bugün

hoşlanılan kıza hava atma amacıyla ''sana boğaz'da balık yedireyim'' teklifinden sonra boğaz kenarında bir yerde cepten bir paket balık krakeri çıkartıp paylaşmaktır.

romantizm doruk noktasına çıkar. *
komik sevimli bir espri gibi gözüksede herkes için böyle olmayabilir. ters tepebilir ayrılığa kadar gider işin sonu.
Kız, karşı atak olarak, cinsel birliktelik için yaklaşan erkeğe, sadece "hanımeller" büskivisi verecektir.
üff bu ne be slk .s.s gibi bir tepki gelecegi gibi ahaahaaha cok komiksin ya gibi bir tepki de gelebilir.
gariban adamın sevgisi bir başka olur dediğimdir.

çok romantikdir.
romantik komedidir.
sonuçta kraker olmuş balıktır.
Biraz daha parası varsa, dardanel ton yedirmesi tavsiye olunur.
bogaza götürmek şart değildir. olta balıkçılığı yapanlar bilir. balıga gitmeden önce herkes sizi eleştirir ama sipariş vermeyide unutmaz, yüzsüz bir şekilde balık ister. sevgilinizde bu kervana dahil olduysa yapılacak en güzel seylerden biridir. ben yaptım güzeldi yani, gulduk eğlendik falan. hatta oltanin ucuna takip dayimla dalga geçmişligim bile var.
hiç olmazsa 5 lira verip bir hamsi yedireydin denilesi güvenilmez erkek davranışı.
şutu yemekle sonuçlanabilir.
Eti'nin Mısırlı Balık Krakerini yerken mutlu olmayan kız bana selam bile vermesin. ne var yani, belki fakfakirim param yok? ben sana kalbimde denize nazır yer vermişim, sen 2 kilo levrek için bana tafra yapıyorsun, ayıp ya...