ayrılma arifesindeyse göte giren kazığın daha da kalınlaşmaması için çabalıyordur.
bu zamana kadar her hesapta 'bu sefer de benden olsun' diye teklif ettim ancak hic kabul edilmedi. bu kadar laf edip yine de odeme kismini birakmayan bir cesitsiniz vesselam.
Doğrusunu yapan sevgilidir. zaten o kız sevgilisinin sürekli atılıp ona hesap ödettirmemesine sinir oluyordur. o kız da çalışmıyor mu çalışmıyorsa ona para veren anası babası yok mu.
görsel
parasıyla kız götürmeyen sevgilidir.
"kadınlarla erkekler eşittir."e güzel bir örnektir.
en dogrusudur yeri geldiginde kadınlara hesap ödetmek. gramlı et parçası olmadıklarını. bir degere sahip olduklarını bilmeleri gerek.
erkeklerin parasını yemeyi alışkanlık haline getirmiş kızlar tarafından sevilmeyen, bütçesine önem veren delikanlıdır.
ciddi guzel bi iliski yasadigina delalettir.
kız arkadaşıyla arasında hiçbir tabu ve duvar kalmamış, samimiyetin doruklarında olan ve sırtının yere gelmeyeceğini bilen sevgilidir.

kendini klitoristen ibaret sananlarca aşağılanır bu erkek.
yengeç burcu bir erkek asla bir kıza hesap ödettirmez, eğer kıza hesap ödettiriyorsa bu erkek yengeç burcu değildir.
fakirdir, dusunce ve fizik gucuyle kizi fedakarliklara surukleyebilecek kadar etkilemeyi basarmistir.
yürü be koçum erkeğidir, gerçi benim ödediğim miktarın tutarı çay poğaçayı geçmiyor yaşım dolayısıyla fakat o erkek tabuları yıkan adama helal olsun.
ilişkinin etinden sütünden iki tarafta yararlanırken niye hesabı hep ben ödüyorum diye düşünen erkektir. Bundan rahatsız olan kıza da şüpheyle yaklaşırım. Genelde erkek öder zaten ama her zaman ödemek zorunda değildir.
vermediği için ödeten sevgilidir. sinirini bir şekilde boşaltması gerekir, 100 liralık bir hesap da orgazma eşdeğerdir.
çift lezbiyense sıkıntı yoktur.
ilk buluşma olup olmamasına maksadına göre işin rengi değişir.
"ekonomik özgörlöğöööööm" diye haykıran kızların taşa tuttuğu sevgili türü.
bu durumda kalmamak için 2 hafta evden çıkmayan sevgilisini görmeyen arkadaşım var. abartılan durum. illa ki hesap ödettirmek istemiyorsanız bir şey yiyip içmeyin, oturun sohbet edin bir parkta, ruhunuz doysun.
Kasiyerin " hepsini burdan mı alıyoruz!?" Sorusu ve şaşkın bakışları altında gayet serinkanlı davranış sergiler. Eğer parası yoksa ya da çoğu şeyi o ödüyorsa normal sevgilidir.
Bu gözler sinema bileti kuyruğunda sevgilisine " sen de çok oldun artık ne masraflı şeysin" diyen erkekler gördü. Azıcık gururlu olun daha doğrusu "adam" olun 2 kuruş için kimsenin kalbi onuru kırılmaz.
(bkz: alman usulü hesap)
yol parasını kız arkadaşından isteyen kadar ezik değildir..
Olagan bir durumdur, siradisilik yoktur.

Yeri gelir o seni ceker, yeri gelir sen onu cekersin. Cogu zaman da ortaklasa pay edersiniz hesabi/alinanlari. Surekli olarak sadece erkege ya da sadece kiza yuklenmek tabii ki yanlistir, o iliskiden hayir gelmez de. Ama evet o aralar erkek sikisiktir, kiz oder. Zaten erkek demeden birak ben odeyeyim deyip odemesi gerekir. Durumdan haberi varsa sayet en guzeli en yerinde olan davranis da bu olur. Iyi gunde oldugu kadar kotu gunde de yaninda olmak lazimdir.

Hep destek, tam destek.
Sevgililerse ayrı gayrı olmamalıdır aralarında. Neden sürekli erkeklerden hesap ödenmesi bekleniyor bir kız olarak anlamış değilim. Başlık açmaya değecek konu bile değil şahsen.
Rajona ters bi sevgilidir. Ama hayat nusterekse odesinler tabi normal karsilanmali yani. Ama bana ters ya yakistiramam kendime .