bugün

Sözlükteki bir yazarın yazilari çok hosunuza gider, bir sure takip edersiniz, kiz oldugunu sanip mesaj atarsiniz. Bir sure konusur kaynasirsiniz. Ama sonra onun erkek oldugunu anladiginizda kisisel zevklerinizden suphe etmeye baslarsiniz: "Ne oluyorum ben gay miyim?" Demeye baslarsiniz. O kisiye de bir şey diyemezsiniz, yavas yavas konusmayi kesersiniz. Işte bu aci olay bazi yazarlarin basina gelir. Ama hic uzulmesinler, onlarda birileri tarafından kiz sanilip mesaj atilabilme potansiyeline sahiptirler.
Surekli basima gelen olay.
Profil fotografi koyduktan sonra duzeldi ama. Su an icin arada bir geliyor, cevap yazip fotografi gorunce geri donus yapmiyor. Yazik, aciyorum bazen.
abber1ine' dir. bir değil, iki değil, üç değil. insan artık iyice sinirlenmeye başlıyor.
Kesinlikle benim bu.

sözlüğe geleli 4 ay oldu. Rahat 15-20 yazar "pardon tosbik ben seni kadın sandıydım" dedi.

Benim nick'in yanına parantez içinde erkek yazak mı?

edit: nick'imi siksen değişmem.

olm o değil, kızlar da beni lezbiyen zannediyor.
feminen nick almış yazarlardır. ben değiştirdim olm siz de değiştirin la.
bazı yazarların kız gibi yazmasından kaynaklanan durumdur.

Adam belki gaydir sizde gay birine halleniyorsunuzdur beyler kim bilir
ilk üye olduğum gün başıma gelen olay.
Bi erkek için sözlükte gelen kutusuna bakıp aldığı ilk mesaj başka bi erkekten taciz içerikli olursa hayata küser amk.
Benim de başıma gelmiştir. Sirf bu yüzden her entrynin sonuna amk yazdım şimdi de alışkanlık oldu halen öyle yazıyorum amk. Swh.
Bana da oldu ! Lanet olsun bu hayat. Lanet olsun bu şehir dııırıt... Ama zamanında keklediğim arkadaşlarımın intikamı olsa gerek.
nicklerinize bey ekleyin.
(bkz: avcibeyi).
(bkz: yani ben).
Aslinda bu benimde basima sık geliyor. Beni kiz sanip mesaj atan bazi kiz arkadaslarim var. Hepsine buradan tesekkur ediyorum.
lan bu nicke (bkz: esrariko sikoko) "esra naber?" diye mesaj atanlar var. konu nickle değil beyinle alakalı. akıl çükte olunca mahmutu bile götürür bunlar.
bıyıklı fotoğrafımı atmak zorunda kaldım sözlüğe.

arkadaş ısrar ediyor whatsapp var mı diye.
ulan erkeğim diyorum.
bırak numara yapma sende seveceksin diyor.bir de smayliy koymuş manyak.
nerden çıkardın diyorum.
jonathan rhys meyer başlığına çok yakışıklı adam yazmışssın diyor.
olm sizden korkulur.
(bkz: harbi kiz)
uranguyu kız biliyodum la ben. gerçi pekte entry okuma alışkanlığım yoktur. resmi görünce biraz şaşırmadım değil.

o değilde ben kız olsam, sırf nickimde erkek yazıyor diye herkes taşşak sahibi biri sanacak, asla bilemeyecekler.
Benim. Cicegi bocegi gorup geliyorsunuz...
http://galeri12.uludagsoz...silan-yazarlar_725523.jpg
Ben bile düşün sen durumu. (bkz: nihatdoganinyengesi)
(bkz: ilyas)
bide erkek sanılıp kız çıkan yazarlar var o daha kötü adam gibi tartışıyorsun anam nick altına bakıyorsun bacımız yazıyor.
emile zola

bildiğimiz emile zola.
bu da sözlükte sadece bilgi ve esprilerimizi paylaşmayıp aynı zamanda algılarımızı da sınadığımızı gösterir.
an itibariyle ben artık yavşamayın amk.
(bkz: soyun yavrum geliyorum)

zamanında yaptığımız sazan.avi nedeni ile bazı yazarlar beni bayan sanmaktadır. nick altımda bulunan o göğüslü resim bana ait değildir. bana ait olsa bile size vermezdim....
az önce başıma geldi.