bugün

Her sözüne inanılması
+ kızım neredeydin?

-Burcularda ders çalışıyorduk baba.

-Ama taytım onlarda kalmış.

CMYLMZ
universite. hocalar resmen pozitif ayrimcilik yapiyolar.
dünyadır.
Amınızla Tüm abazaları yani tüm dünya erkeklerini kontrol edebiliyorsunuz.

Kıymetini bilin, amınız olmasa erkekler sizi kulağınızdan sikertirdi, kulak zarınız da çocuk yetişirdi. Ama regl zor apla, kurşun yemiş serseri gibi kanıyorsunuz her ay.
okulda avantajlıdır hocalar kız diye ya acıyor bu sünepelere yada güzel diye bir şekilde geçiriyor.( tabi ben ders anlamında dedim gerisi beni ilgilendirmez zaten)

mesela bir kız ödevini geç teslim etmişti ama kız bayağı güzel. normalde geç teslim eden erkeklerin ödevlerini almamış ve sıfırı çakmıştı.

bu kız gitmiş hocaya mağduriyetini bildirmiş ve ağlamıştır bunu bildirerek hoca nedense ikna olmuş ve bunun ödevini kabul etmiştir. ( kayıtlara geçmesi lazım bunun)

şimdi mağduriyeti güçlüdür olayı teselli olabilir ama hocalarımız orospu çocuğunun önde gidenidir yani mağduriyetini dinlemez bile öyle insanlar.

ama kız olunca bide güzel olunca gayet de dinliyor ve bir şeyleri görmemezlikten geliyorlar.

eğitimli orospu çocukları böyle oluyor.
ajanlık hali,cazibeyi kullanarak sızma,izliyoruz görüyoruz ne caydırmacalar,ayartmacalar,ne ali cengizler..
erkeklerin iktidar olduğu heryerdir.
Damsız girilemeyen yerlere kolayca girebilme.
Seni koruyup kollamak ve bakmak zorunda olan bi kocanın olmaması,askerlik.
Kuku büyüsü yapabilmek.

Evet.

Kız erkek fark etmez hepsine işler.
kuaför koltuğu.
insanlar alemidir.
italya.
Kızlara çok tatlı davranıyorlar. Süper bir yer.
hesap ödemek birincisi tabiki.
sonra sex geliyor, iki saat uğraşıyorsun git gel git gel kız olsan öyle mal gibi bekleyeceksin.
istanbuldaki bütün eğlence mekanlarıdır.
türkiye değildir.
oturarak işeme, kamuflaj yeteneği sağlar, herşey ile içiçe olursun. erkek mal gibi ayakta işerken açık ve kocaman bir hedeftir.
yataktır. başı ağrıyan erkek görmedim ömrü hayatımda.
her yerdir.
ata erkil bir toplum ve erdoğanlı bir ülke olmaya devam ettiğimiz müddetçe kadın olmanın tek avantajı daha çok koşullandırılırsın daha az konuşur, daha çok çalışırsın.
döven bir kocayla birlikte yaşadığı ev, işçi olarak çalıştığı fabrika, sabahın köründe gitmek zorunda olduğu tarla ve doğumhane dışında ki heryerdir.
Saymakla bitmez dedirten yerler ve avantajlar.

Zorunlu askerlik olan çoğu ülke. Çünkü bu ülkelerin çoğunda askerlik, sadece erkeklere zorunlu. Bizim gibi askerlik çağından önce üniversiteye kapağı atma zorunluluğu yok.

Otobüs. Yaşlılar bile genç kadınlara yer veriyor. Ben yaşlılara yer verdiğimde bile, biraz geç farkedip yer vermişsem "cık cık" edilir. Hatta yer verdiğim yaşlılar gözümün önünde benimle yaşıt kızlara yer veriyor.
yatak. evet zoruna gitti ama öyle.
Her yer.
türkiye' de güzelse hemen hemen her yerde. bunlar bir ağladımı abazan türk ulusu bunlara hemen kanıyor. çok örneklerini gördüm, hocalarda bile bu durum var güzel kız notu için üzüldü mü dikkate alıyor, erkek kıçını yırtsa tınmıyor. ulan sen hocasın, sıfatını siktiğimin, hayata am gözünden bakacak olgunluğa bu yaşa kadar sahip olamamışsan senin iki yüzlülüğünü sikiyim. pardon format.