bugün

erkek grubuna mensup olmuş insanların karşı cinsini etkileme katsayısını arttırmaya yönelik, nokta atışı niteliğinde ki bilgilendirme cümleleridir.

3 ana temel mevcuttur.

1- bu olay tiyatro sahnesindeki gibi bir olaydır. 3 aşama mevcuttur. ( yapı taşı olarak. )

2- ve bu olay balık tutmak gibi bir olaydır. ince aşamalıdır ( detay olarak. )

3- avınızı analiz etme.

1. olayda - tiyatro olayını anımsayarak - etkileme ve dikkat çekme, kabiliyetleri ortaya dökme, ve iletişimden meydana gelir.

2. hususta - avcılık hususudur bu - detaylar ön plandadır. giyim kuşam, sohbette kuracağınız ufak cümlecikler, nerede nasıl hareket edeceğiniz, vücut dili ve benzeri tüm incik cıncık işer.

3. ise - sınıflandırma evresi - 2. evrede ki teferruat işlerine ışık tutacak işlerdir.

evet, birinci kuralımızı artık açmanın vakti zamanı geldi. ( oh lan burada özet geç piç diyen de yok. )

tiyatro olayı gibi dedik bu bölümümüze. bu bölüm nasıl tiyatroda giriş gelişme sonuç olarak özetleniyor ise, manitacılık olaylarında da etkileme, kendinden bahsetme ( kabiliyetleri ortaya dökme ) ve karşı cinsle kuracağınız samimi bir diyalog olara 3 e ayrılıyor.

- etkileme ve dikkat çekme : evet arkadaşlar. ilk intiba her zaman önemlidir diye bir cümle duymuşuzdur hayatımız boyunca. he ilk intibayı iyi yapamazsan tabikide geri dönüşü vardır bu olayın, uğraştırır ama niye boşu boşuna - kız varken - başka şeylerle uğraşalım.

devam ediyorum... atıyorum yeni bir tanışma ortamına giriyorsunuz. yeni insanlar tanıyacaksınız ve aralarında kızlarda var. ( vay amk ne şanslı adamsın lan )kafeteryanın içerisindesiniz ve oturacağınız masaya doğru ilerliyorsunuz. bu esnada telefonunuzu elinize alın. masaya gidin ve gözünüze kestirdiğiniz sandalyeye montunuzu ya da eşyanızı bırakın. masada ki tanıdığınız arkadaşınıza dönerek, birisini arayıp geliyorum diyin ve telefon kulağınıza dayalı dışarı çıkın. kısa sürede tekrardan içeri girin ve hiçbir şey olmamış gibi düşünceli şekilde masaya oturun.

bunu yapmada ki amaç şudur ve bu farazi bir örnektir. yaratıcılık kullanılarak bu kurgu zenginleştire bilinir, mekandan ya da ortamdan ortama farklılık gösterilebilir.

amaç ise şudur : herkes ay ben şuraya oturayim, ay ben montumu sandalyemin arkasına asiyim derken sizin boyutunuz geri planda kalır. aynı assolistlerin uyguladığı taktiktir. sizden önce oturmuş olsunlar ya da olmasınlar bir kez ortamda gözüküp kısa süreliğine ortama geri dönmeniz sizi esrarlı kılacaktır. etraf istesin ya da istemesin acaba kimle konuşmaya gitti ne zaman dönecek gibi sizi düşünmeye başlayacaktır. buna kendisi dahi engel olamaz. içgüdüseldir bu. insanlar her zaman merak eder.

ve arkadaşlarınızdan biri, kimi aradın lan lale dediğinde, ya babam bankaya şu parayı yatır dedi de onu hallettiğimi söyleyim dedim diye bir cevap verin ki hee düşündüğüm gibi sevgilisini aramamış desinler. buda işte doldur boşalt sistemidir. nasıl siz bir olayda endişe duyarsınız ama düşündüğünüz gibi olmadığını öğrenince oh be çekersiniz. bu olayda çok çok softu bir durumdur.

artık diğer kişilerden az da olsa dikkat çekmiş, merak edilmiş bir kişisinizdir artık. ve o gidip gelme esnalarında boy göstermişte olursunuz aynı zamanda.

- kabiliyetleri ortaya dökme : şimdi burası herkesin yanıldığı, kendini kandırdığı noktadır. burada kendinizi iyi tanımanız şarttır. tamam kardeşim sen odtü de okuyorsun ama konuşamıyorsun. ben de konuşurum deme amk deme. rezil etme kendini. ya da ben çok espiritüelim diyip siyasete atlama. kamer genç gibi olma. ya da bir boktan haberin yokken herşeyi ben bilirim tribine girme. hiçbir şeyin yeteneğin yoksa etrafa gülümse, konuları dinle. arada lafa gir. her neyse http://inciswf.com/1299779031.swf

en başta, tanışmanızın ilk gününde, yetenekleriniz doğrultusunda hareket edin. he herşeyde yetenekli olmanız beklenmiyor. yani şimdi bir arkadaşınız çok espiritüeldir onla sidik yarışına girmeyin. tabiki de espiri yapın. ama o başlayınca keyif alıyormuşcasına eşlik edin. hatta arada övün. ulan ne adamsın ya diyin. sonra onun hakkında komik bir olayı anlatmaya başlayın. zannedilenin üstüne o dikkat çekmeyecektir. anlatan övgüyü alacaktır. bir nevi yanınızda ki arkadaşın yeteneğinden yararlanırsınız ve bu size etrafta ki kızlar arasında sempati oluşturur. ben çook yedim bunun ekmeğini. benim bir eğitimim parlak değildir. lakin ben yanımda ki arkadaşı bir övmeye başlarım sonra kızları ben götürürüm. sanki yıldız teknikte ben okudum amk.

yani, kendinize bir dal seçin ve etrafıda kullanarak saza hakim olmaya çalışın ama asla sıkıcı olmayın. ve konuşurken daima arada tebessüm edin, arada kaşlarınızı çatın. lakin bunu şebek gibi yapmayın. anlattığınız konuyla senkronize olsun mimikleriniz.

en önemlisi de oturuş şekliniz daima kendinden emin ve dik olsun. mümkünse sol kolunuzun bileği ya da dirseği masayla temas etsin. bu etrafta ki kızlara güven sağlar. masada ki en gülümseyen adam en neşe dolu adam siz olun. pozitif enerji verin. negatiften etkilenen hatundan hayır gelmez. bu yüzden o hatunda size gelmesin.

- avınızla iletişim : işteee, zurnanın zırt dediği yer. burası kişinin doğal yeteneğine kalsa da biraz bilgi isteyen iştir. göz teması, ilgilenmiyormuşum gibi yapıyorum ama ilgilendiğimi çakozla manevraları,aşağılayarak iltifat etme taktikleri ve niceleri.

şimdi daha demin dedim ya, arkadaşınızdan bahsederken diye. işte bir şeylerden bahsederken sakın ama sakın herhangi bir kızla, fazla bir şekilde göz temasında olmayın. yani herkese eşit sürede göz teması süresi belirleyin. benimki 5 sn yedir ve erkekleri de asla pas geçmeyin. bu sefer etrafta ki erkekler yüzünden ambargo yersiniz. asla ve asla, kıyafetiyle, gözleriyle ( gözlerin lens mi muhabbeti nedir amk ya ! ) bırak ilgilenmeyi, muhabbetini bile açmayın. isimlerini sormayın, hiç birine de ismiyle hitap etmeyin. en azından avınıza yakınlık kurmak için 1 saati gözden çıkartın. sonra yavaş yavaş, atıyorum avınızın fotoğraf makinesi varsa ve masada ise, yaa makine getirmişsiniz çekmiyorsunuz abi deyip makinesini elinize alın. küllük onun önüne doğru kalmışsa küllüğü uzatsana diyin, çakmak getirmeyin yanınıza ortaya söyleyin o aranırken ona yönelin ondan bekliyormuş gibi yapın. rastlantı şekliyle yakınlık kurun. yekten muhabbete girmeyin. saçında ki tokayı göstererek bunu bizim evden mi çaldın sen deyip, yanda ki arkadaşınıza dönerek ( sanki arkadaşınızın çokta sikindeymiş gibi. ) " abi aynı toka annemde var he. çıkarken masanın üstünde gördüm. iyi ki takıp gelmemişim pişti olurduk valla. " deyip espiriler şakalar falan yapın.öyle bir samimi ortam oluşturun ki siz anlatan başrolde de o olsun ama fazla göze çarpmasın. gidipte " ee sen nerede okuyorsun ? " triplerine girmeyin.

devam edeceğim...
tavlayacağın kıza göre şekillenecek tavsiyelerdir. derin, düzgün, güzel bir kız tavlamaya çalışıyorsan ve bu kız hayatının kadını olacaksa, ona karşı her noktada dürüst ol sevdiğini hissettir, emin ol o bu durumun farkına varacaktır, o varmasa bile bilinç-dışı varır. ha diyorsan ki yok ben gönül eğlendireceğim işte o iş daha kolay, senin laf yapmana ve yalan söyleyebilme kabiliyetine kalmış bu ikisi olduktan sonra kaldıramayacağın kız yoktur.
Odun ateşinde kız tavlama.
Kızların veya insanların tek tipleştirilemeyeceği için geçersiz tavsiyelerdir. Çok yüzeysel ve bütün insanlık için geçerli olacak şekilde söyleyebilirim ki kendinizi sevin ve daha sonra diğer insanları sevmeye başlayacaksınız. Kendinizi sevmeden olmaz bu işler. Biraz rol kesin ama yapmacık olmayın. insanlara güven verebiliyorsanız ve iyi bir de gülümsemeniz varsa her türlü götürürsünüz bu işi.
bos tavsiyelerdir, genel gecerliligi yoktur. hic bir tavsiye almayin. ortak arkadas varsa araci yapin ya da gidip pat diye kendiniz deyin. ayrica cok uzucu bi durumu belirtmek icin yaziyorum. arkadasim isiniz, gucunuz kiz mi sizin? adam basligi acmis tez gibi makale gibi dosemis, ardindan da yazanlar geliyor ama ne gelmek! kendinden bahset desem o kadar yazmazlar! bu tabloya gore bi kiz icin verdigin emegi bir ise versen profesor olursun, bari is garanti kiz gidebilir de. hatta bu tavsiyeleri gorse kesin gider.
kızın abisiyle veya babasıyla konuş. kesin öldürücü bir sonuç elde edersin.
ona titanik filmindekine benzer bir pozisyon teklif edin. bunu kabul ettirin. kollarını açınca arkasına geçin ve itin.
nefes alsın kriteriniz varsa hissettirmeyin. kendini bir bok zannediyor.
(bkz: national geographic in katkilaryla)
(bkz: avınızı analiz etme)
Meydanlarus gerçekleridir.
bana bakmaz deyip yasinizi buyuk gostermeyin, insanlarin hayalleriyle oynamayin.
http://2.bp.blogspot.com/...59wbaxhs1rysxi4o1_500.gif