazınca, o yazıyı gördüğümde ilk başta bir şok durumu oluşmuştu bende.
Bana geldiğin de haa diye kaldığım sonrasında yanlışlıkla diyip diyip alttan mesaj mı veriyor acaba diye düşündüğüm t9 ibneliği.
bir de geçenlerde 'çok şık' olmuşsun yazarken 'çok sik' olmuşsun çıktı. umarım anlamışsındır tatlı kız.
belki de yanlışlıkla yazılmamıştır.
(bkz: bastırılmış duyguların dışa vurumu)