bugün

Bu tarz islamda yeri olmayan uygulamalara girişen, çocuğunu bir takım ahlaksız derslerin verildiği ortama gönderip, hem kendi hem de çocuğunun günahına giren şüphesiz potansiyel izmirli bir ailenin anlam verilemeyen amacıdır.
eğitime önem veren ailedir. artık basmakalıp oluşturulmuş bu zihniyeti aşmak lazımdır. kadınlar, özellikle doğu bölgelerindeki kadınlar okumalıdır, kendilerini imkanlar verilmelidir. belki ne cevherler sırf bu anlamsız baskı yüzünden farkedilememektedir.
böyle aptalca şeyler düşünen insanlardan uzak olmaları.
sözde namuslular karılarını jinekologa götüreceği zaman erkek doktora elletmesinler diye kadın doktor arayan kör yüreklerin zırvasıdır.
ay yazarken sinir oldum bi an yahu. hay koyayım başlık açan kafatasınıza.
izmirli'ye laf atan bi tipitip yetiştirmemek. Kızının iyi eğitim olmasını ister.
* zır cahil çocuk yetiştirmemek içindir.
bu tarz başlıkları açan tipler gibi insanların yetişmesini engellemektir.
Kızını Pedofili hastası orta yaş üstü muhtemelen akrabası ya da zengin bir adama vermektir amacı.

Kahretsindir böyle aileleri.
Kizinin kendi ayaklarinin ustunde durmasini saglayip hanzolara ezdirmemektir.
bu neyin kafasıdır diyebileceğim başlık. Ya hocam bu nasıl bir kafa yapısıdır ya? yemin ediyorum bak, sizin yüzünüzden bir gün müslümanlığımdan olacağım. vebali senin gibi dangalaklaradır. kzı çocuğunu okula göndermeyi günah buluyorsan eğer, bir kişinin dinden çıkmasına vesile olmanın da büyük günah olduğunu biliyorsundur. sizinle aynı dini paylaştığımdan dolayı utanıyorum.
o kadar düşünmeye gerek yok amaç belli kızlarının gelecegini gerçekten düşünüp okutmak isteyen ailedir.
Kız çocuklarının okula gitmemesini savunan insanların boktan amacı yanında sorgulanmayacak amaçtır.
ayakları yere sağlam basacak, kendi ekonomik özgürlüğünü elde edecek, öz güveni yüksek, üretken bayanların yetişmesini sağlamaktır.
okusunda cahil kalmasın, zamanımızda sadece erkeğin çalışması yeterli olmamaktadır, çalışan kadın evlilik hayatında kendini ezdirmez, söz hakkı olur, hangi baba istemez kızım okusun da doktor olsun, hastalanınca bana baksın, kız evlat hayırlı evlattır, yarın evlenince ana-baba'yı unutmaz ilgilenir.

aslında ülkemizin daha çok doğusunda okuyupta ne yapacaksın orospumu olacaksın diyen bir toplumda yaşıyoruz.
Okulun tuvaletlerinde gerçekleşen tensel tacize göz yumup, kızlarının erken yaşta milli olmalarını görmektir.

(bkz: senin kız orospu oldu)
senin gibi yavşaklar yarın bir gün hastanede eşime bayan doktor baksın diye olay çıkarmasın diye doktor olması için göndermektedir.
karısını erkek doktora muayene ettirmek istemeyen yobazları sıkıntıdan kurtarmak içindir.

(bkz: bi bitmediniz amk)
amacı hava atmaktır. *
kızım eğitimli olsundur. böylece özgür olduğu halde daha özgür olmaya çalışır, ahlaksızlasir, aileyi cahil görür aileden uzaklaşır kızın yanı sıra ailede zarar görür.
milletimiz tarafından sorgulanacak amaçtır. hiç kusura bakmasınlar ama gerçek bu. evet.
Başlığı açan yazarın ebeveynlerin onu okula gönderme amacıyla aynıdır; bir "balta" ya sap olmak. Balta ya da "sap" olmak size kalmış
eğitimli , Kültürlü bir kız Yetiştirmektir.
Kızının kendi ayakları üstünde durup kimseye muhtaç olmadan yaşamasıdır.
kocası şiddet uyguladığında * ve hatta sesini bile yükselttiğinde kızının rest çekip gidebilmesi. tavsiye edilir.
iyi gözükmeyen bir amaçtır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar