bugün

Nur topu gibi bir meriç olduğunuz anlamına gelir.
kankanın yanında bir de panpanın olacağı anlamına gelir. ayrıca bu durum pompanın döneceği anlamı da taşır.
Eğer üzülüyorsanız şerefsiz olduğunuzu, karşı cinsle asla arkadaşlık içeren şeyler yapamadığınızın göstergesidir.
üzen durumdur. o eski şehvetli saatler azalır. evet.
Kiz kankayla sehvetli saatler yasiyorsan kiz kankan zaten sevgili yapmis demektir.

Nerden baksan paradoks aq.
gg wp dedirtir.
hayallerinizi yıkar.

sizin yerinize sevgilisiyle yapacaktır işlerini swh.

evet.
gerçek kankaysa sevinir.
Yapsa bir türlü dert,

yapmasa ayrı bir derttir zaten.

Sevgilisi yokken birine aşık olmuşsa -muhtemelen platonik- ,arabesk bir şarkıdaki gibi sizi de bunalıma iten, umutsuz depresif Havalarda takılır.

Sevgili yapıldığı Zaman arada anlaşmazlıklar, kavgalar yaşanılabilir. arkadaşın başına geldiğinde şu gibi durumlar yaşanabilir:

Sevgiliyle olan kavgalarının 638393. kere anlatılıp sizin de psikolojinize sıçılması...

ilişkiyi sadece onu Kuran kişilerin düzeltebildiğini gözardı ederek boş yere sizden kesin bir çözüm sunmanızı beklemesi,

sonra verilen tavsiyeleri ilk başta kabul edermiş gibi yapıp - sizi de buna inandırıp- sonradan yine kendi kafasının dikine giderek sizi Adam yerine koymaması.

Liste çok uzatılabilir de ben şimdiden yoruldum, iyi günler size kankitolarım.
yeni kız kankalara yelken açılması gerektiğini gösterir. saygılarımla.
Sonra da diyorsunuz ki sevgili yapinca kankayi satmak soyle kotu boyle sakincali. E kanka sevgili yapinca siz onu satiyorsunuz hos mu?

Ne guzel evlenirlerse dayi,teyze olacaksiniz.
Valla benim öyle aslan gibi kankam var ki sevgili yapınca aramızdaki bağ daha da güçlendi hiç öyle başka kankaya gerek yok.
Kıskanırım ama sen benimsin tribine de girmem.